Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2012
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 56 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 487
Ziņas
Sācies Latvijas pludmales futbola čempionāts
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 3.6.2012
Vakar, 2.jūnijā, sākās Latvijas pludmales futbola čempionāts. Pēc pirmajiem diviem posmiem ar 10 punktiem no 12 iespējamajiem turnīra vadībā izvirzījusies "Kreiss" vienība, par "aci" mazāk FC "Raita", bet trešo vietu ar sešiem punktiem šobrīd ieņem "TUC/FTA" komanda.

"Kreiss", kas pērn valsts meistarsacīkstēs izcīnīja trešo vietu, šī gada čempionātu sāka ar četrām uzvarām, tostarp pār pašreizējiem čempioniem "Skonto" FK – 5:4 pēcspēles sitienu sērijā, un vicelīderiem FC "Raita" – 4:1. Vēl ar rezultātu 3:2 tika pārspēta "TUC/FTA" vienība, bet ar 8:7 pēcspēles sitienos – Ventspils FK "Honda".

FC "Raita" čempionāta pirmajos trīs mačos ar 6:3 pārspēja RTU, ar 6:5 – "Jaunais dinamietis", bet ar 3:2 – VBFK.

"TUC/FTA" sāka ar diviem minimāliem zaudējumiem – 2:3 pret "Kreiss" un 5:6 pēcspēles sitienu sērijā pret RTU, kam sekoja panākums 5:3 mačā ar "Skonto" FK un uzvara 9:5 pār FK "Honda".

Tik pat punktu, cik "TUC/FTA", ir arī "Jaunais dinamietis" un "Honda" vienībām, par punktu mazāk RTU, tikai trīs punkti pagaidām čempionu "Skonto" FK rēķinā, bet bez punktiem čempionātu uzsākusi VBFK komanda.

Līdzīgi kā pērn, čempionāts tiks aizvadīts pēc sabraukuma posma principa. Visus posmus, un tādi pavisam būs septiņi, plānots aizvadīt "Coconut-Skonto" pludmales futbola laukumā Konkordijas ielas galā, Dzintaros, Jūrmalā. Čempionāta trešais posms notiks 17.jūnijā.

Notiks arī Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā. Tās norise paredzēta 11. un 12.augustā Kuldīgā.

Gan Latvijas čempionātu, gan kausa izcīņu rīko Futbola turnīru asociācija (FTA).
Zibensziņas
Latvijas pludmales futbola izlases galvenais treneris Mihails Busels un LFF Telpu un pludmales futbola komitejas pārstāvis Kaspars Lakševics par un ap pludmales futbolu Latvijas radio 4 20.augusta raidījumā "Sports šodien" (krievu val.) (Windows media player).

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin