Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2009./2010.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 12.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 506 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3783
RVi
Sesku 72, 93. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Dmitrijs Golenisčevs
Dmitrijs Golenisčevs
Vārtsargs38
1Vladimir Rachinsky
Vladimir Rachinsky
4Vārtsargs40
2Dmitry Torshin
Dmitry Torshin
Uzbrucējs40
3Vasily Kravtsev
Vasily Kravtsev
5Aizsargs40
4Boris Galkin
Boris Galkin
2Aizsargs43
7Artur Fedjaev
Artur Fedjaev
Aizsargs51
10Andrejs Ivanovs
Andrejs Ivanovs
11Aizsargs33
11Artūrs Ansons
Artūrs Ansons
11Universāls36
11Igor Kapustin
Igor Kapustin
10Universāls41
12Maksims Ladigins
Maksims Ladigins
181Uzbrucējs38
13Andrey Kozarezov
Andrey Kozarezov
61Uzbrucējs37
15Arturs Vaska
Arturs Vaska
17Uzbrucējs35
17Ruslans Smirnovs
Ruslans Smirnovs
71Universāls44
20Aleksandrs Zenkovs
Aleksandrs Zenkovs
Aizsargs31
100Ivan Beznosik
Ivan Beznosik
2Aizsargs34

Kopā iesisti vārti: 69   |   Vidējais komandas vecums: 38.7


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Madikena Vangaži 5:3
4:6
4:2
3:4
5:4
3:6
8:5
4:3
10:-
7:7
7:6
6:5
2569%66:51
2.TUC/FTA6:4
3:5
2:1
4:4
3:3
0:2
4:3
4:5
3:3
3:2
6:4
2:1
2158%40:37
3.RigaPARTYBUS4:3
2:4
4:4
1:2
3:1
2:4
7:2
3:2
3:7
3:2
3:3
2:0
2056%37:34
4.Remus AMR6:3
4:5
2:0
3:3
4:2
1:3
6:2
2:4
6:2
4:5
4:4
0:0
1850%42:33
5.RVi3:4
5:8
5:4
3:4
2:3
2:7
4:2
2:6
4:2
4:3
6:5
2:5
1542%42:53
6.Brigma Baldone7:7
-:10
2:3
3:3
2:3
7:3
5:4
2:6
3:4
2:4
6:3
2:6
1131%41:56
7.Ulbroka5:6
6:7
1:2
4:6
0:2
3:3
0:0
4:4
5:2
5:6
6:2
3:6
925%42:46
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:40
27.oktobrī
Remus AMR - RVi 6:2
Protokols
otrdien 19:45
3.novembrī
TUC/FTA - RVi 4:3
Protokols
pirmdien 20:45
9.novembrī
RVi - Madikena Vangaži 3:4
Protokols
pirmdien 20:45
16.novembrī
RVi - Brigma Baldone 4:2
Protokols
pirmdien 20:45
23.novembrī
RVi - Ulbroka 6:5
Protokols
svētdien 18:00
29.novembrī
Ulbroka - RVi 5:2
Protokols
ceturtdien 20:15
3.decembrī
Brigma Baldone - RVi 3:4
Protokols
pirmdien 20:45
7.decembrī
RVi - RigaPARTYBUS 2:3
Protokols
pirmdien 20:45
14.decembrī
RVi - Remus AMR 4:2
Protokols
pirmdien 19:00
4.janvārī
RigaPARTYBUS - RVi 7:2
Protokols
trešdien 19:00
20.janvārī
Madikena Vangaži - RVi 8:5
Protokols
pirmdien 20:45
1.februārī
RVi - TUC/FTA 5:4
Protokols
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Ulbroka5:2
5:6
0:0
4:4
6:2
3:6
2:2
7:1
6:2
4:5
5:2
5:3
2158%52:35
2.RVi6:5
2:5
4:2
2:6
4:2
4:3
4:5
1:3
4:4
7:5
4:5
7:3
1953%49:48
3.Remus AMR4:4
0:0
6:2
2:4
6:2
4:5
5:4
1:1
1:3
1:1
4:2
5:2
1953%39:30
4.Brigma Baldone6:3
2:6
3:4
2:4
5:4
2:6
6:4
4:4
6:3
4:2
13:2
1:4
1953%54:46
5.Dinamo Ogre1:7
2:2
3:1
5:4
1:1
4:5
4:4
4:6
2:1
0:0
4:2
3:4
1644%33:37
6.ISMA-25:4
2:6
5:7
4:4
1:1
3:1
2:4
3:6
0:0
1:2
1:4
7:1
1233%34:40
7.Medical Group DENS3:5
2:5
3:7
5:4
2:5
2:4
4:1
2:13
4:3
2:4
1:7
4:1
1233%34:59
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:40
23.februārī
ISMA-2 - RVi 5:7
Protokols
pirmdien 20:50
1.marta
RVi - Medical Group DENS 4:5
Protokols
ceturtdien 21:30
11.marta
Medical Group DENS - RVi 3:7
Protokols
pirmdien 20:50
22.marta
RVi - Dinamo Ogre 4:5
Protokols
trešdien 20:50
24.marta
Dinamo Ogre - RVi 3:1
Protokols
pirmdien 20:50
29.marta
RVi - ISMA-2 4:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin