Latviski   |   По-русски
 
Privatbank sagrauj Rietumu banku un kļūst par vienīgajiem līderiem
Autors: Futbola Turnīru Asociācija , datums: 1.2.2011

Privatbank sagrauj Rietumu banku un kļūst par vienīgajiem līderiem Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola čempionāta ceturtās kārtas centrālajā mačā Baltic International Bank ar 6:2 pārspēja Citadele banka, sagādājot līdzšinējiem līderiem pirmo zaudējumu, savukārt Privatbank ar 12:3(!) sagrāva Rietumu bankas vienību, tādējādi izvirzoties turnīra vienvadībā.

Kā zināms, čempionāts rit pēc t.s. Šveices sistēmas, kas ceturtajā kārtā savā starpā bija savedusi pirmajā vietā esošo Citadeles banku ar BIB (3.vieta), kā arī otrajā vietā esošo Privatbank ar Rietumu banku (4.vieta). Diemžēl ne vienā, ne otrā mačā īsta cīņa izpalika.

Tā BIB jau pirmajā puslaikā ieguva trīs vārtu pārsvaru pār „citadeliešiem”, otrā perioda pirmajā pusē pārsvaru palielināja līdz 5:0, un beigu beigās svinēja itin pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6:2, bet Privatbank savus pretiniekus sagrāva ar 12:3(!). Šajā mačā Dmitrijs Savins pretinieku vārtsargu pārspēja sešas(!) reizes, bet Vitālijs Politajevs tika pie „pokera”. D.Savins līdz ar to kļuvis par turnīra rezultatīvāko spēlētāju, bet V.Politajevs ieņem trešo vietu.

Pa vidu abiem iespraucies DnB NORD Bank līderis Aleksejs Bespalovs, kurš ceturtajā kārtā arīdzan guva četrus vārtus, taču tas neglāba viņa pārstāvēto komandu no zaudējuma Latvijas Krājbankai – 5:6. Interesanti, ka līdzšinējais čempionāta labākais bombardieris Ruslans Pozdejevs šajā mačā palika tukšā, bet četrus vārtus LKB labā guva Igors Tomilovs. Izcīnītais panākums Latvijas Krājbankas komandai ļāvis no sestās vietas pakāpties uz trešo.

Pirmos panākumus svinēja SEB, kas ar 6:3 pārspēja Latvijas Bankas vienību, un Aizkraukles banka, kas ar 3:1 pieveica nestabili spēlējošo Swedbank komandu. „Aizkrauklieši” līdz ar to no 11.vietas pakāpušies uz astoto, bet SEB no pēdējās, divpadsmitās, uz devīto pozīciju.

Vēl GE Money Bank ar 5:2 pārspēja Nordea.

Piektās kārtas spēles tiks aizvadītas 6.februārī. Intriģējošākās solās būt cīņas starp Privatbank un Latvijas Krājbanku, kā arī starp Citadeles banka un GE Money Bank.

Partneri

Dalībnieki