Latviski   |   По-русски

“ABLV Bank” gūst kārtējo panākumu un iegūst vienvadību
Autors: Futbola Turnīru Asociācija , datums: 7.2.2018

“ABLV Bank” gūst kārtējo panākumu un iegūst vienvadību Iepriekšējā svētdienā Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē notika ceturtās kārtas spēles Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīrā. Kārtējo panākumu svinēja “ABLV Bank”, kas tādējādi ieguva vienvadību sacensību kopvērtējuma tabulā.

Raita Dzelzkalēja un Alekseja Bespalova vārtu guvumi palīdzēja “ABLV Bank” vienībai turpināt uzvaru sēriju, aktuālajā kārtā pārspējot “Rietumu banka” komandu – 2:1. Pēdējā vienīgos vārtus guva priekšpēdējā minūtē, kad trāpīgs raidījums padevās Aleksandram Usovam. Tā kā līderes tuvākā konkurente “Baltic International Bank” (BIB) šo kārtu izlaida, “ABLV Bank” ar kopumā izcīnītiem 12 punktiem izvirzījās kopvērtējuma tabulas vienvadībā.

Pie otrajiem panākumiem svētdien tika “Norvik banka” un “Citadele banka” telpu futbolisti. Pirmie, pateicoties Dmitrija Pomazkova un Jurija Hristoļubova realizētajiem “hat-trick”, spraigā cīņā ar rezultātu 6:5 pieveica “Ernst&Young”. Aizraujošas šeit izvērtās spēles noslēdzošās trīs minūtes, kad “Ernst&Young” divkārt izlīdzināja rezultātu (4:4 un 5:5), tomēr pašā mača izskaņā ielaida sestos vārtus, piedzīvojot otro zaudējumu sezonā.

Arī “Citadele banka” pie trim punktiem tika grūtā cīņā, ar 4:3 pieveicot “Latvijas Banka”. Divus vārtus uzvarētāju sastāvā guva Kirils Rodins.

Visbeidzot vēl nepieminētajā duelī “BlueOrange” sarūpēja trešo neveiksmi sezonā sacensību debitantei “PricewaterhouseCoopers” – 3:2. Spēles gaitā “BlueOrange” piederēja 3:0 pārsvars, bet sāncenši mača beigu daļā prata samazināt rezultāta deficītu līdz minimumam.

Turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pēc šīs kārtas ir trīs līderi, no kuriem katrs guvis pa sešiem vārtiem. Šo spēlētāju vidū ir BIB pārstāvji Igors Derbakovs un Oļegs Kravčenko, kā arī “ABLV Bank” futbolists Aleksejs Bespalovs.

Turnīra piektā kārta risināsies šo svētdien ierastajā laikā – no plkst.12.00 līdz plkst.16.00 – Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē.