Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2009./2010.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 12.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 506 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3783
Dinamo Ogre
Skolas 21, Ogre, Ogres sporta centrs
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Gatis Kaufmanis
Gatis Kaufmanis
1Vārtsargs43
2Andris Stefans
Andris Stefans
11Universāls38
3Aldis Ozoliņš
Aldis Ozoliņš
2Universāls44
4Raimonds Ušerovskis
Raimonds Ušerovskis
12Universāls47
5Jānis Leimanis
Jānis Leimanis
11Uzbrucējs49
6Lauris Rudzītis
Lauris Rudzītis
103Universāls37
7Uldis Batarags
Uldis Batarags
3Universāls38
8Aigars Leščinskis
Aigars Leščinskis
11Aizsargs47
9Aivars Vaivods
Aivars Vaivods
31Aizsargs42
10Jurijs Pētersons
Jurijs Pētersons
4Uzbrucējs47
11Emīls Kārkliņš
Emīls Kārkliņš
1Uzbrucējs26
12Ģirts Ratnieks
Ģirts Ratnieks
7Universāls32
13Indulis Ratnieks
Indulis Ratnieks
Aizsargs54
14Gatis Karulis
Gatis Karulis
2Universāls38
15Ēriks Cērpe
Ēriks Cērpe
Universāls39
16Armands Pivors
Armands Pivors
4Universāls38
33Uģis Rengards
Uģis Rengards
92Uzbrucējs46
74Agnis Mežgailis
Agnis Mežgailis
Universāls45
99Oļegs Kaštaļjans
Oļegs Kaštaļjans
1Vārtsargs45

Kopā iesisti vārti: 50   |   Vidējais komandas vecums: 41.8


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Ķekavas novads/AXA11:4
4:9
9:3
4:3
7:1
3:2
5:6
5:3
5:2
6:0
2480%59:33
2.FK Jaunolaine9:4
4:11
5:4
2:7
4:2
6:3
9:2
6:1
7:3
6:4
2480%58:41
3.FK Reāls3:4
3:9
7:2
4:5
5:6
6:3
6:2
4:3
11:4
2:4
1550%51:42
4.Dinamo Ogre2:3
1:7
3:6
2:4
3:6
6:5
4:2
3:4
2:1
0:0
1033%26:38
5.Medical Group DENS3:5
6:5
1:6
2:9
3:4
2:6
4:3
2:4
1:7
4:1
930%28:50
6.ISMA-20:6
2:5
4:6
3:7
4:2
4:11
0:0
1:2
1:4
7:1
723%26:44
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 21:20
23.oktobrī
FK Jaunolaine - Dinamo Ogre 4:2
Protokols
trešdien 20:50
4.novembrī
Dinamo Ogre - ISMA-2 2:1
Protokols
otrdien 21:15
24.novembrī
ISMA-2 - Dinamo Ogre 0:0
Protokols
ceturtdien 21:15
26.novembrī
Ķekavas novads/AXA - Dinamo Ogre 7:1
Protokols
trešdien 20:50
2.decembrī
Dinamo Ogre - FK Jaunolaine 3:6
Protokols
trešdien 20:50
16.decembrī
Dinamo Ogre - FK Reāls 3:6
Protokols
trešdien 20:50
6.janvārī
Dinamo Ogre - Ķekavas novads/AXA 2:3
Protokols
pirmdien 20:15
11.janvārī
FK Reāls - Dinamo Ogre 5:6
Protokols
ceturtdien 21:30
14.janvārī
Medical Group DENS - Dinamo Ogre 4:3
Protokols
trešdien 20:50
20.janvārī
Dinamo Ogre - Medical Group DENS 4:2
Protokols
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Ulbroka5:2
5:6
0:0
4:4
6:2
3:6
2:2
7:1
6:2
4:5
5:2
5:3
2158%52:35
2.RVi6:5
2:5
4:2
2:6
4:2
4:3
4:5
1:3
4:4
7:5
4:5
7:3
1953%49:48
3.Remus AMR4:4
0:0
6:2
2:4
6:2
4:5
5:4
1:1
1:3
1:1
4:2
5:2
1953%39:30
4.Brigma Baldone6:3
2:6
3:4
2:4
5:4
2:6
6:4
4:4
6:3
4:2
13:2
1:4
1953%54:46
5.Dinamo Ogre1:7
2:2
3:1
5:4
1:1
4:5
4:4
4:6
2:1
0:0
4:2
3:4
1644%33:37
6.ISMA-25:4
2:6
5:7
4:4
1:1
3:1
2:4
3:6
0:0
1:2
1:4
7:1
1233%34:40
7.Medical Group DENS3:5
2:5
3:7
5:4
2:5
2:4
4:1
2:13
4:3
2:4
1:7
4:1
1233%34:59
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:50
17.februārī
Dinamo Ogre - Remus AMR 1:1
Protokols
trešdien 19:00
24.februārī
Ulbroka - Dinamo Ogre 2:2
Protokols
pirmdien 20:50
1.marta
Dinamo Ogre - Ulbroka 1:7
Protokols
ceturtdien 20:15
4.marta
Brigma Baldone - Dinamo Ogre 6:4
Protokols
piektdien 18:40
12.marta
Remus AMR - Dinamo Ogre 5:4
Protokols
pirmdien 20:50
15.marta
Dinamo Ogre - Brigma Baldone 4:4
Protokols
pirmdien 20:50
22.marta
RVi - Dinamo Ogre 4:5
Protokols
trešdien 20:50
24.marta
Dinamo Ogre - RVi 3:1
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin