Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2009./2010.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 12.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 506 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3783
Brigma Baldone
Iecavas iela 2, Baldone, Baldones vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Mārtiņš Antons
Mārtiņš Antons
1Vārtsargs35
1Jānis Kānbergs
Jānis Kānbergs
25Uzbrucējs43
2Vitālijs Daļeckis
Vitālijs Daļeckis
Uzbrucējs36
3Lauris Balodis
Lauris Balodis
6Uzbrucējs43
4Artjoms Ignatjevs
Artjoms Ignatjevs
51Aizsargs39
5Igors Jefimovs
Igors Jefimovs
42Aizsargs39
6Jevgenijs Kravčenko
Jevgenijs Kravčenko
42Aizsargs39
7Dzintars Zeiferts
Dzintars Zeiferts
7Uzbrucējs40
8Edmunds Sniķeris
Edmunds Sniķeris
9Uzbrucējs34
9Aigars Biša
Aigars Biša
12Uzbrucējs37
10Aivis Gusts
Aivis Gusts
21Aizsargs49
12Mārcis Graudiņš
Mārcis Graudiņš
Aizsargs43
14Ģirts Brigmanis
Ģirts Brigmanis
Vārtsargs36
54Jānis Priede
Jānis Priede
1Uzbrucējs28
99Mārtiņš Veģeris
Mārtiņš Veģeris
Aizsargs27

Kopā iesisti vārti: 75   |   Vidējais komandas vecums: 37.9


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Madikena Vangaži 5:3
4:6
4:2
3:4
5:4
3:6
8:5
4:3
10:-
7:7
7:6
6:5
2569%66:51
2.TUC/FTA6:4
3:5
2:1
4:4
3:3
0:2
4:3
4:5
3:3
3:2
6:4
2:1
2158%40:37
3.RigaPARTYBUS4:3
2:4
4:4
1:2
3:1
2:4
7:2
3:2
3:7
3:2
3:3
2:0
2056%37:34
4.Remus AMR6:3
4:5
2:0
3:3
4:2
1:3
6:2
2:4
6:2
4:5
4:4
0:0
1850%42:33
5.RVi3:4
5:8
5:4
3:4
2:3
2:7
4:2
2:6
4:2
4:3
6:5
2:5
1542%42:53
6.Brigma Baldone7:7
-:10
2:3
3:3
2:3
7:3
5:4
2:6
3:4
2:4
6:3
2:6
1131%41:56
7.Ulbroka5:6
6:7
1:2
4:6
0:2
3:3
0:0
4:4
5:2
5:6
6:2
3:6
925%42:46
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:15
29.oktobrī
Brigma Baldone - TUC/FTA 2:3
Protokols
pirmdien 20:45
16.novembrī
RVi - Brigma Baldone 4:2
Protokols
otrdien 20:40
24.novembrī
Remus AMR - Brigma Baldone 6:2
Protokols
ceturtdien 20:15
3.decembrī
Brigma Baldone - RVi 3:4
Protokols
ceturtdien 20:15
10.decembrī
Brigma Baldone - Ulbroka 6:3
Protokols
otrdien 19:45
15.decembrī
TUC/FTA - Brigma Baldone 3:3
Protokols
pirmdien 19:00
21.decembrī
RigaPARTYBUS - Brigma Baldone 3:7
Protokols
ceturtdien 20:15
7.janvārī
Brigma Baldone - RigaPARTYBUS 2:3
Protokols
ceturtdien 20:15
14.janvārī
Brigma Baldone - Remus AMR 5:4
Protokols
svētdien 18:00
24.janvārī
Ulbroka - Brigma Baldone 6:2
Protokols
ceturtdien 20:15
28.janvārī
Brigma Baldone - Madikena Vangaži 7:7
Protokols
trešdien 19:00
3.februārī
Madikena Vangaži - Brigma Baldone 10:-
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Ulbroka5:2
5:6
0:0
4:4
6:2
3:6
2:2
7:1
6:2
4:5
5:2
5:3
2158%52:35
2.RVi6:5
2:5
4:2
2:6
4:2
4:3
4:5
1:3
4:4
7:5
4:5
7:3
1953%49:48
3.Remus AMR4:4
0:0
6:2
2:4
6:2
4:5
5:4
1:1
1:3
1:1
4:2
5:2
1953%39:30
4.Brigma Baldone6:3
2:6
3:4
2:4
5:4
2:6
6:4
4:4
6:3
4:2
13:2
1:4
1953%54:46
5.Dinamo Ogre1:7
2:2
3:1
5:4
1:1
4:5
4:4
4:6
2:1
0:0
4:2
3:4
1644%33:37
6.ISMA-25:4
2:6
5:7
4:4
1:1
3:1
2:4
3:6
0:0
1:2
1:4
7:1
1233%34:40
7.Medical Group DENS3:5
2:5
3:7
5:4
2:5
2:4
4:1
2:13
4:3
2:4
1:7
4:1
1233%34:59
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:30
18.februārī
Medical Group DENS - Brigma Baldone 4:1
Protokols
ceturtdien 20:15
25.februārī
Brigma Baldone - Medical Group DENS 13:2
Protokols
ceturtdien 20:15
4.marta
Brigma Baldone - Dinamo Ogre 6:4
Protokols
otrdien 19:40
9.marta
ISMA-2 - Brigma Baldone 2:4
Protokols
pirmdien 20:50
15.marta
Dinamo Ogre - Brigma Baldone 4:4
Protokols
ceturtdien 20:15
18.marta
Brigma Baldone - ISMA-2 6:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin