Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2010
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 30 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 279
Ziņas
Latvijas kausu iegūst Ventspils FK "Honda"
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.8.2010
14.augustā Ķeizarmeža sporta kompleksā Rīgā notika Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā. Nedaudz negaidīti par kausa ieguvējiem kļuva Ventspils FK "Honda" futbolisti.

Ventspilnieki B apakšgrupas spēlēs ar 9:8 papildlaikā pārspēja "Ludzas" vienību, ar 9:7 RTU, bet finālā ar 8:6 pieveica A apakšgrupas uzvarētājus, valsts čempionus "Dinamo-LAT".

Jāpiemin, ka Latvijas čempionātā "Hondas" komanda palika pēdējā sestajā vietā. Tas tikai lieku reizi pierāda līdzīgo spēku samēru starp sešām labākajām pašmāju smilšu futbola komandām.

Par kausa izcīņas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Ventspils vienības uzbrucējs Mihails Rjumšins, kas trijās spēlēs pretinieku vārtsargus pārspēja astoņas reizes. Par vienu panākumu mazāk Eduardam Štrubo ("Dinamo-LAT") un Renāram Pastaram (RTU).

Atgādinām, ka pērn par Latvijas kausa ieguvējiem kļuva "Ludzas" komanda.

Četrām komandām šī bija pēdējā pārbaude pirms Baltijas kausa izcīņas, kas 28. un 29.augustā notiks Igaunijas pilsētā Pērnavā. Šajās sacensībās mūsu valsti pārstāvēs "Dinamo-LAT", RTU, "Ludzas" un "TUC/FTA" vienības.

Latvijas kausa izcīņas un čempionāta uzvarētāju apbalvošana notiks tradicionālajā FTA vasaras sezonas noslēguma pasākumā, kas oktobra sākumā notiks kādā no Rīgas prestižākajiem klubiem. Sekojiet informācijai.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2010, rakstiet fta@fta.lv. Admin