Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2011./2012.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 31.augustā Kopējais spēļu skaits: 603 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4259


Ziņas
Preses relīze: "RTU Sports" pārspēj "RigaPartyBus" un pakāpjas uz 10. vietu
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 26.2.2012
Rīgas telpu futbola čempionāta Pirmās līgas pēdējā mačā 26. februārī "RTU Sports" ar 5:3 (2:1) pārspēja "RigaPartyBus", noslēguma tabulā ieņemot 10. vietu. Savukārt "RigaPartyBus" ieguva "fair-play" balvu, kas pienākas turnīra korektākajai komandai.

Pēdējās, kopskaitā - 132., spēles likme bija 10. vieta čempionāta noslēguma tabulā: "studentu" uzvaras gadījumā to ieņemtu "RTU Sports", savukārt jebkāda cita iznākuma gadījumā saglabātu "RigaPartyBus", turklāt RTU komanda paliktu pēdējā, divpadsmitajā, vietā.

Acīm redzot vairāk uzvaru kārojās "RTU Sports", kas jau pirmajā minūtē atklāja rezultātu, precīzs bija viens no komandas pieredzējušākajiem spēlētājiem Andris Rudzišs, bet 12. minūtē rezultāts kļuva 2:0. Mača turpinājumā "RigaPartyBus" divas reizes "pievilka" līdz minimumam - 1:2 un 2:3, bet spēles iznākums tika izšķirts otrā puslaika izskaņā, kad Arturs Šternbergs ar divu minūšu intervālu (37, 39) paaugstināja rezultāta starpību līdz 5:2. Jurija Krasņakova vārtu guvumam bija vairs tikai prestiža nozīme.

Līdz ar to "RTU Sports" turnīra tabulā apsteidza gan "TUC/FTA", gan "RigaPartyBus" vienības, čempionāta noslēgumā ieņemot 10.vietu 12 komandu konkurencē.

Bet mača zaudētāji - "RigaPartyBus" - savukārt triumfēja cīņā par "fair-play" balvu, kas pienākas turnīra korektākajai komandai. "RigaPartyBus" vīri 22 mačos nopelnīja vienu sarkano kartiņu, kā arī 14 dzeltenās, kopumā saņemto 17 soda punktus, tādējādi par vienu soda punktu apsteidzot "TUC/FTA", kas turnīra gaitā nopelnīja 18 dzeltenās kartiņas. Trešo vietu ieņēma "RTU Sports" (22 soda punkti), ceturto - čempioni "LSPA/LaSport" (23 soda punkti), bet piekto - "Kreiss" (24). Savukārt čempionāta nekorektākā komanda izrādījās "Sportima", kas 22 spēlēs saņēma 28 dzeltenās kartiņas, kā arī četras sarkanās.

Nekas daudz nemainījās cīņā par labākā bombardiera titulu. Pirmo vietu saglabāja Andis Dobrovskis ("LSPA/LaSport") un Sergejs Starkovs ("Rīnūži-Strong"), abiem 20 precīzi sitieni. Par trim mazāk Romānam Solomevičam ("Kreiss"), vēl par diviem - Edijam Ivaško ("Sportima").
Zibensziņas
VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksandrs Jubels
Aleksandrs Jubels

(RTU Sports*)
29
Dmitrijs Boženins
Dmitrijs Boženins

(Industrial Steel Group)
42

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin