Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2011./2012.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 31.augustā Kopējais spēļu skaits: 603 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4259


Ziņas
Zināmi visi godalgoto vietu ieguvēji
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 20.2.2012
Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas Olimpiskā Sporta centra (OSC) zālē noskaidrojās visi Latvijas galvaspilsētas telpu futbola čempionāta Pirmās līgas godalgoto vietu ieguvēji. Jau iepriekš zelta medaļas bija nodrošinājusi „LSPA/LaSport”, sudraba godalgas savā īpašumā ieguva „Sportima-Nikars” un „Lerona”, bet bronzu nopelnīja „Kreiss” vienība. Arī pats turnīrs ir teju jau noslēdzies – 26.februārī atlicis aizvadīt vairs tikai atlikto 12.kārtas dueli starp „RTU Sports” un „RigaPARTYBUS”.

Intriga pirms abām beidzamajām sacensību kārtām bija pietiekoši liela, jo uz vietu trijniekā pretendēja uzreiz četras komandas – „Sportima-Nikars”, kas pat teorētiski vairs nevarēja „izkrist” ārpus trio, kā arī „Lerona”, „Kreiss” un „Raita”. Viens no galvenajiem jautājumiem neapšaubāmi tika izvirzīts saistībā ar sudraba godalgām – vai tās iegūs kāds no trio „Lerona”, „Kreiss” un FC „Raita”, vai arī vēl viens šī cēlmetāla komplekts tiks piešķirts ārpus konkurences spēlējošajam Latvijas čempiones „Nikars” fārmklubam. Lai noķertu un apsteigtu „nikariešus” turnīra tabulā, „Lerona” vīriem vajadzēja pašiem uzvarēt savstarpējā cīņā vēl vienu medaļu pretendenti „Raitu”, kā arī cerēt uz „Sportima-Nikars” neveiksmē mačos ar „RTU-Sports” un „ISMA-2”.

Šāds scenārijs tomēr nepiepildījās. Kaut arī „Sportima-Nikars” futbolisti krietni negaidīti ar 2:3 atzina turnīra tabulas lejasdaļā esošās „RTU-Sports” pārākumu (trīs vārtus uzvarētājiem guva Raimonds Nimanis), savā nākamajā mačā „nikarieši” reabilitējās cīņā ar „ISMA-2” - 5:2. Šeit uzvarētājiem divus vārtus guva Artūrs Jerofejevs. Tikmēr „Lerona” komandai nepalīdzētu pat konkurentu zaudējumi abos mačos, jo paši „leronieši” cieta sāpīgu 0:4 sakāvi pret „Raitu”. Pēdējā mačā ar „hat-trick” uzvarētāju rindās izcēlās Dmitrijs Vonogs.

Pateicoties „Leronas” neveiksmei, iespējas pacelties turnīra tabulā ieguva gan „Kreiss”, gan „Raita” vienības, taču uzlabot savas esošās pozīcijās tās tomēr nespēja. Abas cīnījās neizšķirti – „Kreiss” futbolisti emocionāli saspringtā duelī slēdza „miera līgumu” (3:3) ar „Sportima”, kamēr „Raita” piedzīvoja savu pirmo neizšķirtu (un vienīgo bezvārtu visā līgā!) mačā ar „Rīnuži-Strong”. Tādējādi aiz 52 punktus izcīnījušās „LSPA/LaSport” galīgajā kopvērtējuma tabulā sekoja abas sudraba medaļnieces „Sportima-Nikars” (44) un „Lerona” (39), bronzas ieguvēja „Kreiss” (38), kā arī vēl pērn Latvijas čempionātā spēlējusī „Raita” (37), kura šoziem palika ārpus godalgoto pozīciju laureātu pulka. Turpat netālu kopvērtējumā palika arī „Rīnuži-Strong”, kas dienu pirms minētās cīņas ar „Raita” uzveica „ISMA-2” (2:0).

Vēl no pārējām šajās dienās aizvadītajām turnīra spēlēm jāizceļ čempionu „LSPA/LaSport” neprasme uzveikt tabulas „pagrabstāvā” esošo „RigaPARTYBUS” (4:4), kā arī „TUC/FTA” trešā pēc kārtas izcīnītā uzvara – šoreiz pār FREE (5:3).

Apskatot turnīra tabulas izkārtojumu vājākajā sekstetā, jau tagad ir skaidrs, ka savas pozīcijas vairs nemainīs „ISMA-2” (27), „Sportima” (26), kā arī FREE (23). Savukārt intriga palikusi cīņā par zemākajām vietām kopvērtējumā, un vietu izkārtojums šeit būs atkarīgs no 26.februāra mača starp „RTU-Sports” un „RigaPARTYBUS”. Ja uzvarēs „studenti”, viņi apsteigs gan „TUC/FTA”, gan „RigaPARTYBUS”, neizšķirta gadījumā RTU un „TUC/FTA” būs vienāds punktu skaits, bet labvēlīgas savstarpējo spēļu bilances dēļ priekšrocību iegūs pēdējie.

Turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā ir Andis Dombrovskis („LSPA/LaSPort”) un Sergejs Starkovs („Rīnuži-Strong”), kuri guvuši pa 20 vārtiem, 17 trāpīgi raidījumi Romānam Solomevičam („Kreiss”), bet 15 – Edijam Ivaško („Sportima”). Maz ticams, ka šos līderus vēl var apsteigt kāds no pēdējā mača dalībniekiem. Savukārt cīņā par „fair-play” titulu spēkošanās vēl priekšā – korektākās vienības tituls noskaidrosies neklātienes cīņā starp „TUC/FTA” un „RigaPARTYBUS”.
Zibensziņas
VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksandrs Jubels
Aleksandrs Jubels

(RTU Sports*)
29
Dmitrijs Boženins
Dmitrijs Boženins

(Industrial Steel Group)
42

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin