Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2009./2010.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 12.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 506 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3783
Remus AMR
Valdemāra 163, Būvamatniecības vsk. (pēc 01.01.2010)
 
 
 
 

Komanda izveidota 2006. gada vasarā. 2007. gada vasarā Remus kodols apvienojās ar SEB AMR kodolu, un tā nu cīnamies līdz šai baltai dienai. Labs laika pavadīšanas veids līdzīgi domājošiem cilvēkiem, patīkamā kolektīvā.
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
3Raivis Bernāns
Raivis Bernāns
1Aizsargs34
4Atis Gusārs
Atis Gusārs
1Aizsargs39
5Armands Briedis
Armands Briedis
221Aizsargs32
8Jānis Šteimaks
Jānis Šteimaks
82Aizsargs39
9Elmārs Želvis
Elmārs Želvis
19Uzbrucējs33
10Ervīns Dukaļskis
Ervīns Dukaļskis
111Uzbrucējs31
11Lauris Zālītis
Lauris Zālītis
Uzbrucējs40
13Guntis Apīnis
Guntis Apīnis
1Aizsargs52
14Jānis Ventiņš
Jānis Ventiņš
11Aizsargs33
17Oskars Krūmiņš
Oskars Krūmiņš
41Aizsargs33
19Māris Bērziņš
Māris Bērziņš
21Uzbrucējs32
21Kaspars Kivlišs
Kaspars Kivlišs
13Aizsargs34
85Jānis Kaļinovs
Jānis Kaļinovs
Vārtsargs34

Kopā iesisti vārti: 59   |   Vidējais komandas vecums: 35.8


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Madikena Vangaži 5:3
4:6
4:2
3:4
5:4
3:6
8:5
4:3
10:-
7:7
7:6
6:5
2569%66:51
2.TUC/FTA6:4
3:5
2:1
4:4
3:3
0:2
4:3
4:5
3:3
3:2
6:4
2:1
2158%40:37
3.RigaPARTYBUS4:3
2:4
4:4
1:2
3:1
2:4
7:2
3:2
3:7
3:2
3:3
2:0
2056%37:34
4.Remus AMR6:3
4:5
2:0
3:3
4:2
1:3
6:2
2:4
6:2
4:5
4:4
0:0
1850%42:33
5.RVi3:4
5:8
5:4
3:4
2:3
2:7
4:2
2:6
4:2
4:3
6:5
2:5
1542%42:53
6.Brigma Baldone7:7
-:10
2:3
3:3
2:3
7:3
5:4
2:6
3:4
2:4
6:3
2:6
1131%41:56
7.Ulbroka5:6
6:7
1:2
4:6
0:2
3:3
0:0
4:4
5:2
5:6
6:2
3:6
925%42:46
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:40
27.oktobrī
Remus AMR - RVi 6:2
Protokols
otrdien 20:40
3.novembrī
Remus AMR - Madikena Vangaži 6:3
Protokols
otrdien 20:40
10.novembrī
Remus AMR - RigaPARTYBUS 4:2
Protokols
otrdien 20:40
24.novembrī
Remus AMR - Brigma Baldone 6:2
Protokols
otrdien 20:40
8.decembrī
Remus AMR - Ulbroka 4:4
Protokols
pirmdien 20:45
14.decembrī
RVi - Remus AMR 4:2
Protokols
otrdien 20:40
22.decembrī
Remus AMR - TUC/FTA 2:0
Protokols
trešdien 19:00
6.janvārī
Madikena Vangaži - Remus AMR 5:4
Protokols
pirmdien 19:00
11.janvārī
RigaPARTYBUS - Remus AMR 3:1
Protokols
ceturtdien 20:15
14.janvārī
Brigma Baldone - Remus AMR 5:4
Protokols
svētdien 19:45
17.janvārī
TUC/FTA - Remus AMR 3:3
Protokols
svētdien 18:00
31.janvārī
Ulbroka - Remus AMR 0:0
Protokols
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Ulbroka5:2
5:6
0:0
4:4
6:2
3:6
2:2
7:1
6:2
4:5
5:2
5:3
2158%52:35
2.RVi6:5
2:5
4:2
2:6
4:2
4:3
4:5
1:3
4:4
7:5
4:5
7:3
1953%49:48
3.Remus AMR4:4
0:0
6:2
2:4
6:2
4:5
5:4
1:1
1:3
1:1
4:2
5:2
1953%39:30
4.Brigma Baldone6:3
2:6
3:4
2:4
5:4
2:6
6:4
4:4
6:3
4:2
13:2
1:4
1953%54:46
5.Dinamo Ogre1:7
2:2
3:1
5:4
1:1
4:5
4:4
4:6
2:1
0:0
4:2
3:4
1644%33:37
6.ISMA-25:4
2:6
5:7
4:4
1:1
3:1
2:4
3:6
0:0
1:2
1:4
7:1
1233%34:40
7.Medical Group DENS3:5
2:5
3:7
5:4
2:5
2:4
4:1
2:13
4:3
2:4
1:7
4:1
1233%34:59
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:50
17.februārī
Dinamo Ogre - Remus AMR 1:1
Protokols
piektdien 18:40
19.februārī
Remus AMR - ISMA-2 1:3
Protokols
otrdien 19:40
2.marta
ISMA-2 - Remus AMR 1:1
Protokols
piektdien 18:40
12.marta
Remus AMR - Dinamo Ogre 5:4
Protokols
ceturtdien 21:30
25.marta
Medical Group DENS - Remus AMR 2:5
Protokols
piektdien 18:40
26.marta
Remus AMR - Medical Group DENS 4:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin