Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2010
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 30 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 279
Ziņas
RTU nostiprinās līderpozīcijās
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 27.6.2010
Aizvadītajā sestdienā, 26.jūnijā, Ventspilī, Zilā karoga pludmalē, tika aizvadītas Latvijas pludmales futbola čempionāta otrā posma cīņas. Izcīnot divas uzvaras divās spēlēs, līderpozīcijās nostiprinājās RTU vienība, tuvākos sekotājus – "Dinamo-LAT" – apsteidzot par trim punktiem.

Dienas pirmajā spēlē tikās "Dinamo-LAT" un mājinieki – Ventspils "Honda", kas pirmajā posmā Rīgā piedzīvoja divus zaudējumus. Pirms mača neapšaubāma favorītu loma tika atvēlēta "Dinamo-LAT" futbolistiem, taču notikumi laukumā nekādi neliecināja, ka tiekas vicelīderi un pastarīši. Rezultātam svārstoties te uz vienu, te otru pusi, pamatlaikā uzvarētājs tā arī netika noskaidrots – 4:4, bet pagarinājumā laime uzsmaidīja pieredzējušākajiem rēzekniešiem, kuru labā uzvaras vārtus guva Nikolajs Kočerigins – 5:4.

Arī otrajā spēlē laukumā devās "Hondas" vienība, un arī šoreiz uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams pagarinājums. Pamatlaika 36 minūtes mačā starp "Honda" un VBFK komandām noslēdzās 5:5, bet papildlaika trīs minūtēs tika gūti vēl trīs vārti – divas reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Jūrmalas vienība, bet reizi – mājinieki.

Kā trešie tikās divas galvaspilsētas komandas – RTU un "TUC/FTA". Katrā no trešdaļām gūstot pa vieniem bezatbildes vārtiem, "sausu" 3:0 uzvaru svinēja Tehniskās universitātes komanda.

Nākamā spēle, kurā tikās "Ludzas" un "Dinamo-LAT" komandas, izrādījās pirmā šī gada Latvijas čempionātā, kurā uzvarētājs tiek noskaidrots pēcspēles sitienu sērijā. Mača sākumā nonākot pamatīgā nokdaunā – sestajā minūtē jau 0:3, turklāt pirmos vārtus "atvedot" paši (Edgars Rubenis diezgan spēcīgi un neprecīzi atspēlēja vārtsargam Aigaram Bondaram, kurš nespēja "izvilkt" bumbu no vārtu apakšējā stūra), Ludzas vīri tomēr spēja rast spēkus un lauzt spēles gaitu, divas reizes – 24. un 29.minūtē – izvirzoties vadībā pat ar divu vārtu pārsvaru – 6:4 un 7:5. Taču arī rēzeknieši spēja atspēlēties un mača pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 7:7. Atšķirībā no citām spēlēm, kas "ievilkās" pagarinājumā, šajā papildus trīs minūtēs vārti netika gūti, kas nozīmēja, ka uzvarētāja noskaidrošanai komandām būs jāķeras pie soda sitienu izpildīšanas. Tajos veiksmīgāka izrādījās "Dinamo-LAT" vienība.

Dienas pirmspēdējā spēlē tikās komandas, kuru spēlētāji viens otru pazīst ļoti labi – kā nekā pērn lielākā daļa no viņiem cīnījās plecu pie pleca – RTU un VBFK. "Studenti" otrās trešdaļas devītajā minūtē izvirzījās vadībā jau ar 3:0, taču VBFK vēl līdz perioda beigām samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 2:3, tādējādi atgriežot intrigu spēlē. RTU tomēr uzvaru no rokām neizlaida, mača pirmspēdējā minūtē panākot beigu rezultātu – 4:2.

Visbeidzot, pēdējā mačā tikās "Ludzas" un "TUC/FTA" komandas. Ludzas komanda pirmajās divās trešdaļās panāca 2:0, taču "tucieši" trešā perioda sākumā vienus vārtus atspēlēja, turklāt turpināja uzbrukt. Tomēr panāk kaut neizšķirtu šoreiz neizdevās, tieši pretēji – vārtus guva viens no Ludzas vienības līderiem Maksims Seņs, panākot spēles beigu rezultātu 3:1.

FTA pateicas ventspilniekiem par teicamo uzņemšanu: pirmo reizi šīs sezonas čempionātā futbolistus un skatītājus spēļu starplaikos priecēja karsējmeitenes, tāpat bija saorganizēti piemiņas kausi posma trim labākajām komandām (RTU, "Dinamo-LAT" un "Ludza"), bet posma video apskats atrodams Ventspils portālā.

Nākamais, trešais, posms notiks 10.jūlijā Rīgā, "Ķeizarmeža" laukumā Mežaparkā. Arī tajā katra komanda aizvadīs pa diviem mačiem.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2010, rakstiet fta@fta.lv. Admin