Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2009./2010.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 12.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 506 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3783
Ulbroka
Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Viktors Borhovs
Viktors Borhovs
Vārtsargs42
4Andrejs Trups
Andrejs Trups
Aizsargs37
7Nikolajs Larionovs
Nikolajs Larionovs
10Aizsargs40
8Andrejs Krilovs
Andrejs Krilovs
9Uzbrucējs31
9Maksims Noskovs
Maksims Noskovs
101Uzbrucējs41
10Olegs Darmorozs
Olegs Darmorozs
161Uzbrucējs39
12Svjatoslavs Feckovičs
Svjatoslavs Feckovičs
Aizsargs50
13Timurs Izotovs
Timurs Izotovs
111Uzbrucējs38
14Vadims Darmorozs
Vadims Darmorozs
54Aizsargs33
15Aleksandrs Gorjainovs
Aleksandrs Gorjainovs
7Aizsargs30
31Aleksandrs Avtuhovs
Aleksandrs Avtuhovs
Vārtsargs35
31Germans Kudrjanoks
Germans Kudrjanoks
Vārtsargs28
41Aleksandrs Trups
Aleksandrs Trups
3Aizsargs33

Kopā iesisti vārti: 71   |   Vidējais komandas vecums: 36.7


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Madikena Vangaži 5:3
4:6
4:2
3:4
5:4
3:6
8:5
4:3
10:-
7:7
7:6
6:5
2569%66:51
2.TUC/FTA6:4
3:5
2:1
4:4
3:3
0:2
4:3
4:5
3:3
3:2
6:4
2:1
2158%40:37
3.RigaPARTYBUS4:3
2:4
4:4
1:2
3:1
2:4
7:2
3:2
3:7
3:2
3:3
2:0
2056%37:34
4.Remus AMR6:3
4:5
2:0
3:3
4:2
1:3
6:2
2:4
6:2
4:5
4:4
0:0
1850%42:33
5.RVi3:4
5:8
5:4
3:4
2:3
2:7
4:2
2:6
4:2
4:3
6:5
2:5
1542%42:53
6.Brigma Baldone7:7
-:10
2:3
3:3
2:3
7:3
5:4
2:6
3:4
2:4
6:3
2:6
1131%41:56
7.Ulbroka5:6
6:7
1:2
4:6
0:2
3:3
0:0
4:4
5:2
5:6
6:2
3:6
925%42:46
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:00
1.novembrī
Ulbroka - RigaPARTYBUS 0:2
Protokols
pirmdien 19:00
16.novembrī
RigaPARTYBUS - Ulbroka 3:3
Protokols
pirmdien 20:45
23.novembrī
RVi - Ulbroka 6:5
Protokols
trešdien 19:00
25.novembrī
Madikena Vangaži - Ulbroka 7:6
Protokols
svētdien 18:00
29.novembrī
Ulbroka - RVi 5:2
Protokols
svētdien 18:00
6.decembrī
Ulbroka - TUC/FTA 1:2
Protokols
otrdien 20:40
8.decembrī
Remus AMR - Ulbroka 4:4
Protokols
ceturtdien 20:15
10.decembrī
Brigma Baldone - Ulbroka 6:3
Protokols
otrdien 19:45
12.janvārī
TUC/FTA - Ulbroka 6:4
Protokols
svētdien 18:00
17.janvārī
Ulbroka - Madikena Vangaži 5:6
Protokols
svētdien 18:00
24.janvārī
Ulbroka - Brigma Baldone 6:2
Protokols
svētdien 18:00
31.janvārī
Ulbroka - Remus AMR 0:0
Protokols
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Ulbroka5:2
5:6
0:0
4:4
6:2
3:6
2:2
7:1
6:2
4:5
5:2
5:3
2158%52:35
2.RVi6:5
2:5
4:2
2:6
4:2
4:3
4:5
1:3
4:4
7:5
4:5
7:3
1953%49:48
3.Remus AMR4:4
0:0
6:2
2:4
6:2
4:5
5:4
1:1
1:3
1:1
4:2
5:2
1953%39:30
4.Brigma Baldone6:3
2:6
3:4
2:4
5:4
2:6
6:4
4:4
6:3
4:2
13:2
1:4
1953%54:46
5.Dinamo Ogre1:7
2:2
3:1
5:4
1:1
4:5
4:4
4:6
2:1
0:0
4:2
3:4
1644%33:37
6.ISMA-25:4
2:6
5:7
4:4
1:1
3:1
2:4
3:6
0:0
1:2
1:4
7:1
1233%34:40
7.Medical Group DENS3:5
2:5
3:7
5:4
2:5
2:4
4:1
2:13
4:3
2:4
1:7
4:1
1233%34:59
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:00
21.februārī
Ulbroka - Medical Group DENS 5:2
Protokols
trešdien 19:00
24.februārī
Ulbroka - Dinamo Ogre 2:2
Protokols
pirmdien 20:50
1.marta
Dinamo Ogre - Ulbroka 1:7
Protokols
ceturtdien 21:30
4.marta
Medical Group DENS - Ulbroka 3:5
Protokols
svētdien 18:00
7.marta
Ulbroka - ISMA-2 6:2
Protokols
ceturtdien 19:40
11.marta
ISMA-2 - Ulbroka 5:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin