Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2009./2010.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 12.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 506 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3783
ISMA-2
Brīvības gatve 197b, VEF
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
2Deniss Putilovs
Deniss Putilovs
41Aizsargs30
4Andris Žuravļovs
Andris Žuravļovs
Aizsargs33
4Dmitrijs Šabanovs
Dmitrijs Šabanovs
31Aizsargs27
5Deniss Liukonins
Deniss Liukonins
62Uzbrucējs30
7Maksims Šikovs
Maksims Šikovs
1Aizsargs29
10Mārtiņš Auziņš
Mārtiņš Auziņš
3Uzbrucējs26
12Sergejs Cvetkovs
Sergejs Cvetkovs
2Vārtsargs28
13Sergejs Podoļaks
Sergejs Podoļaks
52Aizsargs35
13Vladislavs Petuškovs
Vladislavs Petuškovs
32Uzbrucējs27
14Maksims Kudrjašovs
Maksims Kudrjašovs
104Uzbrucējs28
15Eduards Ļipskis
Eduards Ļipskis
Aizsargs44
15Artis Kalniņš
Artis Kalniņš
2Uzbrucējs24
16Igors Gajduks
Igors Gajduks
Uzbrucējs29
18Jevģēnijs Bičkovs
Jevģēnijs Bičkovs
23Uzbrucējs37
19Roberts Erģis
Roberts Erģis
Vārtsargs29
33Kristaps Vabolis
Kristaps Vabolis
1Uzbrucējs29
51Nikita Škenjovs
Nikita Škenjovs
Universāls31

Kopā iesisti vārti: 50   |   Vidējais komandas vecums: 30.4


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Ķekavas novads/AXA11:4
4:9
9:3
4:3
7:1
3:2
5:6
5:3
5:2
6:0
2480%59:33
2.FK Jaunolaine9:4
4:11
5:4
2:7
4:2
6:3
9:2
6:1
7:3
6:4
2480%58:41
3.FK Reāls3:4
3:9
7:2
4:5
5:6
6:3
6:2
4:3
11:4
2:4
1550%51:42
4.Dinamo Ogre2:3
1:7
3:6
2:4
3:6
6:5
4:2
3:4
2:1
0:0
1033%26:38
5.Medical Group DENS3:5
6:5
1:6
2:9
3:4
2:6
4:3
2:4
1:7
4:1
930%28:50
6.ISMA-20:6
2:5
4:6
3:7
4:2
4:11
0:0
1:2
1:4
7:1
723%26:44
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:50
4.novembrī
Dinamo Ogre - ISMA-2 2:1
Protokols
ceturtdien 21:15
12.novembrī
ISMA-2 - Medical Group DENS 1:4
Protokols
otrdien 21:15
17.novembrī
ISMA-2 - FK Jaunolaine 4:6
Protokols
otrdien 21:15
24.novembrī
ISMA-2 - Dinamo Ogre 0:0
Protokols
ceturtdien 21:15
10.decembrī
ISMA-2 - Ķekavas novads/AXA 0:6
Protokols
pirmdien 20:15
21.decembrī
FK Reāls - ISMA-2 11:4
Protokols
ceturtdien 21:30
7.janvārī
Medical Group DENS - ISMA-2 1:7
Protokols
trešdien 21:15
20.janvārī
ISMA-2 - FK Reāls 4:2
Protokols
otrdien 21:15
26.janvārī
Ķekavas novads/AXA - ISMA-2 5:2
Protokols
piektdien 21:20
29.janvārī
FK Jaunolaine - ISMA-2 7:3
Protokols
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Ulbroka5:2
5:6
0:0
4:4
6:2
3:6
2:2
7:1
6:2
4:5
5:2
5:3
2158%52:35
2.RVi6:5
2:5
4:2
2:6
4:2
4:3
4:5
1:3
4:4
7:5
4:5
7:3
1953%49:48
3.Remus AMR4:4
0:0
6:2
2:4
6:2
4:5
5:4
1:1
1:3
1:1
4:2
5:2
1953%39:30
4.Brigma Baldone6:3
2:6
3:4
2:4
5:4
2:6
6:4
4:4
6:3
4:2
13:2
1:4
1953%54:46
5.Dinamo Ogre1:7
2:2
3:1
5:4
1:1
4:5
4:4
4:6
2:1
0:0
4:2
3:4
1644%33:37
6.ISMA-25:4
2:6
5:7
4:4
1:1
3:1
2:4
3:6
0:0
1:2
1:4
7:1
1233%34:40
7.Medical Group DENS3:5
2:5
3:7
5:4
2:5
2:4
4:1
2:13
4:3
2:4
1:7
4:1
1233%34:59
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 18:40
19.februārī
Remus AMR - ISMA-2 1:3
Protokols
otrdien 19:40
23.februārī
ISMA-2 - RVi 5:7
Protokols
otrdien 19:40
2.marta
ISMA-2 - Remus AMR 1:1
Protokols
svētdien 18:00
7.marta
Ulbroka - ISMA-2 6:2
Protokols
otrdien 19:40
9.marta
ISMA-2 - Brigma Baldone 2:4
Protokols
ceturtdien 19:40
11.marta
ISMA-2 - Ulbroka 5:4
Protokols
ceturtdien 20:15
18.marta
Brigma Baldone - ISMA-2 6:3
Protokols
pirmdien 20:50
29.marta
RVi - ISMA-2 4:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin