Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Латвии / Риги по футзалу 2009/2010
Последнее обновление: понедельник, 12 апреля Всего игр: 506 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 3783
Новости
Важная победа у команды FK Rīga
Автор: RFF, FTA, дата: 9.2.2010
Aizvadītas kārtējās spēles Rīgas čempionātā telpu futbolā sievietēm. Šoreiz pirmajā mačā tikās "RTTS/RBV" un SK "Imanta" komandas (0:20). Rezultāts izsaka visu. Mājinieces sper tikai pirmos soļus telpu futbolā, kamēr Imantas komanda ir viena no vadošajām Latvijas sieviešu futbolā. SK "Imanta" komandā vārtus guva S.Kadirova 8 (viņa tika arī pie SIA "Lerona" dāvanu kartes kā spēles labākā spēlētāja), L.Vāciete 5, L.Oganova 2, L.Freiberga 2, D.Vanaga 2, A.Kursīte.

Dienas otrajā spēlē tikās FK "Rīga" un SK "Imanta-18" komandas (4:1). Samērā līdzīgā spēlē šoreiz veiksme bija FK "Rīga" sabiedrotā. Jaunajai SK "Imanta-18" komandai bija iespējas uzvarēt vai vismaz nospēlēt neizšķirti, taču pašu pieļautās kļūdas, neizmantotās iespējas, divas savos vārtos raidītās bumbas, nerealizēts 6m soda sitiens, kā arī pretinieču pašaizliedzīgā spēle to liedza. FK "Rīga" labā vārtus guva L.Kalniņa un I.Zvonkova. Savukārt SK "Imanta-18" komandā D.Antonoviča (viņa tika arī pie SIA "Lerona" dāvanu kartes kā spēles labākā spēlētāja), A.Čerņeviča s.v., E.Švalbe s.v.

Spēle starp "Skonto/Lerona" un "Skonto/RFS" komandām, kas bija paredzēta šajā kārtā, notiks š.g. 6.martā Olimpiskajā sporta centrā pirms Latvijas vīriešu telpa futbola čempionāta otrā apļa centrālas spēles "Nikars" - "Raba".

Intriga saglabājas - uz doto brīdi čempionātā zaudējuma rūgtumu nav izjutušas trīs komandas, bet uz medaļām joprojām reāli pretendē četras.

Nākamās spēles 13.februārī Rīgas Būvniecības vidusskolā (Kr.Valdemāra 163):

16:30 SK "Imanta-18" - RTTS/RBV,
17:30 FK "Rīga" - FK "Skonto/RFS",
18:30 FK "Skonto/Lerona" - SK "Imanta".
Новости-молния

Новости

Сегодня ставит
Pāvels Patļins
Pāvels Patļins

(Lerona-2)
40
Aleksandrs Atamans
Aleksandrs Atamans

(Elīza)
48

LIVE трансляция

большой экран

Актуальное фото

Архив новостейПоддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin