Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2010
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 30 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 279
Ziņas
"Jaunā viļņa" kausu iegūst Ludzas vienība
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 2.8.2010
Aizvadītajā piektdienā, 30.jūlijā, Dubultu pludmalē notika tradicionālā "Jaunā viļņa" kausa izcīņa pludmales futbolā. Mačā starp konkursa organizatoriem un jaunajiem izpildītājiem pēcspēles sitienu sērijā triumfēja pēdējie, savukārt profesionāļu konkurencē labākā izrādījās Ludzas vienība.

"Jaunā viļņa" kausa izcīņā tradicionāli piedalās Latvijas spēcīgākās vienības. Šogad pusfinālos tikās Latvijas čempioni "Dinamo-LAT" un "TUC/FTA", bet otrajā pārī - vicečempioni "Ludza" un VBFK.

Mačā starp "Dinamo-LAT" un "TUC/FTA" pēdējie itin ātri izvirzījās vadībā ar 3:0. Otrās trešdaļas vidū favorīti īsā laikā pievilka līdz 2:3, taču mirkli vēlāk, tūdaļ pēc centra bumbas izspēles, Mārtiņš Kažemaks guva ceturtos vārtus "TUC/FTA" komandas labā. Šķiet tieši šis kļuva par spēles lūzuma punktu. Mača gala rezultāts 6:3 par labu "TUC/FTA" vienībai.

Otrajā pusfinālā, neskatoties uz VBFK nedaudz novājināto sastāvu, ilgu laiku ritēja līdzvērtīga spēkošanās, taču spēles otrajā pusē Ludzas komanda guva četrus bezatbildes vārtus, tādējādi uzvarot ar rezultātu 6:2.

Spēlē par trešo vietu un mazāko no kausiem "Dinamo-LAT" ar rezutātu 4:2 pārspēja VBFK.

Tad laukumā devās konkursa žūrijas un izpildītāju komandas. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti - 2:2, kas nozīmēja, ka uzvarētāja noskaidrošanai būs jāizpilda pēcspēles sitienu sērija. Tajā ar 3:2 pārāki izrādījās konkursanti, kuru vidū īpaši izcēlās komandas kapteinis Pēteris Upelnieks.

Visbeidzot, kā pēdējās laukumās devās "Ludzas" un "TUC/FTA" komandas, lai savā starpā noskaidrotu 2010.gada "Jaunā viļņa" kausa izcīņas galvenās balvas ieguvēju. Ludzas vienībai jau pašā spēles sākumā uzsmaidīja veiksme - bumbu savos vārtos ievirzīja "TUC/FTA" spēlētājs Aleksandrs Šihmans. Kaut arī izdevības netrūka, "tuciešiem" ilgu laiku neizdevās "atslēgt" pretinieku vārtus, līdz, rezultātam tobrīd esot jau 0:3, beidzot izdevās gūt goda vārtus. Mača gala rezultāts 6:1 par labu "Ludzas" komandai, kas, līdzīgi kā pērn, kļuva par galvenās balvas ieguvējiem. Bet neskuma arī "TUC/FTA" vienība, kam izcīnītā 2.vieta ir viens no labākajiem panākumiem līdzšinējos startos smiltīs.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2010, rakstiet fta@fta.lv. Admin