Latviski   |   По-русски
 
Iezīmējas līderu kvartets
Autors: Futbola Turnīru Asociācija , datums: 16.1.2012

Iezīmējas līderu kvartets Svētdien, 15.janvārī, tika aizvadīta otrā spēļu kārta tradicionālajā Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīrā, pēc kuras iezīmējies agrīnais līderu kvartets – četrinieks, kurš abās līdzšinējās spēlēs savācis maksimāli iespējamos sešus punktus.

Tāpat kā pirmajā kārtā arī šoreiz savus sāncenšus ļoti pārliecinoši pieveica „ABLV Bank”, kas „uz nulles” atstāja „Baltikums Bank”, sagraujot to ar rezultātu 6:0. Uzvarētāji jebkādas neskaidrības par mača uzvarētāju izgaisināja pirmo 20 minūšu laikā, kad „sabēra” sāncenšu vārtos piecas bezatbildes bumbas, precīzi sitot Sergejam Kartelam, Sergejam Maļuhinam, Iļjam Gutkinam un Sergejam Babinam (vienu reizi bumbu savos vārtos raidīja „Baltikums Bank” pārstāvis). Pēc pārtraukuma S.Maļuhins guva savus otros vārtus, tādējādi pieliekot treknu izsaukuma zīmi savas pārstāvētās vienības iespaidīgajai uzvarai.

Gandrīz visas cīņas garumā vadības grožus no rokām neizlaida arī „Privatbank”, kas ar rezultātu 5:2 apspēlēja „Rietumu Banku”. Divi Vitālija Politajeva un vieni Alekseja Jaroslavceva gūtie vārti ļāva „Privatbank” pēc pirmā puslaika iegūt komfortablu 3:0 handikapu, savukārt spēles turpinājumā „Rietumu Banka” tā arī nespēja sadeldēt rezultāta deficītu. Jāpiebilst, ka abus vārtus zaudētājiem guva Aleksandrs Usovs, kamēr „Privatbank” rindās vēl precīzi bija Dmitrijs Valters un Vadims Rjumšins.

Tikai pašā mača galotnē izraut tik nepieciešamos trīs punktus izdevās vēl vienai komandai, kura iepriekšējā nedēļas nogalē „atzīmēja” otro panākumu turnīra ietvaros, proti, „Ernst&Young”. Cīņā ar „DNB banku” „Ernst&Young” divkārt atradās iedzinējas lomā ar rezultāta starpību 0:1 un 2:3, tomēr, pateicoties mača izskaņā gūtajiem diviem vārtiem, guva sev labvēlīgu handikapu 4:3. „Dubli” uzvarētāju rindās realizēja Kristaps Dzenis, viens trāpīgs raidījums Reiņa Vaivara kontā, kamēr „DNB bankai” divus vārtus guva Aleksejs Bespalovs.

Visbeidzot par vēl vienu komandu, kas sasniedza sešu punktu robežu, šajā svētdienā kļuva allaž favorītu pulkam pieskaitītā „Baltic International Bank” (BIB), kas tikai otrajā puslaikā salauza ļoti sīksto „Latvijas Bankas” pretestību (4:1). Kaspara Orlovska gūtie vārti neilgi pirms pārtraukuma izvirzīja vadībā „Latvijas Banku”, taču nākamajās 20 minūtēs BIB vīri tomēr salika visu „pa plauktiņiem”, raidot sāncenšu vārtos četras bezatbildes bumbas – to paveica Dmitrijs Timofejevs, Igors Derbakovs, Mihails Nosiks un Konstantins Terentjevs.

Pirmos trīs punktus savā rēķinā aizvadītajā nedēļas nogalē izdevās ierakstīt „Swedbank”, kas ar 5:1 uzveica „GE Money Bank”. Pa diviem vārtiem uzvarētāju komandā guva Leons Mednis un Gatis Grīnbergs, kamēr „GE Money Bank” rindās vienīgo reizi precīzs bija Pēteris Nagla.

Par sacensību otrās kārtas negaidītāko gala iznākumu kļuva „SEB Bank” vienības panākums duelī ar „Citadele banka” (2:1). Pēc „sausā” aizvadītā pirmā puslaika Arvis Sovostjanovs ar diviem precīziem raidījumiem izvirzīja „SEB” vīrus vadībā (2:0), uz ko spēles favorīti spēja atbildēt tikai ar Romāna Samohvalova precīzo raidījumu mača priekšpēdējā minūtē.

Kā minēts, turnīra tabulā tādējādi ar sešiem punktiem nedaudz priekšā pārējām konkurentēm atrodas kvartets, kurā ietilpst „ABLV Bank”, „Privatbank”, „Ernst&Young”, kā arī BIB. Trīs punktus savākušas „Citadele banka”, „DNB banka”, „Swedbank” un „SEB Bank”, savukārt tikai ar neveiksmēm līdz šim cīnās „GE Money Bank”, „Rietumu Banka”, „Baltikums Bank” un „Latvijas Banka”.

Turnīra rezultatīvāko snaiperu saraksta priekšgalā izvirzījušies V.Politajevs („Privatbank”) un A.Bespalovs („DNB banka”), kuru rēķinā pieci precīzi raidījumi, kamēr četras reizes sāncenšu vārtsargus pārspējis Aleksejs Smirnovs („Citadele Banka”).

Turnīra trešā kārta tiks aizvadīta jau šajā nedēļas nogalē – 22.janvārī.

Partneri

Dalībnieki