Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2011./2012.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 31.augustā Kopējais spēļu skaits: 603 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4259


Ziņas
Starts ticis dots izšķirošajām cīņām
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 2.2.2012
Rīgas telpu futbola čempionāta abās zemākajās līgās janvāra vidū sākās izšķirošās cīņas par medaļām, un līdz marta mēneša pirmajiem datumiem būs jau zināmas visas godalgoto vietu ieguvējas gan Otrajā, gan Trešajā līgā. Sacensību pirmā posma izspēle noslēdzās ar intriģējošiem notikumiem abās līgās, kur uz atlikušajām vakancēm vadošajā astotniekā pretendēja pa vienai vienībai katrā līgā. Otrajā līgā kāroto ceļazīmi nodrošināja „JFK Saskaņa”, kamēr Trešajā tiesības turpināt cīņu par godalgotajām vietām ieguva „Apsardzes Alianse”.

„Rīgas Siltums” uzņem apgriezienus

Otrās līgas čempionāta C apakšgrupā, kur komandas savā starpā sadalīs vietas no pirmās līdz astotajai, teicams izšķirošā etapa starts padevies „Rīgas Siltuma” telpu futbolistiem, kuri svinēja uzvaras pirmajās trijās otrā posma cīņās. Vispirms „Rīgas Siltuma” vīri divkārt tika galā ar „Cerber-02” vienības izrādīto pretestību (4:1 un 3:2), savukārt vēl vienā duelī, atspēlējot 1:2 deficītu, ar rezultātu 3:2 uzveica „Industrial Steel Group” komandu. Interesanti, ka abos gūtajos panākumos ar vienu vārtu handikapu „Rīgas Siltums” izšķirošo „golu” realizēja pašā cīņas izskaņā – uzvarā pār „Cerber-02” 40.minūtē precīzi sita Timofejs Tazovs, savukārt panākumā pret „Industrial Steel Group” izšķirošo pārsvaru nodrošināja divas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes gūtie Maksima Universala vārti.

Ar kopumā 23 iekrātiem punktiem „Rīgas Siltuma” futbolisti likumsakarīgi ieņem pirmo vietu C grupas tabulā un savu tuvāko sekotāju – FK „Iecava” – apsteidz jau par desmit punktiem. Turpat netālu kopvērtējumā izkārtojušās vēl vairākas apakšgrupas vienības, no kurām daļai vēl ir labas iespējas mēģināt noķert un apsteigt līderi – to atļauj fakts, ka šīs komandas aizvadījušas krietni mazāk spēļu nekā „Rīgas Siltums”. 12 punkti šobrīd „Olainei”, bet pa 10 uzreiz trim vienībām – „JFK Saskaņai”, „Industrial Steel Group” un „Ķekavas novads/AXA”. Vislabākā situācija no šīm komandām ir „saskaņiešiem”, kuri, uzvarot trīs nākamās spēles, vienādos aizvadīto maču skaitu ar „Rīgas Siltumu”, atpaliekot no tā vien četrus punktus. Nedaudz nostāk atrodas abas grupas pastarītes – „Cerber-02” (6) un „Jaunais Dinamietis” (4), kuras gan veiksmīga snieguma gadījumā vēl krietni var uzlabot esošās pozīcijas apakšgrupā.

Otrās līgas D grupā, kur cīnās pirmajā etapā savās grupās 5.-7.vietu ieņēmušās vienības, pagaidām spēles vēl nav aizvadītas, un starta pozīcijas šeit visām esošajām dalībniecēm ir diezgan līdzvērtīgas. Pa sešiem punktiem ir „Banku Augstskolai”, „Star Sailor”, „Lerona-2” un „Madikenas Vangaži” vienībām, kamēr pieci punkti „Baldonei” un „Dārdedzes hologrāfijai”.

Savukārt Otrās līgas E grupā, kur savas attiecības „noskaidros” pirmā posma abu grupu vājākās komandas, izspēlēts viens mačs – „Marshal FC” ar rezultātu 5:1 pārspēja FK „Reāls” vienību. Šeit tieši „Marshal FC” ieguvusi vērā ņemamu atrāvienu (13), apsteidzot „Medical Group Dens” (4), kā arī FK „Reāls”, „airBaltic” un Ogres „Dinamo” (visām 3).

Trešajā līgā svarīgākās cīņas vēl priekšā

Atšķirībā no Otrās līgas spēcīgāko komandu „kompānijas” Trešās līgas C grupā, kur dalībnieces cīnīsies par godalgotajām vietām, aizvadītas pagaidām tikai divas spēles – „Baltic International Bank” un „Stopiņi” ļoti spraigā, intriģējošā duelī slēdza „miera līgumu” (6:6), savukārt „Industrial Steel Group 2” fārmklubs ar rezultātu 4:3 pārspēja „Varzob”. Šeit nevienai no vienībām nevar atdot izteiktu priekšrocību, un situācija tabulā vērtējama kā samērā blīva – priekšgalā pagaidām atrodas „Stopiņi” (14), savukārt turpat netālu seko arī „Arigo” un RSU (abām pa 12). Tāpat netālu aiz vadošā trio izkārtojies vēl uzreiz vesels kvartets – „Apsardzes Alianse” (10), „Ķekavas novads 2” un „Industrial Steel Group 2” (abām pa 8) un „Baltic International Bank” (7). Samērā grūti aizsniegties līdz augstākām pozīcijām būs „Varzob” vienībai, kuras „īpašumā” patlaban tikai viens punkts.

D grupā, kur Trešās līgas vienības spēkosies par 9.-14.vietu, veiksmīgs sākums padevies „Jadberg” vienībai, kas divkārt uzveica „SEB United” (5:3 un 4:3). Ar 12 punktiem „Jadberg” arī ieņem šobrīd augstāko no vietām, tālāk sekojot „Rio Lukss” (9), „Husqvarna” (8 punkti pēc 6:5 uzvaras pār „Rio Lukss”), kā arī „SEB United”, FC „Fan” (abām pa 6) un DFR (5).

Visbeidzot Trešās līgas spēku samēru ziņā vājākajā jeb E grupā divas uzvaras otrajā posmā izdevies izcīnīt „Sobrit”, kas uzveica „Grifs AG” (4:2) un „Starco” (10:4), tādējādi kopumā iekrājot jau 18 punktus un palielinot atrāvienu pār tuvākajām sekotājām. Deviņi punkti šobrīd „Darba Rezervēm”, kas slēdza „miera līgumu” ar „Baltic Taxi” (4:4), savukārt seši punkti „15.vidusskolai”, kas savā otrā etapa pirmajā duelī ar 3:0 pieveica „Starco”. Četrus punktus pagaidām iekrājušas trīs vājākās apakšgrupas vienības – „Grifs AG”, „Baltic Taxi” un „Starco”.
Zibensziņas
VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksandrs Jubels
Aleksandrs Jubels

(RTU Sports*)
29
Dmitrijs Boženins
Dmitrijs Boženins

(Industrial Steel Group)
42

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin