Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Латвии / Риги по футзалу 2009/2010
Последнее обновление: понедельник, 12 апреля Всего игр: 506 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 3783
Ulbroka
Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Viktors Borhovs
Viktors Borhovs
Вратарь42
4Andrejs Trups
Andrejs Trups
Защитник37
7Nikolajs Larionovs
Nikolajs Larionovs
10Защитник40
8Andrejs Krilovs
Andrejs Krilovs
9Нападающий31
9Maksims Noskovs
Maksims Noskovs
101Нападающий41
10Olegs Darmorozs
Olegs Darmorozs
161Нападающий39
12Svjatoslavs Feckovičs
Svjatoslavs Feckovičs
Защитник50
13Timurs Izotovs
Timurs Izotovs
111Нападающий38
14Vadims Darmorozs
Vadims Darmorozs
54Защитник33
15Aleksandrs Gorjainovs
Aleksandrs Gorjainovs
7Защитник30
31Aleksandrs Avtuhovs
Aleksandrs Avtuhovs
Вратарь35
31Germans Kudrjanoks
Germans Kudrjanoks
Вратарь28
41Aleksandrs Trups
Aleksandrs Trups
3Защитник33

Всего забитых голов: 71   |   Средний возраст команды: 36.7


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.ОчкиГолы
1.Madikena Vangaži 5:3
4:6
4:2
3:4
5:4
3:6
8:5
4:3
10:-
7:7
7:6
6:5
2569%66:51
2.TUC/FTA6:4
3:5
2:1
4:4
3:3
0:2
4:3
4:5
3:3
3:2
6:4
2:1
2158%40:37
3.RigaPARTYBUS4:3
2:4
4:4
1:2
3:1
2:4
7:2
3:2
3:7
3:2
3:3
2:0
2056%37:34
4.Remus AMR6:3
4:5
2:0
3:3
4:2
1:3
6:2
2:4
6:2
4:5
4:4
0:0
1850%42:33
5.RVi3:4
5:8
5:4
3:4
2:3
2:7
4:2
2:6
4:2
4:3
6:5
2:5
1542%42:53
6.Brigma Baldone7:7
-:10
2:3
3:3
2:3
7:3
5:4
2:6
3:4
2:4
6:3
2:6
1131%41:56
7.Ulbroka5:6
6:7
1:2
4:6
0:2
3:3
0:0
4:4
5:2
5:6
6:2
3:6
925%42:46
Дата Соперники Результат
воскресенье 18:00
1 ноября
Ulbroka - RigaPARTYBUS 0:2
Протокол
понедельник 19:00
16 ноября
RigaPARTYBUS - Ulbroka 3:3
Протокол
понедельник 20:45
23 ноября
RVi - Ulbroka 6:5
Протокол
среда 19:00
25 ноября
Madikena Vangaži - Ulbroka 7:6
Протокол
воскресенье 18:00
29 ноября
Ulbroka - RVi 5:2
Протокол
воскресенье 18:00
6 декабря
Ulbroka - TUC/FTA 1:2
Протокол
вторник 20:40
8 декабря
Remus AMR - Ulbroka 4:4
Протокол
четверг 20:15
10 декабря
Brigma Baldone - Ulbroka 6:3
Протокол
вторник 19:45
12 января
TUC/FTA - Ulbroka 6:4
Протокол
воскресенье 18:00
17 января
Ulbroka - Madikena Vangaži 5:6
Протокол
воскресенье 18:00
24 января
Ulbroka - Brigma Baldone 6:2
Протокол
воскресенье 18:00
31 января
Ulbroka - Remus AMR 0:0
Протокол
2. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.7.ОчкиГолы
1.Ulbroka5:2
5:6
0:0
4:4
6:2
3:6
2:2
7:1
6:2
4:5
5:2
5:3
2158%52:35
2.RVi6:5
2:5
4:2
2:6
4:2
4:3
4:5
1:3
4:4
7:5
4:5
7:3
1953%49:48
3.Remus AMR4:4
0:0
6:2
2:4
6:2
4:5
5:4
1:1
1:3
1:1
4:2
5:2
1953%39:30
4.Brigma Baldone6:3
2:6
3:4
2:4
5:4
2:6
6:4
4:4
6:3
4:2
13:2
1:4
1953%54:46
5.Dinamo Ogre1:7
2:2
3:1
5:4
1:1
4:5
4:4
4:6
2:1
0:0
4:2
3:4
1644%33:37
6.ISMA-25:4
2:6
5:7
4:4
1:1
3:1
2:4
3:6
0:0
1:2
1:4
7:1
1233%34:40
7.Medical Group DENS3:5
2:5
3:7
5:4
2:5
2:4
4:1
2:13
4:3
2:4
1:7
4:1
1233%34:59
Дата Соперники Результат
воскресенье 18:00
21 февраля
Ulbroka - Medical Group DENS 5:2
Протокол
среда 19:00
24 февраля
Ulbroka - Dinamo Ogre 2:2
Протокол
понедельник 20:50
1 марта
Dinamo Ogre - Ulbroka 1:7
Протокол
четверг 21:30
4 марта
Medical Group DENS - Ulbroka 3:5
Протокол
воскресенье 18:00
7 марта
Ulbroka - ISMA-2 6:2
Протокол
четверг 19:40
11 марта
ISMA-2 - Ulbroka 5:4
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2009, rakstiet fta@fta.lv. Admin