Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2012/2013
Последнее обновление: среда, 18 сентября Всего игр: 530 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 3674
Gludi LM
Nīcgales 22, 85. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Deniss Nogotkovs
Deniss Nogotkovs
Вратарь35
1Gatis Šneiders
Gatis Šneiders
Вратарь35
4Sergejs Šacmans
Sergejs Šacmans
331Защитник33
5Sergejs Ščičko
Sergejs Ščičko
5Защитник33
7Anatolijs Saksaganskis
Anatolijs Saksaganskis
3Универсал31
8Jurijs Juropovs
Jurijs Juropovs
6Защитник36
9Aleksandrs Golubevs
Aleksandrs Golubevs
Нападающий37
10Eduards Ginters
Eduards Ginters
303Нападающий31
11Olegs Murzičs
Olegs Murzičs
2Защитник48
12Dmitrijs Lajevskis
Dmitrijs Lajevskis
43Нападающий37
14Artūrs Vedeņins
Artūrs Vedeņins
26Нападающий37
15Dmitrijs Ļihačovs
Dmitrijs Ļihačovs
7Нападающий34
21Marks Mehonošivs
Marks Mehonošivs
2Вратарь35
22Valerijs Meļikovs
Valerijs Meļikovs
3Нападающий31
25Viesturs Ģēgeris
Viesturs Ģēgeris
211Нападающий37

Всего забитых голов: 110   |   Средний возраст команды: 35.3


3. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.ОчкиГолы
1.Stopiņi6:1
1:3
1:1
3:1
10:1
9:1
5:1
7:3
10:-
7:3
2:1
4:3
6:0
8:2
4:1
6:1
4390%89:23
2.AVANTEX3:1
1:6
4:1
2:5
8:3
3:2
4:2
8:1
4:2
10:2
4:1
4:3
10:1
4:2
4:3
8:1
4288%81:36
3.Gludi LM1:3
1:1
5:2
1:4
6:2
6:1
4:6
5:2
12:3
8:2
8:3
5:2
6:1
5:3
6:3
3:3
3573%82:41
4.Darba Rezerves1:9
1:10
2:3
3:8
1:6
2:6
2:3
1:3
2:1
7:1
1:3
1:2
6:2
2:7
3:2
7:1
1531%42:67
5.Lerona-23:7
1:5
1:8
2:4
2:5
6:4
3:1
3:2
5:1
1:6
1:1
1:4
1:1
4:6
6:3
1:3
1735%41:61
6.SEB United3:7
-:10
2:10
2:4
2:8
3:12
1:7
1:2
6:1
1:5
4:1
6:3
4:6
2:2
3:2
7:2
1633%47:82
7.FK Turība3:4
1:2
3:4
1:4
2:5
3:8
2:1
3:1
4:1
1:1
3:6
1:4
6:5
1:1
3:3
5:5
1633%42:55
8.FK 35+2:8
0:6
2:4
1:10
3:5
1:6
7:2
2:6
6:4
1:1
2:2
6:4
1:1
5:6
3:5
8:0
1531%50:70
9.Grifs AG1:6
1:4
1:8
3:4
3:3
3:6
1:7
2:3
3:1
3:6
2:7
2:3
5:5
3:3
0:8
5:3
919%38:77
Дата Соперники Результат
четверг 20:15
18 октября
Gludi LM - Stopiņi 1:3
Протокол
среда 21:30
24 октября
FK 35+ - Gludi LM 3:5
Протокол
четверг 20:15
25 октября
Gludi LM - Arigo-M* 1:2
Протокол
четверг 20:15
1 ноября
Gludi LM - FK Turība 8:3
Протокол
воскресенье 18:00
4 ноября
Stopiņi - Gludi LM 1:1
Протокол
среда 20:00
7 ноября
Arigo-M* - Gludi LM 3:2
Протокол
понедельник 20:00
12 ноября
Darba Rezerves - Gludi LM 1:6 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 20:15
15 ноября
Gludi LM - FK 35+ 6:1
Протокол
понедельник 22:00
19 ноября
AVANTEX - Gludi LM 4:1
Протокол
четверг 20:15
22 ноября
Gludi LM - Darba Rezerves 6:2
Протокол
четверг 20:15
29 ноября
Gludi LM - Grifs AG 6:3
Протокол
четверг 20:15
6 декабря
Gludi LM - Lerona-2 4:6
Протокол
понедельник 19:45
10 декабря
FK Turība - Gludi LM 2:5
Протокол
четверг 20:15
13 декабря
Gludi LM - SEB United 12:3
Протокол
четверг 20:15
20 декабря
Gludi LM - AVANTEX 5:2
Протокол
среда 19:15
26 декабря
SEB United - Gludi LM 2:8
Протокол
пятница 19:20
11 января
Grifs AG - Gludi LM 3:3
Протокол
среда 21:45
16 января
Lerona-2 - Gludi LM 2:5
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo-M*1:3
5:3
1:0
6:1
3:3
3:0
3:2
6:4
3:1
4:0
3:2
2:1
7:4
2:1
3788%49:25
2.Rita/Lerona*3:5
3:1
3:2
5:6
3:0
7:4
4:2
1:2
3:3
3:1
2:2
1:4
12:2
5:2
2662%55:36
3.AVANTEX1:6
0:1
6:5
2:3
6:4
6:3
3:0
3:2
3:1
1:6
4:1
2:5
4:2
1:2
2457%42:41
4.Rio Lukss0:3
3:3
4:7
0:3
3:6
4:6
6:4
4:2
6:2
1:4
7:3
8:2
8:1
3:4
1945%57:50
5.FK Kadaga4:6
2:3
2:1
2:4
2:3
0:3
2:4
4:6
4:2
2:1
6:1
5:3
3:1
3:3
1945%41:41
6.Stopiņi0:4
1:3
1:3
3:3
6:1
1:3
4:1
2:6
1:2
2:4
1:1
3:1
5:2
2:3
1433%32:37
7.Gludi LM1:2
2:3
4:1
2:2
5:2
1:4
2:8
3:7
3:5
1:6
1:3
1:1
5:3
6:5
1433%37:52
8.FC FAN1:2
4:7
2:5
2:12
2:1
2:4
4:3
1:8
3:3
1:3
3:2
2:5
5:6
3:5
1024%35:66
Дата Соперники Результат
четверг 20:15
24 января
Gludi LM - FK Kadaga 3:5
Протокол
четверг 20:15
31 января
Gludi LM - FC FAN 5:3
Протокол
четверг 20:15
7 февраля
Gludi LM - Rita/Lerona* 4:1
Протокол
воскресенье 19:10
10 февраля
Rio Lukss - Gludi LM 7:3
Протокол
четверг 22:15
21 февраля
FC FAN - Gludi LM 5:6
Протокол
понедельник 21:30
25 февраля
FK Kadaga - Gludi LM 6:1
Протокол
четверг 20:15
28 февраля
Gludi LM - Rio Lukss 2:8
Протокол
среда 21:00
6 марта
Rita/Lerona* - Gludi LM 2:2
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin