Datums |
Līga |
Pretinieki |
Rezultāts |
ceturtdien 21:15 8.novembrī |
2. līga, A grupa |
Industrial Steel Group - JakoSport |
4:5 (Foto) / Video) Protokols |
ceturtdien 22:15 8.novembrī |
3. līga, B grupa |
Industrial Steel Group 2* - Rita/Lerona* |
5:4 (Foto) / Video) Protokols |
sestdien 19:15 10.novembrī |
3. līga, B grupa |
HAVI Logistics - Sport-2000 |
3:1 (Foto) / Video) Protokols |
pirmdien 20:00 12.novembrī |
3. līga, A grupa |
Darba Rezerves - Gludi LM |
1:6 (Foto) / Video) Protokols |
pirmdien 21:30 12.novembrī |
3. līga, B grupa |
FK Kadaga - FC FAN |
3:1 (Foto) / Video) Protokols |
otrdien 19:00 20.novembrī |
2. līga, B grupa |
Baltic International Bank - Olaines FK |
4:4 (Foto) / Video) Protokols |
otrdien 20:10 20.novembrī |
2. līga, A grupa |
Massa Food - Baldone |
5:2 (Foto) / Video) Protokols |
otrdien 21:00 20.novembrī |
2. līga, B grupa |
TUC/Jadberg* - Marshal FC |
2:3 (Foto) / Video) Protokols |
trešdien 21:45 21.novembrī |
2. līga, B grupa |
FK Mērsrags - FC Petrow |
2:5 (Foto) / Video) Protokols |
trešdien 19:15 28.novembrī |
3. līga, A grupa |
SEB United - FK 35+ |
4:6 (Foto) / Video) Protokols |
trešdien 21:40 28.novembrī |
2. līga, A grupa |
Banku augstskola* - JFK Saskaņa-2* |
2:6 (Foto) / Video) Protokols |
ceturtdien 18:30 29.novembrī |
3. līga, B grupa |
Starco - Rio Lukss |
1:7 (Foto) / Video) Protokols |
ceturtdien 20:10 29.novembrī |
2. līga, A grupa |
Medical Group DENS - Jaunais Dinamietis |
3:12 (Foto) / Video) Protokols |
ceturtdien 21:45 29.novembrī |
2. līga, B grupa |
RSU - Ķekavas novads/AXA |
8:0 (Foto) / Video) Protokols |
piektdien 19:20 30.novembrī |
3. līga, A grupa |
Grifs AG - Lerona-2 |
3:1 (Foto) / Video) Protokols |
pirmdien 22:00 3.decembrī |
3. līga, A grupa |
AVANTEX - FK Turība |
4:1 (Foto) / Video) Protokols |
otrdien 21:00 4.decembrī |
3. līga, B grupa |
Cerber-Latvijas Maiznieks - Sport-2000 |
4:1 (Foto) / Video) Protokols |
trešdien 20:00 5.decembrī |
3. līga, B grupa |
Arigo-M* - Stopiņi |
3:1 (Foto) / Video) Protokols |