Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2009./2010.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 12.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 506 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3783
Ziņas
Pēdējo kārtu labākie spēlētāji, 2009./2010.gada sezonas labāko spēlētāju balvu kandidāti
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 29.3.2010
Noteikti Latvijas čempionāta, kā arī Rīgas čempionāta Pirmās līgas pēdējo kārtu labākie spēlētāji, kas, tradicionāli, tiks sveikti ar solāriju studijas "Lerona" abonomentiem, kā arī turnīra organizatori, ieklausoties komandu paustajā viedoklī, noteikuši kandidātus uz sezonas labāko spēlētāju (un ne tikai) balvām dažādās nominācijās.

Par "Lerona" dāvanu karšu ieguvējiem Latvijas čempionātā pēdējās kārtās kļuvuši Ruslans Seļezņovs (FC "Jūrmala", 15.kārtā), Dmitrijs Zolotarjovs ("Nikars", 16.kārtā), Vadims Ļašenko ("Nikars", 17.kārtā) un Aigars Bondars ("Raba", 18.kārtā), savukārt Rīgas čempionāta Pirmajā līgā - Vitālijs Rjabiņins ("Sportima-Nikars", 13.kārtā) un Nikolajs Kočerigins ("New Project", 14.kārtā).

Kandidāti 2009./2010.gada sezonas balvām

Latvijas čempionāts

Labākais vārtsargs: Aigars Bondars ("Raba"), Aleksandrs Kļušins (FC "Jūrmala"), Dmitrijs Dobrovoļskis ("Nikars").
Labākais aizsardzības tipa spēlētājs: Vadims Atamaņukovs ("Nikars"), Vadims Ļašenko ("Nikars"), Dmitrijs Zabarovskis ("Raba").
Labākais uzbrukuma spēlētājs: Aleksejs Baranovs ("Nikars"), Iļja Afanasjevs ("Nikars"), Ēriks Pelcis (FC "Jūrmala").
Labākais spēlētājs: Maksims Seņs ("Raba"), Jurijs Idionovs (SK "Monarhs"), Vadims Atamaņukovs ("Nikars").
Labākais treneris: Aleksandrs Dibrivnijs ("Nikars"), Arturs Šketovs ("Raba"), Mihails Kornatovskis (FC "Jūrmala").

Rīgas čempionāts

Pirmā līga

Labākais vārtsargs: Andis Kārkliņš ("LSPA/LaSport"), Dainis Balis (FC "Nīco"), Andrejs Aleksandrovs (BSA).
Labākais aizsardzības tipa spēlētājs: Vadims Brižaņs (FK "Zep"), Aleksandrs Utkins (FC "Nīco"), Artjoms Garšnieks ("Kreiss").
Labākais uzbrukuma spēlētājs: Andis Dombrovskis ("LSPA/LaSport"), Vladislavs Golubeckijs ("New Project"), Vitālijs Rjabiņins ("Sportima-Nikars").
Labākais spēlētājs: Vadims Brižaņs (FK "Zep"), Aleksandrs Utkins (FC "Nīco"), Andis Dombrovskis ("LSPA/LaSport").
Labākais treneris: Aleksandrs Šmeļovs (FC "Nīco"), Edgars Pukinsks ("LSPA/LaSport), Igors Koržs ("Sportima-Nikars").

Otrā līga

Labākais vārtsargs: Jānis Kaļinovs ("Remus AMR"), Igors Rjabkovs ("Ķekavas novads / Axa"), Ronalds Ābols ("TUC/FTA").
Labākais aizsardzības tipa spēlētājs: Vitālijs Laužels ("RigaPartyBus"), Dmitrijs Plukaitis (FK "Jaunolaine"), Ēriks Lebedoks ("TUC/FTA").
Labākais uzbrukuma spēlētājs: Kristaps Dišlers ("Ķekavas novads / Axa", Aleksandrs Mihailovs (FK "Jaunolaine"), Jānis Kānbergs ("Baldone Brigma").
Labākais spēlētājs: Aleksandrs Mihailovs (FK "Jaunolaine"), Kristaps Dišlers ("Ķekavas novads / Axa"), Ingus Makovskis (FK "Reāls").
Labākais treneris: Mihails Busels ("TUC/FTA"), Vladimirs Šteinbergs (FK "Reāls"), Kārlis Mišinskis ("Ķekavas novads / Axa").

Trešā līga

Labākais vārtsargs: Aigars Vītols ("Umbro Team"), Romans Bogomolovs ("Lerona"), Sergejs Blizņuks ("Rīgas satiksme").
Labākais aizsardzības tipa spēlētājs: Aleksejs Gavrikovs ("Rīgas satiksme"), Normunds Lasis (FK "Pārdaugava"), Ivars Vīnbergs ("Stingrs pamats").
Labākais uzbrukuma spēlētājs: Mihails Bobrovs ("Avant"), Jevgeņijs Komarnickis (RTO), Maksims Ļevčenko ("Lerona").
Labākais spēlētājs: Aleksejs Gavrikovs ("Rīgas satiksme"), Ivars Vīnbergs ("Stingrs pamats"), Ivars Vīnbergs ("Stingrs pamats").
Labākais menedžeris: Aleksandrs Gluško ("Rīgas satiksme"), Romans Mironovs ("Lerona"), Haralds Eglītis (FC "Fan").

Ceturtā līga

Labākais vārtsargs: Aleksandrs Ļebedevs ("ILGA NP"), Igors Karpušovs ("Strong"), Ēriks Leimanis ("Husqvarna-PartyBus").
Labākais aizsardzības tipa spēlētājs: Agnis Pūpols ("Daugmales Dadzis"), Igors Derbakovs ("Strong"), Viktors Lazarenko ("Strong").
Labākais uzbrukuma spēlētājs: Pēteris Treijs ("Ūnija"), Endijs Galiņš ("Ranners"), Aleksandrs Čapulis ("AirTour").
Labākais spēlētājs: Agnis Pūpols ("Daugmales Dadzis"), Viktors Lazarenko ("Strong"), Aleksandrs Ļebedevs ("ILGA NP").
Labākais menedžeris: Sergejs Sčegoļevs ("Strong"), Jurijs Altenburgs ("ILGA NP"), Agris Aurmanis ("Daugmales Dadzis").

Labākie spēlētāji tiks nosaukti un balvas saņems sezonas noslēguma pasākumā 10.aprīlī klubā "Godvil".
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc
Mārtiņš Auziņš
Mārtiņš Auziņš

(ISMA-2)
27
Deniss Putilovs
Deniss Putilovs

(ISMA-2)
31
Mārtiņš Vērdiņš
Mārtiņš Vērdiņš

(Medical Group DENS)
36
Sergejs Laptevs
Sergejs Laptevs

(RTO)
52

LIVE translācija

lielais attēls

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs



















Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin