Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Латвии / Риги по футзалу 2009/2010
Последнее обновление: понедельник, 12 апреля Всего игр: 506 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 3783
Remus AMR
Valdemāra 163, Būvamatniecības vsk. (pēc 01.01.2010)
 
 
 
 

Komanda izveidota 2006. gada vasarā. 2007. gada vasarā Remus kodols apvienojās ar SEB AMR kodolu, un tā nu cīnamies līdz šai baltai dienai. Labs laika pavadīšanas veids līdzīgi domājošiem cilvēkiem, patīkamā kolektīvā.
#Игроки    ПозицияВозраст
3Raivis Bernāns
Raivis Bernāns
1Защитник34
4Atis Gusārs
Atis Gusārs
1Защитник39
5Armands Briedis
Armands Briedis
221Защитник32
8Jānis Šteimaks
Jānis Šteimaks
82Защитник39
9Elmārs Želvis
Elmārs Želvis
19Нападающий33
10Ervīns Dukaļskis
Ervīns Dukaļskis
111Нападающий30
11Lauris Zālītis
Lauris Zālītis
Нападающий40
13Guntis Apīnis
Guntis Apīnis
1Защитник52
14Jānis Ventiņš
Jānis Ventiņš
11Защитник33
17Oskars Krūmiņš
Oskars Krūmiņš
41Защитник33
19Māris Bērziņš
Māris Bērziņš
21Нападающий32
21Kaspars Kivlišs
Kaspars Kivlišs
13Защитник34
85Jānis Kaļinovs
Jānis Kaļinovs
Вратарь34

Всего забитых голов: 59   |   Средний возраст команды: 35.8


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.ОчкиГолы
1.Madikena Vangaži 5:3
4:6
4:2
3:4
5:4
3:6
8:5
4:3
10:-
7:7
7:6
6:5
2569%66:51
2.TUC/FTA6:4
3:5
2:1
4:4
3:3
0:2
4:3
4:5
3:3
3:2
6:4
2:1
2158%40:37
3.RigaPARTYBUS4:3
2:4
4:4
1:2
3:1
2:4
7:2
3:2
3:7
3:2
3:3
2:0
2056%37:34
4.Remus AMR6:3
4:5
2:0
3:3
4:2
1:3
6:2
2:4
6:2
4:5
4:4
0:0
1850%42:33
5.RVi3:4
5:8
5:4
3:4
2:3
2:7
4:2
2:6
4:2
4:3
6:5
2:5
1542%42:53
6.Brigma Baldone7:7
-:10
2:3
3:3
2:3
7:3
5:4
2:6
3:4
2:4
6:3
2:6
1131%41:56
7.Ulbroka5:6
6:7
1:2
4:6
0:2
3:3
0:0
4:4
5:2
5:6
6:2
3:6
925%42:46
Дата Соперники Результат
вторник 20:40
27 октября
Remus AMR - RVi 6:2
Протокол
вторник 20:40
3 ноября
Remus AMR - Madikena Vangaži 6:3
Протокол
вторник 20:40
10 ноября
Remus AMR - RigaPARTYBUS 4:2
Протокол
вторник 20:40
24 ноября
Remus AMR - Brigma Baldone 6:2
Протокол
вторник 20:40
8 декабря
Remus AMR - Ulbroka 4:4
Протокол
понедельник 20:45
14 декабря
RVi - Remus AMR 4:2
Протокол
вторник 20:40
22 декабря
Remus AMR - TUC/FTA 2:0
Протокол
среда 19:00
6 января
Madikena Vangaži - Remus AMR 5:4
Протокол
понедельник 19:00
11 января
RigaPARTYBUS - Remus AMR 3:1
Протокол
четверг 20:15
14 января
Brigma Baldone - Remus AMR 5:4
Протокол
воскресенье 19:45
17 января
TUC/FTA - Remus AMR 3:3
Протокол
воскресенье 18:00
31 января
Ulbroka - Remus AMR 0:0
Протокол
2. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.7.ОчкиГолы
1.Ulbroka5:2
5:6
0:0
4:4
6:2
3:6
2:2
7:1
6:2
4:5
5:2
5:3
2158%52:35
2.RVi6:5
2:5
4:2
2:6
4:2
4:3
4:5
1:3
4:4
7:5
4:5
7:3
1953%49:48
3.Remus AMR4:4
0:0
6:2
2:4
6:2
4:5
5:4
1:1
1:3
1:1
4:2
5:2
1953%39:30
4.Brigma Baldone6:3
2:6
3:4
2:4
5:4
2:6
6:4
4:4
6:3
4:2
13:2
1:4
1953%54:46
5.Dinamo Ogre1:7
2:2
3:1
5:4
1:1
4:5
4:4
4:6
2:1
0:0
4:2
3:4
1644%33:37
6.ISMA-25:4
2:6
5:7
4:4
1:1
3:1
2:4
3:6
0:0
1:2
1:4
7:1
1233%34:40
7.Medical Group DENS3:5
2:5
3:7
5:4
2:5
2:4
4:1
2:13
4:3
2:4
1:7
4:1
1233%34:59
Дата Соперники Результат
среда 20:50
17 февраля
Dinamo Ogre - Remus AMR 1:1
Протокол
пятница 18:40
19 февраля
Remus AMR - ISMA-2 1:3
Протокол
вторник 19:40
2 марта
ISMA-2 - Remus AMR 1:1
Протокол
пятница 18:40
12 марта
Remus AMR - Dinamo Ogre 5:4
Протокол
четверг 21:30
25 марта
Medical Group DENS - Remus AMR 2:5
Протокол
пятница 18:40
26 марта
Remus AMR - Medical Group DENS 4:2
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin