Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2009./2010.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 12.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 506 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3783
Lerona-2
Ruses 22, Zolitūdes ģimnāzija
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Rihards Saulenbergs
Rihards Saulenbergs
2Vārtsargs31
2Valerijs Dobiševs
Valerijs Dobiševs
10Aizsargs36
3Valerijs Bezzaponnijs
Valerijs Bezzaponnijs
Aizsargs30
4Kirils Matovics
Kirils Matovics
1Aizsargs30
6Jurijs Pūters
Jurijs Pūters
1Aizsargs43
7Arturs Jefremenkovs
Arturs Jefremenkovs
111Uzbrucējs33
8Konstantins Kudrjašovs
Konstantins Kudrjašovs
1Uzbrucējs43
9Aleksandrs Arsenjevs
Aleksandrs Arsenjevs
91Aizsargs31
10Andrejs Ļubimovs
Andrejs Ļubimovs
71Aizsargs37
11Raimonds Ozoliņš
Raimonds Ozoliņš
Aizsargs48
13Pāvels Patļins
Pāvels Patļins
1Aizsargs39
15Aleksandrs Slepņovs
Aleksandrs Slepņovs
1Aizsargs48
17Andrejs Zvonkovs
Andrejs Zvonkovs
3Uzbrucējs48
19Sergejs Teļukevičs
Sergejs Teļukevičs
31Aizsargs45

Kopā iesisti vārti: 62   |   Vidējais komandas vecums: 38.7


4. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Strong0:3
0:0
5:0
5:2
4:3
1:0
5:4
5:1
1:1
6:2
7:3
4:3
3:1
7:0
3583%53:23
2.ILGA NP0:0
3:0
1:1
3:3
3:2
4:1
3:0
2:3
3:2
9:2
3:1
2:1
7:0
8:1
3379%51:17
3.Husqvarna-Partybus2:5
0:5
3:3
1:1
5:2
4:3
10:3
3:4
11:0
4:2
4:4
4:2
5:2
3:2
2764%59:38
4.Ranners/Gludi LM0:1
3:4
1:4
2:3
3:4
2:5
7:5
2:3
7:3
16:2
9:5
10:5
9:0
8:3
2150%79:47
5.Lerona-21:5
4:5
3:2
0:3
4:3
3:10
3:2
5:7
2:0
3:4
1:3
7:4
7:1
6:2
2150%49:51
6.Banku Augstskola2:6
1:1
2:9
2:3
2:4
0:11
2:16
3:7
4:3
0:2
6:3
3:7
5:2
6:2
1331%38:76
7.FK Alliance3:4
3:7
1:2
1:3
2:4
4:4
5:10
5:9
4:7
3:1
7:3
3:6
5:5
7:1
1126%53:66
8.FK S/Mantija0:7
1:3
1:8
0:7
2:3
2:5
3:8
0:9
2:6
1:7
2:6
2:5
1:7
5:5
12%22:86
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:15
10.novembrī
Lerona-2 - Husqvarna-Partybus 4:3
Protokols
pirmdien 21:15
16.novembrī
Ranners/Gludi LM - Lerona-2 7:5
Protokols
sestdien 09:45
21.novembrī
Banku Augstskola - Lerona-2 4:3
Protokols
otrdien 22:00
24.novembrī
Lerona-2 - FK Alliance 1:3
Protokols
pirmdien 19:00
30.novembrī
FK S/Mantija - Lerona-2 2:6
Protokols
sestdien 17:10
5.decembrī
ILGA NP - Lerona-2 3:0
Protokols
pirmdien 20:15
7.decembrī
Strong - Lerona-2 5:4
Protokols
otrdien 21:15
15.decembrī
Lerona-2 - Ranners/Gludi LM 3:2
Protokols
otrdien 22:00
22.decembrī
Lerona-2 - Strong 1:5
Protokols
otrdien 19:20
5.janvārī
Husqvarna-Partybus - Lerona-2 10:3
Protokols
otrdien 22:00
12.janvārī
Lerona-2 - FK S/Mantija 7:1
Protokols
sestdien 19:00
16.janvārī
FK Alliance - Lerona-2 4:7
Protokols
otrdien 22:00
19.janvārī
Lerona-2 - ILGA NP 3:2
Protokols
otrdien 21:15
26.janvārī
Lerona-2 - Banku Augstskola 2:0
Protokols
4. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.PunktiVārti
1.Ranners/Gludi LM7:5
2:3
9:5
6:2
10:1
7:2
1583%41:18
2.Lerona-23:2
5:7
2:3
3:2
5:1
3:3
1056%21:18
3.Draugi2:6
5:9
2:3
3:2
8:5
2:2
739%22:27
4.FC Barcamania-22:7
1:10
3:3
1:5
2:2
5:8
211%14:35
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 22:00
2.marta
Lerona-2 - Draugi 2:3
Protokols
ceturtdien 20:35
4.marta
FC Barcamania-2 - Lerona-2 3:3
Protokols
ceturtdien 19:15
18.marta
Draugi - Lerona-2 2:3
Protokols
otrdien 21:20
30.marta
Lerona-2 - FC Barcamania-2 5:1
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin