Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2011./2012.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 31.augustā Kopējais spēļu skaits: 603 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4259


Ziņas
Otrajā līgā triumfē „Rīgas Siltums”, Trešajā – „Arigo” un „Apsardzes Alianse”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 10.3.2012
Marta pirmajās nedēļās izšķirošās cīņas noslēgušās arī Rīgas telpu futbola čempionāta zemākajās līgās un zināmi visi godalgoto vietu ieguvēji. Otrajā līgā zelta godalgas ieguva „Rīgas Siltums”, atstājot aiz sevis FK „Olaine” un „Ķekavas novads/AXA” vienības, savukārt Trešajā līgā vērtīgākā kaluma cēlmetālu nodrošināja uzreiz divas komandas – ārpus konkurences spēlējošais FC „Raita” fārmklubs „Arigo”, kā arī „Apsardzes Alianse”. Attiecīgi otrajā un trešajā vietā šajā līgā ierindojās vienādu punktu skaitu iekrājušās „Baltic International Bank” un „Stopiņi”.

„Rīgas Siltums” nosargā līderes statusu

Rīgas telpu futbola čempionāta Otrās līgas C apakšgrupā, kur komandas savā starpā cīnījās par godalgotajām vietām un sadalīja pozīciju izkārtojumu no pirmās līdz astotajai, līderes statusu sekmīgi izdevās nosargāt „Rīgas Siltuma” vīriem, kuri, uzvarot abas pēdējās cīņas, kļuva punktu izteiksmes ziņā neaizsniedzami tuvākajai sāncensei FK „Olaine” vienībai. Panākumus minētajos dueļos „Rīgas Siltums” guva pārliecinoši, vispirms ar rezultātu 5:1 izbraukumā uzveicot FK „Iecavu”, savukārt pēc tam ar 9:2 mājas laukumā sagraujot JFK „Saskaņa” komandu. Tādējādi C apakšgrupas noslēguma tabulā „Rīgas Siltums” sasniedza 33 punktu robežu, ar ko bija gana zelta medaļu nodrošināšanai un ceļazīmei uz nākamās sezonas sacensībām Pirmajā līgā.

Trīs punktus līderei čempionāta epilogā zaudēja sudraba godalgu ieguvēja FK „Olainei”, kas sacensību otro etapu veica, svinot astoņas uzvaras tikpat spēlēs, taču arīdzan ar to nebija gana, lai izvirzītos pirmajā pozīcijā. Arī olainieši abus noslēdzošos mačus uzvarēja pārliecinoši, sagraujot JFK „Saskaņa” (9:4) un „Cerber-02” (9:2) vienības.

Visbeidzot bronzas medaļas Otrās līgas turnīrā šajā ziemas sezonā izcīnīja „Ķekavas novads/AXA”, kas līderei zaudēja astoņus punktus (25). Arīdzan ķekavnieki sacensības noslēdza uz pozitīvas nots, svinot uzvaras trijās pēdējās C grupas cīņās – pret JFK „Saskaņa” (9:2), „Industrial Steel Group” (3:1) un „Cerber-02” (9:4).

Uzreiz aiz godalgoto vietu trijnieka C apakšgrupā palika 17 punktus iekrājušās „Industrial Steel Group” un „Jaunais Dinamietis”, vēl par punktu mazāk „JFK Saskaņai”, 14 punkti „Iecavas” rīcībā, bet deviņus punktus ieguva „Cerber-02”.

Otrās līgas D grupā, kur dalībnieces spēkojās par kopvērtējuma 9.-14.vietu, spraigā cīņā konkurentes tomēr apsteidza „Lerona-2” (19), kurai turpat uz papēžiem sekoja arīdzan „Madikenas Vangaži” (18), „Banku augstskola” (16) un „Star Sailor” (15), bet abas zemākās pozīcijas ieņēma „Baldone” (10) un „Dārdedzes hologrāfija” (8).

Savukārt Otrās līgas E grupā, kur risinājās spēkošanās par 15.-19.pozīciju, vislabāko rezultātu sasniedza Ogres „Dinamo” (18), aiz kuras sekoja „Marshal FC” (16), FK „Reāls” (12), kā arī „Medical Group DENS” (12) un „airBaltic” (3).

Par līgas rezultatīvāko spēlētāju kļuva 56 vārtus guvušais Dmitrijs Plukaitis („Olaine), par trim reizēm mazāk sāncenšu vārtsargus pārspēja Vladislavs Lebedko („Jaunais Dinamietis”), savukārt 41 trāpīgs raidījums padevās Vladislavam Kabankovam („Madikenas Vangaži”). Kopumā visvairāk vārtus līgā guva FK „Olaine” (150), savukārt „fair-play” rādītājos korektākās vienības statusu iemantoja FK „Reāls”, kas nopelnīja vien piecus brīdinājumus.

Trešajā līgā divi uzvarētāji

Spraigi jo spraigi aizritēja spēkošanās par zelta godalgām Trešās līgas spēcīgākajā jeb C apakšgrupā, kur vērtīgākā cēlmetāla apbalvojumus sev nodrošināja uzreiz divas vienības – ārpus konkurences startējošais Pirmās līgas komandas FC „Raita” fārmklubs „Arigo”, kā arī „Apsardzes Alianse”. „Arigo” futbolisti, izcīnot uzvaras sešās no astoņām otrā etapa spēlēm, iekrāja 32 punktus, kļūstot neaizsniedzami tuvākajiem sāncenšiem, taču tā kā viņi sacensībās startēja ārpus konkurences bez viņiem zelta medaļas nodrošināja arī 28 punktus ieguvusī „Apsardzes Alianse”. Interesanti, ka abas „gaviļnieces” otrajā posmā katra uzvarēja pa sešām no astoņām spēlēm, turklāt vismaz pusē maču sāncenšus uzveica ar četru vai lielāku vārtu pārsvaru.

Sudraba medaļas C grupā sev rezervēja šīs sezonas nesen kronētā Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola regulārā čempionāta titula ieguvēja „Baltic International Bank” (BIB), bet bronza palika „Stopiņu” rīcībā. Interesanti, ka abas minētās komandas finišēja ar vienādu – 25 – punktu skaitu, bet labvēlīgākas savstarpējo maču bilances (2:1 un 6:6) dēļ priekšrocības ieguva BIB vīri.

Netālu no vadošā trijnieka C grupā iepalika arīdzan „Industrial Steel Group 2” (21) un RSU (16), kamēr abas noslēdzošās vietas ieņēma „Ķekavas novads 2” (11) un „Varzob” (1).

Trešās līgas D grupā ar 24 punktiem vadošo vietu nodrošināja „Rio Lukss”, spraigā cīņā tomēr apsteidzot „Jadberg” (19), bet tālāk tabulā izkārtojās „SEB United” un „FC Fan” (abām 12), kā arī DFR (11) un „Husqvarna” (9).

Savukārt E grupā pārliecinoši visām konkurentēm priekšā finišēja „Sobrit” (25), kuras tuvākās sekotājas bija „Grifs AG” (17) un „Darba Rezerves” (16). Noslēdzošajās pozīcijās izvietojās „15.vidusskola” (13), „Starco” (8) un „Baltic Taxi” (5).

Par trešās līgas rezultatīvāko spēlētāju kļuva 54 vārtus guvušais Mārtiņš Sīpols („Baltic Taxi”), 47 vārtu guvumi Oļegam Kravčenko („Arigo”), bet 34 – Aleksandram Gorjainovam („Stopiņi”). Visvairāk vārtus – 152 – Trešajā līgā guva „Arigo”, bet par korektāko komandu kļuva tikai četrus brīdinājumus nopelnījusī „Sobrit”.
Zibensziņas
VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksandrs Jubels
Aleksandrs Jubels

(RTU Sports*)
29
Dmitrijs Boženins
Dmitrijs Boženins

(Industrial Steel Group)
42

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin