Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Латвии / Риги по футзалу 2009/2010
Последнее обновление: понедельник, 12 апреля Всего игр: 506 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 3783
Strong
Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
 
 

Viena no lielākajām apsardzes firmam "Strong-Rīga", kura ir dibināta 2003.gadā, ciešā sadarbībā ar Baltic International Bank, kopā organizēja futbola komandu.

www.strongriga.lv

Apsardzes firma "Strong-Rīga" rīko savu pašu turnīru "Strong", kur tradicionāli piedalās dažādu vēstniecību komandas.
#Игроки    ПозицияВозраст
1Viloroijs Belokoņs
Viloroijs Belokoņs
Вратарь53
1Igors Karpušovs
Igors Karpušovs
Вратарь47
2Vadims Kolesnikovs
Vadims Kolesnikovs
Защитник32
3Kaspars Knaviņš
Kaspars Knaviņš
51Защитник46
4Viktors Lazarenko
Viktors Lazarenko
181Защитник50
5Eduards Haidaršins
Eduards Haidaršins
Нападающий51
6Sergejs Kolesnikovs
Sergejs Kolesnikovs
2Защитник36
7Aleksandrs Vasiļjevs
Aleksandrs Vasiļjevs
93Нападающий37
8Sergejs Ščegolevs
Sergejs Ščegolevs
Защитник47
9Aleksandrs Kornejevs
Aleksandrs Kornejevs
8Нападающий37
11Sergejs Kotovs
Sergejs Kotovs
6Защитник52
12Vladislavs Masaļskis
Vladislavs Masaļskis
Вратарь33
19Igors Nikolajevs
Igors Nikolajevs
3Нападающий49
20Mihails Nosiks
Mihails Nosiks
41Нападающий35
21Sergejs Gerasimovs
Sergejs Gerasimovs
Защитник44
22Dmitrijs Timofejevs
Dmitrijs Timofejevs
131Защитник34
25Raivis Znotiņš
Raivis Znotiņš
11Нападающий37
84Intars Vanags
Intars Vanags
Вратарь36
88Igors Derbakovs
Igors Derbakovs
20Защитник43

Всего забитых голов: 77   |   Средний возраст команды: 42.1


4. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Strong0:3
0:0
5:0
5:2
4:3
1:0
5:4
5:1
1:1
6:2
7:3
4:3
3:1
7:0
3583%53:23
2.ILGA NP0:0
3:0
1:1
3:3
3:2
4:1
3:0
2:3
3:2
9:2
3:1
2:1
7:0
8:1
3379%51:17
3.Husqvarna-Partybus2:5
0:5
3:3
1:1
5:2
4:3
10:3
3:4
11:0
4:2
4:4
4:2
5:2
3:2
2764%59:38
4.Ranners/Gludi LM0:1
3:4
1:4
2:3
3:4
2:5
7:5
2:3
7:3
16:2
9:5
10:5
9:0
8:3
2150%79:47
5.Lerona-21:5
4:5
3:2
0:3
4:3
3:10
3:2
5:7
2:0
3:4
1:3
7:4
7:1
6:2
2150%49:51
6.Banku Augstskola2:6
1:1
2:9
2:3
2:4
0:11
2:16
3:7
4:3
0:2
6:3
3:7
5:2
6:2
1331%38:76
7.FK Alliance3:4
3:7
1:2
1:3
2:4
4:4
5:10
5:9
4:7
3:1
7:3
3:6
5:5
7:1
1126%53:66
8.FK S/Mantija0:7
1:3
1:8
0:7
2:3
2:5
3:8
0:9
2:6
1:7
2:6
2:5
1:7
5:5
12%22:86
Дата Соперники Результат
понедельник 20:00
9 ноября
Strong - Banku Augstskola 1:1
Протокол
понедельник 20:15
16 ноября
Strong - Husqvarna-Partybus 5:0
Протокол
понедельник 20:15
23 ноября
Strong - Ranners/Gludi LM 4:3
Протокол
суббота 19:00
5 декабря
FK Alliance - Strong 3:4
Протокол
понедельник 20:15
7 декабря
Strong - Lerona-2 5:4
Протокол
вторник 19:20
8 декабря
Husqvarna-Partybus - Strong 2:5
Протокол
понедельник 20:15
14 декабря
Strong - FK S/Mantija 3:1
Протокол
понедельник 20:15
21 декабря
Strong - ILGA NP 0:3
Протокол
вторник 22:00
22 декабря
Lerona-2 - Strong 1:5
Протокол
понедельник 20:15
11 января
Strong - FK Alliance 7:3
Протокол
понедельник 19:00
18 января
FK S/Mantija - Strong 0:7
Протокол
суббота 15:40
23 января
Banku Augstskola - Strong 2:6
Протокол
суббота 17:10
30 января
ILGA NP - Strong 0:0
Протокол
понедельник 21:15
1 февраля
Ranners/Gludi LM - Strong 0:1
Протокол
4. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.ILGA NP0:0
3:0
4:3
7:1
7:2
8:6
9:3
5:2
1:1
3:3
2480%47:21
2.Strong0:3
0:0
5:1
0:1
7:2
4:3
5:1
3:1
5:0
5:2
2273%34:14
3.Daugmales Dadzis1:7
3:4
1:0
1:5
10:5
3:7
2:7
3:4
3:2
4:3
1240%31:44
4.Ūnija6:8
2:7
3:4
2:7
7:3
5:10
4:2
5:5
2:1
0:4
1033%36:51
5.Airtour2:5
3:9
1:3
1:5
4:3
7:2
5:5
2:4
6:3
5:7
1033%36:46
6.Husqvarna-Partybus3:3
1:1
2:5
0:5
3:4
2:3
4:0
1:2
7:5
3:6
827%26:34
Дата Соперники Результат
вторник 20:15
16 февраля
Airtour - Strong 1:3
Протокол
четверг 19:00
11 марта
Strong - Airtour 5:1
Протокол
понедельник 20:15
15 марта
Strong - Ūnija 7:2
Протокол
четверг 19:00
18 марта
Strong - Daugmales Dadzis 5:1
Протокол
воскресенье 20:00
21 марта
Daugmales Dadzis - Strong 1:0
Протокол
среда 20:45
24 марта
Ūnija - Strong 3:4
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin