Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2012/2013
Последнее обновление: среда, 18 сентября Всего игр: 530 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 3674
AVANTEX
Sesku 72, 93. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Ištvans Preinesbergers
Ištvans Preinesbergers
1Вратарь50
4Aleksandrs Francuzevičs
Aleksandrs Francuzevičs
101Универсал33
5Antons Rutkovskis
Antons Rutkovskis
1Универсал32
7Igors Davidenko
Igors Davidenko
141Универсал42
9Deniss Ņečajevs
Deniss Ņečajevs
1Универсал44
10Lavrentijs Šarovs
Lavrentijs Šarovs
272Универсал29
11Vadims Tabunovs
Vadims Tabunovs
4Универсал46
17Vjačeslavs Ņekrasovs
Vjačeslavs Ņekrasovs
191Универсал30
22Arturs Jurjevs
Arturs Jurjevs
115Универсал29
33Jevgenijs Kalašņikovs
Jevgenijs Kalašņikovs
9Универсал40
35Igors Loginovs
Igors Loginovs
Вратарь55
46Eduards Lipskis
Eduards Lipskis
3Универсал44
55Dmitrijs Mironovs
Dmitrijs Mironovs
103Универсал30
77Valērijs Soloveičiks
Valērijs Soloveičiks
42Универсал49
99Dmitrijs Sivcovs
Dmitrijs Sivcovs
2Универсал49

Всего забитых голов: 112   |   Средний возраст команды: 40.1


3. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.ОчкиГолы
1.Stopiņi6:1
1:3
1:1
3:1
10:1
9:1
5:1
7:3
10:-
7:3
2:1
4:3
6:0
8:2
4:1
6:1
4390%89:23
2.AVANTEX3:1
1:6
4:1
2:5
8:3
3:2
4:2
8:1
4:2
10:2
4:1
4:3
10:1
4:2
4:3
8:1
4288%81:36
3.Gludi LM1:3
1:1
5:2
1:4
6:2
6:1
4:6
5:2
12:3
8:2
8:3
5:2
6:1
5:3
6:3
3:3
3573%82:41
4.Darba Rezerves1:9
1:10
2:3
3:8
1:6
2:6
2:3
1:3
2:1
7:1
1:3
1:2
6:2
2:7
3:2
7:1
1531%42:67
5.Lerona-23:7
1:5
1:8
2:4
2:5
6:4
3:1
3:2
5:1
1:6
1:1
1:4
1:1
4:6
6:3
1:3
1735%41:61
6.SEB United3:7
-:10
2:10
2:4
2:8
3:12
1:7
1:2
6:1
1:5
4:1
6:3
4:6
2:2
3:2
7:2
1633%47:82
7.FK Turība3:4
1:2
3:4
1:4
2:5
3:8
2:1
3:1
4:1
1:1
3:6
1:4
6:5
1:1
3:3
5:5
1633%42:55
8.FK 35+2:8
0:6
2:4
1:10
3:5
1:6
7:2
2:6
6:4
1:1
2:2
6:4
1:1
5:6
3:5
8:0
1531%50:70
9.Grifs AG1:6
1:4
1:8
3:4
3:3
3:6
1:7
2:3
3:1
3:6
2:7
2:3
5:5
3:3
0:8
5:3
919%38:77
Дата Соперники Результат
среда 19:15
17 октября
SEB United - AVANTEX 2:10
Протокол
пятница 19:20
19 октября
Grifs AG - AVANTEX 1:8
Протокол
понедельник 22:00
22 октября
AVANTEX - FK 35+ 10:1
Протокол
среда 21:45
31 октября
Lerona-2 - AVANTEX 1:8
Протокол
понедельник 22:00
5 ноября
AVANTEX - Darba Rezerves 8:3
Протокол
четверг 20:00
8 ноября
Darba Rezerves - AVANTEX 2:3
Протокол
понедельник 22:00
12 ноября
AVANTEX - Stopiņi 3:1
Протокол
среда 20:30
14 ноября
FK Turība - AVANTEX 3:4
Протокол
понедельник 22:00
19 ноября
AVANTEX - Gludi LM 4:1
Протокол
среда 20:10
28 ноября
Arigo-M* - AVANTEX 1:0 (Фото)
Протокол
понедельник 22:00
3 декабря
AVANTEX - FK Turība 4:1 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 22:00
10 декабря
AVANTEX - Lerona-2 4:2
Протокол
среда 21:30
12 декабря
FK 35+ - AVANTEX 2:4
Протокол
понедельник 22:00
17 декабря
AVANTEX - SEB United 4:2
Протокол
четверг 20:15
20 декабря
Gludi LM - AVANTEX 5:2
Протокол
воскресенье 18:00
23 декабря
Stopiņi - AVANTEX 6:1
Протокол
понедельник 22:00
7 января
AVANTEX - Arigo-M* 1:6
Протокол
понедельник 22:00
14 января
AVANTEX - Grifs AG 4:3
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo-M*1:3
5:3
1:0
6:1
3:3
3:0
3:2
6:4
3:1
4:0
3:2
2:1
7:4
2:1
3788%49:25
2.Rita/Lerona*3:5
3:1
3:2
5:6
3:0
7:4
4:2
1:2
3:3
3:1
2:2
1:4
12:2
5:2
2662%55:36
3.AVANTEX1:6
0:1
6:5
2:3
6:4
6:3
3:0
3:2
3:1
1:6
4:1
2:5
4:2
1:2
2457%42:41
4.Rio Lukss0:3
3:3
4:7
0:3
3:6
4:6
6:4
4:2
6:2
1:4
7:3
8:2
8:1
3:4
1945%57:50
5.FK Kadaga4:6
2:3
2:1
2:4
2:3
0:3
2:4
4:6
4:2
2:1
6:1
5:3
3:1
3:3
1945%41:41
6.Stopiņi0:4
1:3
1:3
3:3
6:1
1:3
4:1
2:6
1:2
2:4
1:1
3:1
5:2
2:3
1433%32:37
7.Gludi LM1:2
2:3
4:1
2:2
5:2
1:4
2:8
3:7
3:5
1:6
1:3
1:1
5:3
6:5
1433%37:52
8.FC FAN1:2
4:7
2:5
2:12
2:1
2:4
4:3
1:8
3:3
1:3
3:2
2:5
5:6
3:5
1024%35:66
Дата Соперники Результат
понедельник 21:30
28 января
FK Kadaga - AVANTEX 2:3
Протокол
среда 21:00
30 января
Rita/Lerona* - AVANTEX 3:2
Протокол
понедельник 22:00
4 февраля
AVANTEX - FC FAN 4:2
Протокол
среда 22:15
6 февраля
FC FAN - AVANTEX 2:1
Протокол
понедельник 22:00
11 февраля
AVANTEX - FK Kadaga 3:0
Протокол
воскресенье 19:10
17 февраля
Rio Lukss - AVANTEX 3:6
Протокол
понедельник 22:00
25 февраля
AVANTEX - Rio Lukss 6:4
Протокол
понедельник 22:00
4 марта
AVANTEX - Rita/Lerona* 6:5 (Видео)
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin