Latviski   |   По-русски
 
Preses relīze: tradicionālajā banku turnīrā aizvadītas divas spēļu kārtas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija , datums: 15.1.2012

Preses relīze: tradicionālajā banku turnīrā aizvadītas divas spēļu kārtas Svētdien, 8.janvārī, startēja tradicionālais Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīrs. Aizvadītajās brīvdienās tika aizvadītas jau otrās kārtas spēles. Pēc tām ar absolūtu rezultātu turnīra vadībā izvirzījušās uzreiz četras komandas: ABLV Bank, Privatbank, Ernst&Young un Baltic International Bank (BIB).

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, turnīru organizē Futbola turnīru asociācija (FTA). Šis gads ir jau vienpadsmitais, kad notiek banku futzāla turnīrs. Līdzīgi kā pēdējos gados, arī šosezon komandas sacentīsies čempionātā un kausa izcīņā. Čempionāts, kuram, gluži kā pērn, pieteikušās 12 vienības, risināsies astoņās kārtās pēc Šveices sistēmas. Pirmajās divās kārtās pretinieki tika noteikti ar izlozes palīdzību, bet sākot ar trešo tiksies turnīra tabulā līdzās esošās komandas.

Pirmajās divās kārtās simt procentīgu rezultātu sasniedza visi galvenie favorīti – pērnā gada čempionvienības Privatbank (ārpus konkurences) un BIB, un ABLV Bank, kā arī Ernst&Young.

Šī brīža līderi ABLV Bank pirmajās divās kārtās ar 7:2 pārspēja Rietumu bankas vienību un ar 6:0 atstāja „sausā” Baltikums Bank.

Privatbank sāka ar 7:3 uzvaru pār GE Money Bank (GEM), bet otrajā kārtā ar 5:2 pieveica Rietumu banku.

Ernst&Young savu atgriešanos turnīrā pēc viena gada izlaišanas atzīmēja ar 5:1 uzvaru pār Baltikums Bank, ko pēc tam nostiprināja ar panākumu mačā ar DNB – 4:3.

Visbeidzot, ceturtā līdervienība BIB pirmajā mačā smagā cīņā ar 3:1 pieveica vēl vienus medaļu pretendentus Swedbank, bet otrajā ar 4:1 pārspēja Latvijas Bankas vienību.

No citiem pirmo divu kārtu mačiem izceļama vēl vienas medaļu pretendentes Citadele banka pārliecinošais panākums spēlē ar kolēģiem no Latvijas Bankas – 9:1, kam gan sekoja neveiksme mačā ar SEB – 1:2. Paraugoties pērnā gada turnīra noslēguma tabulā šāds iznākums varētu šķist ja ne sensacionāls, tad pārsteidzošs gan, taču jāņem vērā, ka „sebieši” šosezon praktizējas Rīgas telpu futbola čempionāta Trešajā līgā (arī BIB). Pirmajā kārtā SEB gan atzina DNB pārākumu 3:6, savukārt DNB piedzīvoja zaudējumu otrajā kārtā, jau pieminēto 3:4 pret Ernst&Young. Ņemot vērtā, ka Swedbank otrajā mačā ar 5:1 pārspēja GEM, arī turnīra tabulas vidusdaļā šobrīd „iekārtojušās” četras komandas. Un tieši tāpat arī četras komandas, bez punktiem, noslēdz tabulu.

Taču čempionāts ir tikai sācies, vēl gaidāmas daudz dažādas izmaiņas.

Trešās kārtas mači tiks aizvadīti 22.janvārī. No interesantākajām spēlēm, protams, atzīmējamas ABLV Bank spēkošanās ar Privatbank, kā arī Ernst&Young cīņa ar BIB. Visas spēles notiks Rīgas 15.vidusskolas sporta kompleksā Visvalža ielā 9.

Partneri

Dalībnieki