Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Латвии / Риги по футзалу 2009/2010
Последнее обновление: понедельник, 12 апреля Всего игр: 506 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 3783
Lerona-2
Ruses 22, Zolitūdes ģimnāzija
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Rihards Saulenbergs
Rihards Saulenbergs
2Вратарь31
2Valerijs Dobiševs
Valerijs Dobiševs
10Защитник36
3Valerijs Bezzaponnijs
Valerijs Bezzaponnijs
Защитник30
4Kirils Matovics
Kirils Matovics
1Защитник30
6Jurijs Pūters
Jurijs Pūters
1Защитник43
7Arturs Jefremenkovs
Arturs Jefremenkovs
111Нападающий33
8Konstantins Kudrjašovs
Konstantins Kudrjašovs
1Нападающий43
9Aleksandrs Arsenjevs
Aleksandrs Arsenjevs
91Защитник31
10Andrejs Ļubimovs
Andrejs Ļubimovs
71Защитник37
11Raimonds Ozoliņš
Raimonds Ozoliņš
Защитник49
13Pāvels Patļins
Pāvels Patļins
1Защитник39
15Aleksandrs Slepņovs
Aleksandrs Slepņovs
1Защитник48
17Andrejs Zvonkovs
Andrejs Zvonkovs
3Нападающий48
19Sergejs Teļukevičs
Sergejs Teļukevičs
31Защитник45

Всего забитых голов: 62   |   Средний возраст команды: 38.8


4. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Strong0:3
0:0
5:0
5:2
4:3
1:0
5:4
5:1
1:1
6:2
7:3
4:3
3:1
7:0
3583%53:23
2.ILGA NP0:0
3:0
1:1
3:3
3:2
4:1
3:0
2:3
3:2
9:2
3:1
2:1
7:0
8:1
3379%51:17
3.Husqvarna-Partybus2:5
0:5
3:3
1:1
5:2
4:3
10:3
3:4
11:0
4:2
4:4
4:2
5:2
3:2
2764%59:38
4.Ranners/Gludi LM0:1
3:4
1:4
2:3
3:4
2:5
7:5
2:3
7:3
16:2
9:5
10:5
9:0
8:3
2150%79:47
5.Lerona-21:5
4:5
3:2
0:3
4:3
3:10
3:2
5:7
2:0
3:4
1:3
7:4
7:1
6:2
2150%49:51
6.Banku Augstskola2:6
1:1
2:9
2:3
2:4
0:11
2:16
3:7
4:3
0:2
6:3
3:7
5:2
6:2
1331%38:76
7.FK Alliance3:4
3:7
1:2
1:3
2:4
4:4
5:10
5:9
4:7
3:1
7:3
3:6
5:5
7:1
1126%53:66
8.FK S/Mantija0:7
1:3
1:8
0:7
2:3
2:5
3:8
0:9
2:6
1:7
2:6
2:5
1:7
5:5
12%22:86
Дата Соперники Результат
вторник 21:15
10 ноября
Lerona-2 - Husqvarna-Partybus 4:3
Протокол
понедельник 21:15
16 ноября
Ranners/Gludi LM - Lerona-2 7:5
Протокол
суббота 09:45
21 ноября
Banku Augstskola - Lerona-2 4:3
Протокол
вторник 22:00
24 ноября
Lerona-2 - FK Alliance 1:3
Протокол
понедельник 19:00
30 ноября
FK S/Mantija - Lerona-2 2:6
Протокол
суббота 17:10
5 декабря
ILGA NP - Lerona-2 3:0
Протокол
понедельник 20:15
7 декабря
Strong - Lerona-2 5:4
Протокол
вторник 21:15
15 декабря
Lerona-2 - Ranners/Gludi LM 3:2
Протокол
вторник 22:00
22 декабря
Lerona-2 - Strong 1:5
Протокол
вторник 19:20
5 января
Husqvarna-Partybus - Lerona-2 10:3
Протокол
вторник 22:00
12 января
Lerona-2 - FK S/Mantija 7:1
Протокол
суббота 19:00
16 января
FK Alliance - Lerona-2 4:7
Протокол
вторник 22:00
19 января
Lerona-2 - ILGA NP 3:2
Протокол
вторник 21:15
26 января
Lerona-2 - Banku Augstskola 2:0
Протокол
4. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.ОчкиГолы
1.Ranners/Gludi LM7:5
2:3
9:5
6:2
10:1
7:2
1583%41:18
2.Lerona-23:2
5:7
2:3
3:2
5:1
3:3
1056%21:18
3.Draugi2:6
5:9
2:3
3:2
8:5
2:2
739%22:27
4.FC Barcamania-22:7
1:10
3:3
1:5
2:2
5:8
211%14:35
Дата Соперники Результат
вторник 22:00
2 марта
Lerona-2 - Draugi 2:3
Протокол
четверг 20:35
4 марта
FC Barcamania-2 - Lerona-2 3:3
Протокол
четверг 19:15
18 марта
Draugi - Lerona-2 2:3
Протокол
вторник 21:20
30 марта
Lerona-2 - FC Barcamania-2 5:1
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin