Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2012
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 56 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 487
Ziņas
Tiks noskaidroti Latvijas čempioni pludmales futbolā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 25.7.2012
Līdz Latvijas pludmales futbola čempionāta beigām atlikušas četras spēļu kārtas. Tās visas tiks izspēlētas šajā nedēļas nogalē, 28. un 29. jūlijā. Uz čempionu titulu joprojām reāli pretendē trīs komandas, bet kādai no tām piedzīvojot neveiksmi, par vietu trijniekā var pacīnīties vēl četras vienības. Intriga sit augstu vilni!

Pēc aizvadītiem pieciem no septiņiem posmiem ar 21 punktu no 30 maksimāli iespējamajiem līderpozīcijās izvirzījusies "Jaunā dinamieša" komanda. Tik pat punktu ir arī "Kreiss", bet par diviem mazāk pašreizējiem čempioniem "Skonto" FK. Šīs trīs vienības ir galvenās favorītes uz vietu trijniekā, turklāt vietu sadalījums lielā mērā izšķirsies savstarpējās spēlēs: sestdien "Jaunais dinamietis" sacentīsies ar "Kreiss", bet svētdien - ar "Skonto" FK.

Kādam no galvenajiem favorītiem piedzīvojot neveiksmi, uz vietu trijniekā pretendē arī FK "Honda" (15 punkti), "TUC/FTA", FC "Raita" (pa 12) un RTU (11). Patiesību sakot, FK "Honda" izredzes pat ir visnotaļ labas, pie noteiktas apstākļu sakritības ventspilnieki pat var pacīnīties par augstākā kaluma godalgām. Protams, pirmkārt Ventspils komandai pašai jāizcīna uzvaras visās četras atlikušajās spēlēs, tostarp pret "Skonto" FK, tādējādi čempionātu noslēdzot ar 27 punktiem, otrkārt - jācer, ka, piemēram, "Jaunais dinamietis" zaudēs gan "Kreiss", gan "skontiešiem". Šāda scenārija gadījumā "Jaunajam dinamietim" un FK "Honda" būs vienāds punktu skaits, bet augstāku vietu, pateicoties labākam sniegumam savstarpējās spēlēs (8:4 un 3:4), iegūs ventspilnieki. Tiesa gan, arī pārējās spēlēs FK "Honda" vīriem nav sagaidāma viegla pastaiga: "TUC/FTA" (pirmajā aplī 5:9), FC "Raita" (8:6) un RTU (14:3).

Nākamajām trim vienībām iespēja iekļūt starp medaļniekiem vairāk teorētiska, tai pat laikā, uzvarot ventspilniekus un vēl kādā mačā, uzlabot situāciju turnīra tabulā var jebkura no tām. Domājams, ka par motivācijas trūkumu nevar sūdzēties neviena no tām, bet visvairāk jau RTU, kas iepriekšējos četros čempionātos nav bijusi zemākā vietā par ceturto (pērn).

Paralēli cīņai par medaļām spraiga sāncensība izvērtusies arī par labākā vārtu guvēja balvu. Pēc 10 aizvadītiem mačiem ar 24 panākumiem līderpozīcijās izvirzījies Mihails Busels ("Skonto" FK), kam uz papēžiem min - 23 vārtu guvumi - Aleksandrs Novožilovs (FK "Honda").

Uz "fair-play" balvu šobrīd visreālāk pretendē divas vienības - "TUC/FTA", kuru spēlētāji nav nopelnījuši nevienu(!) kartīti, un VBFK, kam divas dzeltenās kartiņas.

Līdzīgi kā pērn, čempionāts tiek aizvadīts pēc sabraukuma posma principa. Visus posmus, un tādi pavisam būs septiņi, plānots aizvadīt "Coconut-Skonto" pludmales futbola laukumā Konkordijas ielas galā, Dzintaros, Jūrmalā.

Notiks arī Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā. Tās norise paredzēta 11. un 12.augustā Kuldīgā.

Gan Latvijas čempionātu, gan kausa izcīņu rīko Futbola turnīru asociācija (FTA).

Sestā posma kalendārs

11:30 VBFK - RTU
12:30 "Kreiss" - "Jaunais dinamietis"
13:30 RTU - "Skonto" FK
14:30 "Jaunais dinamietis" - VBFK
15:30 "TUC/FTA" - FK "Honda"
16:30 "Kreiss" - FC "Raita"
17:30 FK "Honda" - "Skonto" FK
18:30 FC "Raita" - "TUC/FTA"

Septītā posma kalendārs

11:30 "Skonto" FK - FC "Raita"
12:30 "Jaunais dinamietis" - "TUC/FTA"
13:30 FC "Raita" - FK "Honda"
14:30 "Jaunais dinamietis" - "Skonto" FK
15:30 RTU - "Kreiss"
16:30 VBFK - "TUC/FTA"
17:30 RTU - FK "Honda"
18:30 VBFK - "Kreiss"
Zibensziņas
Latvijas pludmales futbola izlases galvenais treneris Mihails Busels un LFF Telpu un pludmales futbola komitejas pārstāvis Kaspars Lakševics par un ap pludmales futbolu Latvijas radio 4 20.augusta raidījumā "Sports šodien" (krievu val.) (Windows media player).

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin