Latvijas futbola federācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
RĪGAS PILSĒTAS 2019.GADA JAUNATNES ČEMPIONĀTS
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 11.septembrī Kopējais spēļu skaits: 336 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4172
 
Ziņas
“Ādas bumbas” čempionātā triumfē “Mārupes” SC un “Strong” FC
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 11.9.2019
Iepriekšējā nedēļas nogalē Mārupes vidusskolas stadionā notika Rīgas pilsētas jaunatnes sacensību “Ādas Bumba” ceturtais jeb noslēdzošais sabraukums. Jaunākajā jeb U-13 (2006./2007.g.dz.) vecuma grupā desmit dalībnieču konkurencē triumfēja “mājinieki” jeb “Mārupes” SC, kamēr U-15 (2004./2005.g.dz.) kategorijā starp piecām vienībām meistarīgākā izrādījās “Strong” FC. Abas uzvarētājas ieguva tiesības pārstāvēt Rīgu Latvijas mēroga finālsacensībās, kas risināsies Rīgā 10. oktobrī.

U-13 vecuma grupā “Mārupes” SC (25) nosargāja vadību turnīra tabulā, pārspējot SK “Līderis” (2:0), kā arī gūstot iespaidīgu panākumu pret pastarīti SK “Vēsma/Vecumnieki” (20:0), bet noslēdzošajā cīņā piedzīvoja bezvārtu neizšķirtu duelī ar “RIGA FC/Fariona FK”. Punkta atstatumā no līderes finišēja sudraba medaļniece “Academ” FC (24), kas šajā posmā ieguva maksimāli iespējamos deviņus punktus, triumfējot pār FS “Daugava Rīga” (8:4), kā arī sagraujot FS “Metta” (20:0) un FS “Leevon” (18:1).

Kā trešā spēcīgākā vienība kopvērtējuma tabulā ierindojās jau minētā “Riga FC/Fariona FK” (17), kas bez minētā neizšķirta ar sacensību uzvarētāju bija pārāka cīņās pret JDFS “Alberts” (4:1) un SK “Vēsma/Vecumnieki” (11:0).

Uzreiz aiz vadošā trijnieka sacensības pabeidza 15 punktu sakrājušās SK “Līderis” un FS “Daugava Rīga”, bet noslēdzošajās piecās vietās turnīra tabulā izkārtojās attiecīgi FS “Leevon” (13), SK “Super Nova” un JDFS “Alberts” (pa 10), kā arī FS “Metta” (3) un SK “Vēsma/Vecumnieki” (0).

Tikmēr vecākajā jeb U-15 grupā, kur startēja piecas dalībnieces, pirmo vietu jau pēc 3. posma bija garantējusi “Strong” FC (19), kas turnīru pabeidza ar pastarītes SK “Vēsma/Vecumnieki” sagraušanu (0:23) un pirmo piedzīvoto zaudējumu sacensību ietvaros – 0:1 pret JDFS “Alberts”. Sudraba medaļas ieguvusī FS “Metta” (16) noslēdzošajos mačos svinēja divas uzvaras (13:0 pret SK “Līderis” un 4:1 pret JDFS “Alberts”), savukārt trešajā pozīcijā ar 12 punktiem finišēja JDFS “Alberts”.

Pa sešiem punktiem sakrāja abas kopvērtējuma tabulas pastarītes – SK “Līderis” un SK “Vēsma/Vecumnieki”.

Visu pirmo triju vietu ieguvēji abās vecuma grupās saņēma RFF izpilddirektora Ādolfa Supes un izpilddirektora vietnieces Jevgeņijas Obodņikovas pasniegtos kausus un medaļas. Turnīra organizatori jo īpaši vēlas pateikties zīmolam “Eskimos” par atbalstu un dāvanām visiem dalībniekiem, bet Mārupes Sporta centram par laukumu un palīdzību čempionāta organizēšanā.

Kā vēstīts, sacensību uzdevumi ir popularizēt futbolu Rīgas pilsētas jaunatnes vidū un sekmēt jauno futbolistu meistarības izaugsmi.
Zibensziņas

Ziņas


Ziņu arhīvs


© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin