Latviski   |   По-русски
 
Preses relīze: Citadele banka pārspēj Swedbank, saasinās cīņa par medaļām
Автор: Futbola Turnīru Asociācija , дата: 19.2.2012

Preses relīze: Citadele banka pārspēj Swedbank, saasinās cīņa par medaļām Līdz banku futzāla turnīra beigām atlikusi vairs tikai viena spēļu kārta, toties kāda - uz pirmo vietu pretendē piecas komandas, uz vietu trijniekā - pat sešas! Četras no tām pēdējā kārtā tiksies divos savstarpējos pāros.

Pēc sestās kārtas turnīra vadībā pirmo reizi izvirzījās Swedbank vienība, kopā ar Baltic International Bank (BIB) tobrīd kļūstot par galvenajiem zelta medaļu pretendentiem. Taču septītajā kārtā "zviedri" mačā ar Citadele banka pamanījās pēdējās četrās minūtēs "izsēt" divu vārtu pārsvaru 4:2, beigās piekāpjoties ar rezultātu 4:5. Piedzīvotais zaudējums Swdbank "atsviedis" uz ceturto pozīciju, bet Citadele banka, tieši pretēji, pakāpās par vienu vietu, no ceturtās uz trešo.

Tāpat par vienu vietu savas pozīcijas uzlaboja BIB un Privatbank komandas. BIB ar 5:1 pārspēja DNB, bet Privatbank ar identisku rezultātu SEB.

Minētās četras vienības, kā arī ABLV Bank, kas septītajā kārtā ar rezultātu 4:2 pieveica Latvijas Banku, joprojām pretendē uz zelta medaļām. Nav izslēgta situācija, ka turnīram noslēdzoties organizatori būs spiesti pārskatīt vairāku komandu savstarpējo spēļu iznākumus un vārtu attiecību.

Uz vietu trijniekā joprojām pretendē Rietumu bankas komanda, kas aizvadītajā mačā ar 9:0 sagrāva Baltikums Bank. Tiesa "rietumnieku" izredzes ir vairāk teorētiskas, jo, lai iesaistītos medaļu sadalē, pēdējā spēlē ne vien pašiem jāuzvar līderi BIB, bet arī jācer uz konkurentu neveiksmēm.

Pēdējās kārtas intriģējošākie mači neapšaubāmi būs starp medaļu pretendentiem. Viens jau pieminēts iepriekšējā rindkopā, bet vēl izceļama spēle starp Privatbank un Citadele banka komandām.

Visas astotās kārtas spēles tiks aizvadītas svētdien, 26.februārī, no pulksten 11:00 Rīgas 15.vidusskolas sporta zālē, Visvalža ielā 9.

Pēc septiņām spēļu kārtām rezultatīvāko spēlētājus saraksta priekšgalā joprojām atrodas Leons Mednis (Swdbank) un Aleksejs Bezpalovs (DNB), abi guvuši pa 15 vārtiem. Lieki piebilst, ka tieši šo spēlētāju starpā notiks galvenā cīņa par labākā bombardiera titulu. Tiesa, pietuvojušies arī sekotāji. Tā Vitālijs Politajevs (Privatbank) SEB vārtos "sabēra" trīs bumbas, kopumā gūto vārtu rēķinu paaugstinot līdz 13.

Партнёры

Участники