Latviski   |   По-русски

Pēc otrās kārtas iezīmējas līderu kvartets
Autors: Futbola Turnīru Asociācija , datums: 24.1.2017

Pēc otrās kārtas iezīmējas līderu kvartets Pēc svētdien Rīgas 15. vidusskolā aizvadītās otrās kārtas Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīrā iezīmējies līderu kvartets, kura dalībnieces – “ABLV Bank”, “Baltic International Bank” (BIB), “Citadele banka” un “Rietumu banka” – sacensībās līdz šim ieguvušas maksimāli iespējamos sešus punktus.

Pašreizējā titula ieguvēja “ABLV Bank”, katrā no puslaikiem gūstot pa trim vārtiem, ar rezultātu 6:0 sarūgtināja “4finance”, tādējādi izcīnot otro uzvaru čempionātā un, pateicoties labākai vārtu starpībai salīdzinājumā ar pārējām tikpat punktus izcīnījušajām komandām, ieņemot pirmo pozīciju kopvērtējuma tabulā. Divus vārtus “ABLV Bank” labā guva Aleksandrs Voitenoks, pa reizei izcēlās Ivars Brics, Raitis Dzelzkalējs, Vasilijs Kravcevs un Sergejs Babins.

Citā svētdienas duelī četri Igora Derbakova vārtu guvumi sekmēja “BIB” pārliecinošu 7:1 triumfu pār “BlueOrange”. “BIB”, kas ir septiņkārtēja turnīra čempione, jau pirmajā puslaikā atrisināja jebkādas neskaidrības par spēles uzvarētāju, gūstot piecus bezatbildes vārtus, savukārt pēc pārtraukuma vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru.

Jau nākamajā jeb trešajā sacensību kārtā 29. janvāri plkst.11.00 risināsies “ABLV Bank” un “BIB” savstarpējais mačs, kam neapšaubāmi būs ļoti liela nozīme zelta medaļu cīņas kontekstā.

Sešu punktu robežu sasniedza arī “Citadele banka”, kas ar rezultātu 4:1 pārspēja “Latvijas pasta banka” vienību. Vēl trīs minūtes pirms tiesneša beigu svilpes “Citadele banka” telpu futbolistiem piederēja vien minimāls 2:1 pārsvars, bet spēles izskaņā viņi guva divus vārtus, nodrošinot uzvaru. “Dubli” šajā cīņā realizēja Oļegs Kravčenko. Tāpat pie otrās uzvaras svētdien tika “Rietumu banka”, kas atstāja “sausā” “Ernst&Young” – 4:0.

Tikmēr “Nordea” un “Latvijas Banka” duelī pēdējā no zaudējuma izglābās pašā pēdējā minūtē, kad pie rezultāta 2:1 “Nordea” labā vārtus guva Kārlis Vilerts, tādējādi panākot izlīdzinājumu un ļaujot savai komandai izcīnīt pirmo punktu čempionātā.

Savukārt vēl viena favorītu lokam allaž pieskaitāma komanda – “Privatbank” – reabilitējās par neveiksmi pirmajā kārtā, sagraujot “Norvik banka” – 9:1. Izcilu sniegumu uzvarētāju rindās demonstrēja Dmitrijs Savins, kurš guva piecus no savas komandas vārtiem, un šobrīd kopā ar jau minēto “BIB” pārstāvi I.Derbakovu ir rezultatīvākais turnīra spēlētājs (katrs no spēlētājiem guvis pa sešiem vārtiem kopumā).

Turnīra trešās kārtas spēles Rīgas 15. vidusskolā risināsies jau šo svētdien – 29. janvārī.