Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2012/2013
Последнее обновление: среда, 18 сентября Всего игр: 530 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 3674
Darba Rezerves
Hipokrāta 27, 89. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Uldis Līcis
Uldis Līcis
1Вратарь28
2Gints Andrianovs
Gints Andrianovs
Универсал40
3Arnis Trumps
Arnis Trumps
81Защитник47
5Armands Ozoliņš
Armands Ozoliņš
11Нападающий34
7Nils Trejs
Nils Trejs
Защитник49
9Jānis Brīvība
Jānis Brīvība
9Универсал26
10Ivars Močs
Ivars Močs
13Защитник51
11Ivars Blite
Ivars Blite
1Универсал42
12Āris Zanders
Āris Zanders
7Защитник33
14Gatis Jurjāns
Gatis Jurjāns
1Нападающий34
16Gints Jegurs
Gints Jegurs
41Универсал45
17Kārlis Gabrilovičs
Kārlis Gabrilovičs
Универсал43
19Jānis Krasnovskis
Jānis Krasnovskis
3Нападающий28
20Oskars Skrastiņš
Oskars Skrastiņš
Защитник35
20Didzis Šapkus
Didzis Šapkus
10Защитник35
24Arnis Sperga
Arnis Sperga
Защитник45
27Arnis Taukačs
Arnis Taukačs
12Универсал34
37Mārtiņš Zaķis
Mārtiņš Zaķis
211Универсал37
77Ģirts Freimanis
Ģirts Freimanis
1Вратарь42

Всего забитых голов: 78   |   Средний возраст команды: 38.3


3. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.ОчкиГолы
1.Stopiņi6:1
1:3
1:1
3:1
10:1
9:1
5:1
7:3
10:-
7:3
2:1
4:3
6:0
8:2
4:1
6:1
4390%89:23
2.AVANTEX3:1
1:6
4:1
2:5
8:3
3:2
4:2
8:1
4:2
10:2
4:1
4:3
10:1
4:2
4:3
8:1
4288%81:36
3.Gludi LM1:3
1:1
5:2
1:4
6:2
6:1
4:6
5:2
12:3
8:2
8:3
5:2
6:1
5:3
6:3
3:3
3573%82:41
4.Darba Rezerves1:9
1:10
2:3
3:8
1:6
2:6
2:3
1:3
2:1
7:1
1:3
1:2
6:2
2:7
3:2
7:1
1531%42:67
5.Lerona-23:7
1:5
1:8
2:4
2:5
6:4
3:1
3:2
5:1
1:6
1:1
1:4
1:1
4:6
6:3
1:3
1735%41:61
6.SEB United3:7
-:10
2:10
2:4
2:8
3:12
1:7
1:2
6:1
1:5
4:1
6:3
4:6
2:2
3:2
7:2
1633%47:82
7.FK Turība3:4
1:2
3:4
1:4
2:5
3:8
2:1
3:1
4:1
1:1
3:6
1:4
6:5
1:1
3:3
5:5
1633%42:55
8.FK 35+2:8
0:6
2:4
1:10
3:5
1:6
7:2
2:6
6:4
1:1
2:2
6:4
1:1
5:6
3:5
8:0
1531%50:70
9.Grifs AG1:6
1:4
1:8
3:4
3:3
3:6
1:7
2:3
3:1
3:6
2:7
2:3
5:5
3:3
0:8
5:3
919%38:77
Дата Соперники Результат
понедельник 20:00
29 октября
Darba Rezerves - FK Turība 1:3
Протокол
понедельник 22:00
5 ноября
AVANTEX - Darba Rezerves 8:3
Протокол
среда 18:50
7 ноября
Stopiņi - Darba Rezerves 10:1
Протокол
четверг 20:00
8 ноября
Darba Rezerves - AVANTEX 2:3
Протокол
понедельник 20:00
12 ноября
Darba Rezerves - Gludi LM 1:6 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 20:15
22 ноября
Gludi LM - Darba Rezerves 6:2
Протокол
понедельник 20:00
26 ноября
Darba Rezerves - SEB United 2:1
Протокол
среда 21:45
28 ноября
Lerona-2 - Darba Rezerves 3:1
Протокол
среда 20:30
5 декабря
FK Turība - Darba Rezerves 2:1
Протокол
четверг 20:00
6 декабря
Darba Rezerves - Stopiņi 1:9
Протокол
понедельник 20:00
10 декабря
Darba Rezerves - Arigo-M* 1:6
Протокол
среда 20:10
12 декабря
Arigo-M* - Darba Rezerves 5:6
Протокол
понедельник 20:00
17 декабря
Darba Rezerves - Lerona-2 2:3
Протокол
среда 19:15
19 декабря
SEB United - Darba Rezerves 1:7
Протокол
четверг 20:00
27 декабря
Darba Rezerves - Grifs AG 3:2
Протокол
пятница 19:20
4 января
Grifs AG - Darba Rezerves 1:7
Протокол
понедельник 20:00
7 января
Darba Rezerves - FK 35+ 6:2
Протокол
среда 21:30
9 января
FK 35+ - Darba Rezerves 7:2
Протокол
3. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.Industrial Steel Group 2*4:1
3:3
4:6
5:5
3:1
10:2
7:1
2:2
3:3
4:4
1757%45:28
2.HAVI Logistics3:3
1:4
7:2
3:7
4:13
3:3
7:2
9:4
3:1
3:1
1757%43:40
3.SEB United5:5
6:4
7:3
2:7
6:1
1:5
1:7
1:2
3:1
5:4
1653%37:39
4.Lerona-22:10
1:3
3:3
13:4
5:1
1:6
3:1
3:2
5:2
3:6
1653%39:38
5.Darba Rezerves2:2
1:7
4:9
2:7
2:1
7:1
2:3
1:3
11:6
9:3
1343%41:42
6.Sport-20004:4
3:3
1:3
1:3
4:5
1:3
6:3
2:5
3:9
6:11
517%31:49
Дата Соперники Результат
понедельник 20:00
21 января
Darba Rezerves - HAVI Logistics 4:9
Протокол
четверг 22:10
7 февраля
Industrial Steel Group 2* - Darba Rezerves 7:1
Протокол
понедельник 20:00
18 февраля
Darba Rezerves - Sport-2000 11:6
Протокол
среда 21:40
20 февраля
Sport-2000 - Darba Rezerves 3:9
Протокол
понедельник 20:00
4 марта
Darba Rezerves - Industrial Steel Group 2* 2:2
Протокол
суббота 20:45
9 марта
HAVI Logistics - Darba Rezerves 7:2
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin