Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2012
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 56 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 487
Ziņas
Saasinās cīņa par pirmo vietu
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 18.6.2012
Aizvadītajā svētdienā, 17.jūnijā, Dzintaru pludmalē, Jūrmalā, notika Latvijas pludmales futbola čempionāta trešā posma spēles. Pa divām uzvarām svinēja "Jaunā dinamieša" un "Skonto" FK vienības, savukārt līderi "Kreiss" izcīnīja uzvaru un piedzīvoja zaudējumu. Līdz ar to saasinājusies cīņa par pirmo vietu - "Kreiss" vienības rēķinā pēc sešās aizvadītām spēlēm 13 punkti, bet "Jaunajam dinamietim" un FC "Raita" tikai par punktu mazāk.

Dienas pirmajā mačā pašreizējie čempioni "Skonto" FK, lai arī pludmales futbolam mazrezultatīvā, taču ļoti aizraujošā mačā ar rezultātu 3:1 pieveica FK "Honda". "Skontieši" svinēja uzvaru arī nākamajā spēlē, turklāt pretinieki - tobrīd turnīra vicelīderi FC "Raita" - tika sagrauti ar 10:3! Šajā spēlē ar "pokeru" izcēlās valstsvienības treneris Mihails Busels, tādējādi ne vien apliecinot, ka pulveris vēl ir sauss, bet arī izvirzoties čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī. Savukārt komandai izcīnītie divi panākumi ļāva no pirmspēdējās, septītās, vietas pakāpties uz dalītu ceturto, saglabājot labas cerības iesaistīties medaļu sadalē.

Divas uzvaras svinēja arī "Jaunais dinamietis", kas vispirms ar 5:0 sagrāva otrā posma lielākā pārsteiguma autorus "TUC/FTA", bet tad ar 4:1 nedaudz negaidīti pieveica līderus "Kreiss". Izcīnītie seši punkti ļāvuši "Jaunajam dinamietim" pakāpties uzreiz par trim vietām - no piektās uz otro.

Pirmo saglabā "Kreiss", kas, pirms atzīt "Jaunā dinamieši" pārākumu, ar 6:3 pārspēja turnīra pastarīšus VBFK.

Pozīciju zaudējusi FC "Raita" vienība, kas, kā jau minēts, ar 3:10 piekāpās "Skonto" FK, kā arī, atspēlējoties no nelabvēlīgā 2:4 rezultāta, ar 6:4 pārspēja "TUC/FTA".

FK "Honda" pēc neveiksmes mačā ar "skontiešiem" spēja saņemties un savus nākamos pretiniekus - RTU - sagraut ar vairāk nekā desmit vārtu starpību - 14:3.

Grūti pateikt, kas šajā spēlē bija noticis Tehniskās Universitātes vienībai, jo nākamajā mačā Vadima Arakčejeva padotie izcīnīja uzvaru - 5:4 pret VBFK.

Līdzīgi kā pērn, čempionāts tiek aizvadīts pēc sabraukuma posma principa. Visus posmus, un tādi pavisam būs septiņi, plānots aizvadīt "Coconut-Skonto" pludmales futbola laukumā Konkordijas ielas galā, Dzintaros, Jūrmalā. Ceturtā posma sacensības plānotas tikai pēc mēneša - 14.jūlijā (piektā - dienu vēlāk), jo no 1. līdz 8.jūlijam Latvijas izlases sacentīsies Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā Maskavā. Valsts meistarsacīkstes noslēgsies 29.jūlijā, kad uzzināsim jaunos čempionus.

Notiks arī Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā. Tās norise paredzēta 11. un 12.augustā Kuldīgā.

Gan Latvijas čempionātu, gan kausa izcīņu rīko Futbola turnīru asociācija (FTA).

Trešā posma spēļu rezultāti

11:30 "Skonto" FK - FK "Honda" 3:1
12:30 "TUC/FTA" - FC "Raita" 4:6
13:30 FK "Honda" - RTU 14:3
14:30 FC "Raita" - "Skonto" FK 3:10
15:30 "Kreiss" - VBFK 6:3
16:30 "TUC/FTA" - "Jaunais dinamietis" 0:5
17:30 RTU - VBFK 5:4
18:30 "Jaunais dinamietis" - "Kreiss" 4:1
Zibensziņas
Latvijas pludmales futbola izlases galvenais treneris Mihails Busels un LFF Telpu un pludmales futbola komitejas pārstāvis Kaspars Lakševics par un ap pludmales futbolu Latvijas radio 4 20.augusta raidījumā "Sports šodien" (krievu val.) (Windows media player).

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin