Latviski   |   По-русски
 
Preses relīze: Baltic International Bank kļūst par vienīgajiem līderiem
Автор: Futbola Turnīru Asociācija , дата: 22.1.2012

Preses relīze: Baltic International Bank kļūst par vienīgajiem līderiem Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīrā aizvadīta trešā spēļu kārta. Pēc tās par vienīgajiem līderiem kļuvusi Baltic International Bank (BIB) komanda, bet otro un trešo vietu dala ABLV Bank un Privatbank vienības, kas savā starpā cīnījās neizšķirti 2:2.

Atgādinām, ka pēc otrās kārtas bija izveidojies līderu kvartets, kas trešajā spēļu dienā aizvadīja savstarpējās spēles - Ernst&Young tikās ar BIB, bet ABLV Bank ar Privatbank. Iznākumi gan šajos mačos fiksēti dažādi, tādēļ arī izmaiņas turnīra tabulā.

Kā pirmās laukumā devās Ernst&Young un BIB vienības. Pieredzējušie "BIBisti" saviem daudz jaunākajiem pretiniekiem neatstāja nekādus variantus, izcīnot itin pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:0.

Savukārt mačs starp ABLV Bank un Privatbank, kā jau minēts iepriekš, noslēdzās neizšķirti - 2:2. "Privātie baņķieri" divas reizes - 17. un 33. minūtē - izvirzījās vadībā, bet ABLV vīri abas reizes prata atspēlēties, precīzāk - to paveica viens futbolists - Sergejs Kartels (19. un 36. minūtē). Abas komandas pēc trešās kārtas dala otro un trešo vietu.

Uz ceturto pakāpusies Citadele banka, kas pēdējā spēlē spraigā cīņā ar 3:2 pārspēja DNB. Uzvaras vārtus Citadeles kapteinis Genrihs Peršteins guva 37.minūtē.

Tik pat punktu, cik Citadeles bankai, ir arī Swedbank, kas principiālā mačā ar 9:2 sagrāva SEB. Ar "pokeru" šajā spēlē atzīmējās Leons Mednis.

Vēl viens "pokers" fiksēts līdzšinējo pastarīšu GE Money Bank un Rietumu banka duelī, kas noslēdzās ar vairāk nekā pārliecinošu "rietumnieku" pārākumu - 10:1. Pieminēto "pokeri" sasniedza Aleksandrs Usovs, līdz ar to kļūstot par turnīra šī brīža rezultatīvāko spēlētāju, par vienu panākumu apsteidzot L.Medni un Privatbank uzbrukuma līderi Vitāliju Politajevu.

Visbeidzot, vēl nepieminētajā trešās kārtas spēlē Latvijas Bankas komanda ar 3:2 pārspēja Baltikums Bank.

Ceturtās kārtas mači tiks aizvadīti 29.janvārī. Pieminēšanas vērti noteikti ir plānotās cīņas starp BIB un ABLV Bank, Privatbank un Swedbank, kā arī starp Citadele un Ernst&Young. Visas minētās komandas, kā šķiet, šogad pieskaitāmas medaļu pretendentiem. Visas spēles notiks Rīgas 15.vidusskolas sporta kompleksā Visvalža ielā 9.

Партнёры

Участники