Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Латвии / Риги по футзалу 2009/2010
Последнее обновление: понедельник, 12 апреля Всего игр: 506 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 3783
ILGA NP
Dzirciema 109, Iļģuciema vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Aleksandrs Lebedevs
Aleksandrs Lebedevs
21Вратарь31
3Vladimirs Stojans
Vladimirs Stojans
1Защитник34
4Jevģenijs Gusevs
Jevģenijs Gusevs
Защитник35
5Andrejs Annenkovs
Andrejs Annenkovs
8Защитник35
7Jurijs Altenburgs
Jurijs Altenburgs
2Нападающий47
8Andrejs Guļko
Andrejs Guļko
133Нападающий35
10Aleksejs Tolmačovs
Aleksejs Tolmačovs
15Защитник31
11Dmitrijs Ivanovs
Dmitrijs Ivanovs
151Нападающий35
12Viktors Kuznecovs
Viktors Kuznecovs
7Защитник37
13Nikolajs Daļeckis
Nikolajs Daļeckis
1Защитник37
17Mihails Trofimovičs
Mihails Trofimovičs
1Нападающий35
21Sergejs Ņikitins
Sergejs Ņikitins
11Защитник36
23Viktors Vasiļevskis
Viktors Vasiļevskis
1Защитник34
77Valerijs Bulgakovs
Valerijs Bulgakovs
Нападающий33

Всего забитых голов: 90   |   Средний возраст команды: 35.4


4. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Strong0:3
0:0
5:0
5:2
4:3
1:0
5:4
5:1
1:1
6:2
7:3
4:3
3:1
7:0
3583%53:23
2.ILGA NP0:0
3:0
1:1
3:3
3:2
4:1
3:0
2:3
3:2
9:2
3:1
2:1
7:0
8:1
3379%51:17
3.Husqvarna-Partybus2:5
0:5
3:3
1:1
5:2
4:3
10:3
3:4
11:0
4:2
4:4
4:2
5:2
3:2
2764%59:38
4.Ranners/Gludi LM0:1
3:4
1:4
2:3
3:4
2:5
7:5
2:3
7:3
16:2
9:5
10:5
9:0
8:3
2150%79:47
5.Lerona-21:5
4:5
3:2
0:3
4:3
3:10
3:2
5:7
2:0
3:4
1:3
7:4
7:1
6:2
2150%49:51
6.Banku Augstskola2:6
1:1
2:9
2:3
2:4
0:11
2:16
3:7
4:3
0:2
6:3
3:7
5:2
6:2
1331%38:76
7.FK Alliance3:4
3:7
1:2
1:3
2:4
4:4
5:10
5:9
4:7
3:1
7:3
3:6
5:5
7:1
1126%53:66
8.FK S/Mantija0:7
1:3
1:8
0:7
2:3
2:5
3:8
0:9
2:6
1:7
2:6
2:5
1:7
5:5
12%22:86
Дата Соперники Результат
вторник 19:20
27 октября
Husqvarna-Partybus - ILGA NP 3:3
Протокол
суббота 17:10
31 октября
ILGA NP - FK Alliance 3:1
Протокол
суббота 19:00
7 ноября
FK Alliance - ILGA NP 1:2
Протокол
суббота 17:10
28 ноября
ILGA NP - Banku Augstskola 3:2
Протокол
суббота 17:10
5 декабря
ILGA NP - Lerona-2 3:0
Протокол
суббота 17:10
19 декабря
ILGA NP - Husqvarna-Partybus 1:1
Протокол
понедельник 20:15
21 декабря
Strong - ILGA NP 0:3
Протокол
понедельник 21:15
28 декабря
Ranners/Gludi LM - ILGA NP 1:4
Протокол
суббота 17:10
9 января
ILGA NP - Ranners/Gludi LM 3:2
Протокол
понедельник 19:00
11 января
FK S/Mantija - ILGA NP 1:8
Протокол
суббота 15:40
16 января
Banku Augstskola - ILGA NP 2:9
Протокол
вторник 22:00
19 января
Lerona-2 - ILGA NP 3:2
Протокол
суббота 17:10
23 января
ILGA NP - FK S/Mantija 7:0
Протокол
суббота 17:10
30 января
ILGA NP - Strong 0:0
Протокол
4. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.ILGA NP0:0
3:0
4:3
7:1
7:2
8:6
9:3
5:2
1:1
3:3
2480%47:21
2.Strong0:3
0:0
5:1
0:1
7:2
4:3
5:1
3:1
5:0
5:2
2273%34:14
3.Daugmales Dadzis1:7
3:4
1:0
1:5
10:5
3:7
2:7
3:4
3:2
4:3
1240%31:44
4.Ūnija6:8
2:7
3:4
2:7
7:3
5:10
4:2
5:5
2:1
0:4
1033%36:51
5.Airtour2:5
3:9
1:3
1:5
4:3
7:2
5:5
2:4
6:3
5:7
1033%36:46
6.Husqvarna-Partybus3:3
1:1
2:5
0:5
3:4
2:3
4:0
1:2
7:5
3:6
827%26:34
Дата Соперники Результат
воскресенье 20:00
21 февраля
Daugmales Dadzis - ILGA NP 1:7
Протокол
суббота 17:10
27 февраля
ILGA NP - Ūnija 7:2
Протокол
вторник 20:15
2 марта
Airtour - ILGA NP 2:5
Протокол
среда 20:45
10 марта
Ūnija - ILGA NP 6:8
Протокол
суббота 17:10
13 марта
ILGA NP - Daugmales Dadzis 4:3
Протокол
суббота 18:10
27 марта
ILGA NP - Airtour 9:3
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin