Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Латвии / Риги по футзалу 2009/2010
Последнее обновление: понедельник, 12 апреля Всего игр: 506 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 3783
RVi
Sesku 72, 93. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Dmitrijs Golenisčevs
Dmitrijs Golenisčevs
Вратарь37
1Vladimir Rachinsky
Vladimir Rachinsky
4Вратарь39
2Dmitry Torshin
Dmitry Torshin
Нападающий39
3Vasily Kravtsev
Vasily Kravtsev
5Защитник39
4Boris Galkin
Boris Galkin
2Защитник42
7Artur Fedjaev
Artur Fedjaev
Защитник50
10Andrejs Ivanovs
Andrejs Ivanovs
11Защитник32
11Artūrs Ansons
Artūrs Ansons
11Универсал35
11Igor Kapustin
Igor Kapustin
10Универсал39
12Maksims Ladigins
Maksims Ladigins
181Нападающий37
13Andrey Kozarezov
Andrey Kozarezov
61Нападающий36
15Arturs Vaska
Arturs Vaska
17Нападающий34
17Ruslans Smirnovs
Ruslans Smirnovs
71Универсал43
20Aleksandrs Zenkovs
Aleksandrs Zenkovs
Защитник30
100Ivan Beznosik
Ivan Beznosik
2Защитник33

Всего забитых голов: 69   |   Средний возраст команды: 37.7


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.ОчкиГолы
1.Madikena Vangaži 5:3
4:6
4:2
3:4
5:4
3:6
8:5
4:3
10:-
7:7
7:6
6:5
2569%66:51
2.TUC/FTA6:4
3:5
2:1
4:4
3:3
0:2
4:3
4:5
3:3
3:2
6:4
2:1
2158%40:37
3.RigaPARTYBUS4:3
2:4
4:4
1:2
3:1
2:4
7:2
3:2
3:7
3:2
3:3
2:0
2056%37:34
4.Remus AMR6:3
4:5
2:0
3:3
4:2
1:3
6:2
2:4
6:2
4:5
4:4
0:0
1850%42:33
5.RVi3:4
5:8
5:4
3:4
2:3
2:7
4:2
2:6
4:2
4:3
6:5
2:5
1542%42:53
6.Brigma Baldone7:7
-:10
2:3
3:3
2:3
7:3
5:4
2:6
3:4
2:4
6:3
2:6
1131%41:56
7.Ulbroka5:6
6:7
1:2
4:6
0:2
3:3
0:0
4:4
5:2
5:6
6:2
3:6
925%42:46
Дата Соперники Результат
вторник 20:40
27 октября
Remus AMR - RVi 6:2
Протокол
вторник 19:45
3 ноября
TUC/FTA - RVi 4:3
Протокол
понедельник 20:45
9 ноября
RVi - Madikena Vangaži 3:4
Протокол
понедельник 20:45
16 ноября
RVi - Brigma Baldone 4:2
Протокол
понедельник 20:45
23 ноября
RVi - Ulbroka 6:5
Протокол
воскресенье 18:00
29 ноября
Ulbroka - RVi 5:2
Протокол
четверг 20:15
3 декабря
Brigma Baldone - RVi 3:4
Протокол
понедельник 20:45
7 декабря
RVi - RigaPARTYBUS 2:3
Протокол
понедельник 20:45
14 декабря
RVi - Remus AMR 4:2
Протокол
понедельник 19:00
4 января
RigaPARTYBUS - RVi 7:2
Протокол
среда 19:00
20 января
Madikena Vangaži - RVi 8:5
Протокол
понедельник 20:45
1 февраля
RVi - TUC/FTA 5:4
Протокол
2. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.7.ОчкиГолы
1.Ulbroka5:2
5:6
0:0
4:4
6:2
3:6
2:2
7:1
6:2
4:5
5:2
5:3
2158%52:35
2.RVi6:5
2:5
4:2
2:6
4:2
4:3
4:5
1:3
4:4
7:5
4:5
7:3
1953%49:48
3.Remus AMR4:4
0:0
6:2
2:4
6:2
4:5
5:4
1:1
1:3
1:1
4:2
5:2
1953%39:30
4.Brigma Baldone6:3
2:6
3:4
2:4
5:4
2:6
6:4
4:4
6:3
4:2
13:2
1:4
1953%54:46
5.Dinamo Ogre1:7
2:2
3:1
5:4
1:1
4:5
4:4
4:6
2:1
0:0
4:2
3:4
1644%33:37
6.ISMA-25:4
2:6
5:7
4:4
1:1
3:1
2:4
3:6
0:0
1:2
1:4
7:1
1233%34:40
7.Medical Group DENS3:5
2:5
3:7
5:4
2:5
2:4
4:1
2:13
4:3
2:4
1:7
4:1
1233%34:59
Дата Соперники Результат
вторник 19:40
23 февраля
ISMA-2 - RVi 5:7
Протокол
понедельник 20:50
1 марта
RVi - Medical Group DENS 4:5
Протокол
четверг 21:30
11 марта
Medical Group DENS - RVi 3:7
Протокол
понедельник 20:50
22 марта
RVi - Dinamo Ogre 4:5
Протокол
среда 20:50
24 марта
Dinamo Ogre - RVi 3:1
Протокол
понедельник 20:50
29 марта
RVi - ISMA-2 4:4
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin