Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2012
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 56 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 487
Ziņas
Labāko sveikšana 6.oktobrī klubā "The Club"
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 20.8.2012
Rīgas futbola federācija un Futbola turnīru asociācija ielūdz visus RFF un FTA rīkoto turnīru dalībniekus, viņu draugus un atbalstītājus uz vasaras sezonas noslēguma un ziemas sezonas atklāšanas pasākumu sestdien, 6.oktobrī, klubā "The Club". Kā ierasts, jūs sagaida svētku atmosfēra, neizpaliks arī vasaras turnīru veiksmīgāko komandu un labāko spēlētāju sveikšana, būs arī organizatoru sarūpēts furšets. Ieeja no pulksten 20:00 (neaizmirstiet izdrukāt un paņemt līdz ieejas kuponu), oficiālās daļas sākums pulksten 21:00.

Tajā pašā dienā, 6.oktobrī, ir plānots apsardzes firmas "Strong" tradicionālais starptautiskais futbola kauss. Sekojiet informācijai www.fta.lv.

Jūsu uzmanībai piedāvājam individuālo nomināciju balvu kandidātus, kurus izvirzījušas komandas un organizatori:
  • labākais vārtsargs: Aleksandrs Kļušins ("Kreiss"), Sergejs Titovs ("Kreiss"), Vjačeslavs Cunskis ("Skonto" FC);
  • labākais spēlētājs: Dmitrijs Jakovlevs ("Kreiss"), Mihails Rjumšins (FK "Honda"), Sergejs Vasiļjevs ("Jaunais Dinamietis");
  • labākais treneris: Jevģēnijs Poloņņikovs ("Kreiss"), Alberts Švans ("Jaunais Dinamietis"), Mihails Busels ("Skonto" FC).
Visi nominanti kļūst par 20 latus vērtas turnīra atbalstītāja Solāriju studija "Lerona" dāvanu kartes īpašniekiem. Apsveicam!
Zibensziņas
Latvijas pludmales futbola izlases galvenais treneris Mihails Busels un LFF Telpu un pludmales futbola komitejas pārstāvis Kaspars Lakševics par un ap pludmales futbolu Latvijas radio 4 20.augusta raidījumā "Sports šodien" (krievu val.) (Windows media player).

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin