Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2012
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 56 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 487
Ziņas
Līderpozīcijās izvirzās "Jaunais dinamietis"
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.7.2012
Aizvadītajā brīvdienās, 14. un 15.jūlijā, Dzintaru pludmalē, Jūrmalā, notika Latvijas pludmales futbola čempionāta ceturtā un piektā posma spēles. Četras uzvaras četros mačos svinēja "Skonto" FK, kas pašreizējiem čempioniem no piektās vietas ļāvis pakāpties uz trešo. Savukārt līderpozīcijās izvirzījušies "jaunie dinamieši".

"Jaunais dinamietis" izcīnīja trīs uzvaras četros mačos: 4:3 pret FK "Honda", 8:4 pret FC "Raita" un 6:2 pret RTU, kā arī piedzīvoja vienu zaudējumu - 4:5 pēcspēles sitienu sērijā pret "Skonto" FK. Tā kā līdzšinējie līderi "Kreiss" izcīnīja par punktu mazāk, tad līderpozīcijas šobrīd izvirzījusies tieši "Jaunā dinamieša" komanda. Tiesa, "Kreiss" vienībai identisks punktu skaits - 21.

Izcīnot četras uzvaras četros mačos, no piektās vietas uz trešo pakāpušies pašreizējie valsts čempioni "Skonto" FK. Bez jau pieminētā panākuma mačā ar "Jauno dinamieti", "skontieši" ar 11:6 pārspēja VBFK, ar 3:2 pēcspēles sitienu sērija "TUC/FTA", un ar 3:2 "Kreiss".

Ceturto vietu saglabājusi FK "Honda" vienība, bet uz piekto pakāpusies "TUC/FTA" komanda. Abas nosauktās "blices" aizvadītajās brīvdienās izcīnīja divas uzvaras, kā arī piedzīvoja divus zaudējumus.

Pagalam neveiksmīga nedēļas nogale izvērtās līdz šim trešajā vietā esošajai FC "Raita" vienībai, kas piedzīvoja zaudējumus visos četros mačos, un no trešās pozīcijas turnīra tabulā atkāpās uz sesto.

Vienu uzvaru izcīnīja RTU, kam līdz ar to "kritiens" par vienu vietu.

Pie pirmās uzvaras beidzot tika arī VBFK vienība, kas ar rezultātu 8:3 pārspēja FC "Raita". Tiesa, lai čempionāta noslēgumā būtu augstākā pozīcijā nekā pēdējā, VBFK ir jācer ne vien uz pašu panākumiem, bet arī uz tiešo konkurentu neveiksmēm, jo tuvākie kaimiņi turnīra tabulā jau atlaisti astoņu punktu attālumā, bet pašiem divas no pēdējām četrām spēlēm jāaizvada ar abām līdervienībām - "Jaunais dinamietis" un "Kreiss".

Paralēli cīņai par medaļām spraiga sāncensība izvērtusies arī par labākā vārtu guvēja balvu. Pēc 10 aizvadītiem mačiem ar 24 panākumiem līderpozīcijās izvirzījies Mihails Busels ("Skonto" FK), kam uz papēžiem min - 23 vārtu guvumi - Aleksandrs Novožilovs (FK "Honda").

Uz "fair-play" balvu šobrīd visreālāk pretendē divas vienības - "TUC/FTA", kuru spēlētāji nav nopelnījuši nevienu(!) kartīti, un VBFK, kam divas dzeltenās kartiņas.

Līdzīgi kā pērn, čempionāts tiek aizvadīts pēc sabraukuma posma principa. Visus posmus, un tādi pavisam būs septiņi, plānots aizvadīt "Coconut-Skonto" pludmales futbola laukumā Konkordijas ielas galā, Dzintaros, Jūrmalā. Sestā posma sacensības notiks 28.jūlijā, septītā - dienu vēlāk, kad arī uzzināsim jaunos čempionus.

Notiks arī Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā. Tās norise paredzēta 11. un 12.augustā Kuldīgā.

Gan Latvijas čempionātu, gan kausa izcīņu rīko Futbola turnīru asociācija (FTA).

Ceturtā posma spēļu rezultāti

11:30 "TUC/FTA" - "Kreiss" 2:9
12:30 FC "Raita" - RTU 4:6
13:30 "TUC/FTA" - VBFK 10:8
14:30 "Kreiss" - RTU 4:3
15:30 "Skonto" FK - "Jaunais dinamietis" 5:4 (p.s.)
16:30 FK "Honda" - FC "Raita" 8:6
17:30 "Skonto" FK - VBFK 11:6
18:30 FK "Honda" - "Jaunais dinamietis" 3:4

Piektā posma spēļu rezultāti

11:30 "Skonto" FK - "TUC/FTA" 3:2 (p.s.)
12:30 FK "Honda" - "Kreiss" 5:6 (pag.)
13:30 RTU - "TUC/FTA" 2:4
14:30 "Kreiss" - "Skonto" FK 2:3
15:30 "Jaunais dinamietis" - FC "Raita" 8:4
16:30 VBFK - FK "Honda" 3:5
17:30 "Jaunais dinamietis" - RTU 6:2
18:30 FC "Raita" - VBFK 3:8
Zibensziņas
Latvijas pludmales futbola izlases galvenais treneris Mihails Busels un LFF Telpu un pludmales futbola komitejas pārstāvis Kaspars Lakševics par un ap pludmales futbolu Latvijas radio 4 20.augusta raidījumā "Sports šodien" (krievu val.) (Windows media player).

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin