Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2010
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 30 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 279
Ziņas
Notiks Latvijas pludmales futbola čempionāta 4. un 5. posms
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 22.7.2010
Šīs nedēļas nogalē, 24. un 25. jūlijā, Rēzeknē pie Rāznas ezera notiks Latvijas pludmales futbola ceturtais un piektais posms. Katra komanda aizvadīs pa četrām spēlēm, pa divām dienā, tādējādi noskaidrojot galīgo vietu sadalījumu.

Pēc aizvadītām sešām kārtām turnīra tabulas līderpozīcijās izvirzījušies divkārtējie valsts čempioni "Dinamo-LAT", kas ir apņēmības pilni atgūt pērn Ludzas vienībai "atdoto" čempionu titulu. Tieši Ludzas komanda šobrīd ieņem otro pozīciju, no līderiem atpaliekot par vienu punktu.

Pēc diviem zaudējumiem trešajā posmā, uz trešo vietu atkāpusies RTU vienība, seko VBFK, Ventspils "Honda" un "TUC/FTA".

Atgādinām, ka Latvijas pludmales futbola čempionātu šovasar pirmo reizi rīko Futbola Turnīru asociācija. Tajā komandas cīnās ne vien par kausiem un medaļām, bet arī par tiesībām pārstāvēt mūsu valsti Baltijas kausa izcīņā, kas 28. un 29.augustā risināsies Igaunijas pilsētā Pērnavā. Baltijas kausam kvalificēties četras spēcīgākās Latvijas čempionāta vienības.

Pēc sākotnējā plāna piekto posmu bija paredzēts aizvadīt Ludzā, taču diemžēl mājiniekiem neizdevās savlaicīgi iekārtot laukumu, atbilstoši čempionāta prasībām, tādēļ arī piektā posma mači tiks aizvadīti Rēzeknē.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2010, rakstiet fta@fta.lv. Admin