Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2010
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 30 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 279
Ziņas
Notiks Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.8.2010
Sestdien, 14.augustā, Ķeizarmeža sporta kompleksā Rīgā notiks Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā, kas labākajiem pašmāju klubiem būs pēdējā pārbaude pirms Baltijas kausa izcīņas, kas 28. un 29.augustā notiks Igaunijas pilsētā Pērnavā.

Latvijas kausa izcīņā dalību apstiprinājušas „Dinamo-LAT”, VBFK, „TUC/FTA” un "Honda" komandas, taču organizatori joprojām, līdz pat 9.augustam, gaida pieteikumus arī no citām komandām, kas vēlas samērot spēkus ar valsts smilšu futbola eliti. Interesentus lūdam zvanīt turnīra izpilddirektoram Eduardam Borisevičam pa tālruni 29688812 vai rakstīt uz eduards.borisevics@fta.lv.

Par favorītiem gaidāmajā Latvijas kausa izcīņā neapšaubāmi jāuzskata valsts čempioni „Dinamo-Lat”, taču jāatceras, ka nupat notikušajā „Jaunā viļņa” kausa izcīņā „TUC/FTA” pārspēja Rēzeknes komandu pusfinālā ar 6:3, un arī mačā ar VBFK čempioniem neklājās nemaz tik viegli – 4:2.

Kausa izcīņas dalībnieku organizatoriskā sanāksme notiks otrdien, 10.augustā, no pulksten 18:00 Latvijas Futbola federācijas telpās Grostonas ielā 6b. Tās laikā tiks apstiprināts turnīra formāts, kā arī notiks izloze.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2010, rakstiet fta@fta.lv. Admin