Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2012
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 56 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 487
Ziņas
"Best4Rehab" atbalstīs Latvijas pludmales futbola čempionātu
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 28.5.2012
Futbola Turnīru asociācija (FTA), kas, pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju (LFF), ir Latvijas pludmales futbola čempionāta organizators, parakstījusi līgumu ar "Best4Rehab" par sadarbību šī gada čempionāta ietvaros.

Līguma nosacījumi paredz, ka "Best4Rehab" nodrošinās čempionāta dalībniekus ar fizioterapijas pakalpojumiem: savainojumu identificēšanu un diagnosticēšanu, masāžu, teipošanu, konsultācijām. Tāpat turnīra dalībniekiem sacensību norises vietā būs pieejami dažādi pārtikas grupas produkti – enerģijas batoniņi, vitaminizētie dzērieni, vitamīni – par īpašām cenām.

"Best4Rehab" ir uzņēmums, kas rūpējas par sportistu veselību (dažādi vingrinājumi, kas nostiprina ķermeņa dziļos muskuļus), stāju, sniedz pēctraumu rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī palīdz izvēlēties pareizos vitamīnus sagatavošanās un atjaunošanās periodā. Vairāk informācijas meklējiet http://best4rehab.com/.
Zibensziņas
Latvijas pludmales futbola izlases galvenais treneris Mihails Busels un LFF Telpu un pludmales futbola komitejas pārstāvis Kaspars Lakševics par un ap pludmales futbolu Latvijas radio 4 20.augusta raidījumā "Sports šodien" (krievu val.) (Windows media player).

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin