Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077


Ziņas
Neskaidrība par vienu vakanci
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 20.1.2014
Aizvadot iepriekšējā nedēļā kārtējos 33 mačus, gandrīz pilnībā noslēgusies pirmā posma izspēle „Triobet” Rīgas telpu futbola čempionāta abās zemākajās līgās. Noskaidrotas praktiski visas komandas, kuras turpinās cīņu par medaļām sacensību otrajā etapā, izņemot vienu – neskaidrība vien atlikusi Trešās līgas A apakšgrupā, kur uz noslēdzošo vakanci pretendē „Stopiņi” un „ASK Kadaga/Ķekava”.

Otrajā līgā bez lieliem pārsteigumiem

Nedēļas gaitā abās Otrās līgas grupās lieli pārsteigumi nenotika, un visas galvenās pretendentes arī saglabāja savas pozīcijas apakšgrupu pirmajos četriniekos. Kārtējo uzvaru savam jau tā bagātajam panākumu pūram pievienoja pārliecinošā A grupas līdere „Baltic International Bank” (BIB(42)), kas, atspēlējot 0:2 deficītu, ar rezultātu 3:2 uzveica „Industrial Steel Group”. Interesanti, ka uzvaras vārtus BIB guva vien mača pēdējā minūtē, kad ar precīzu sitienu izcēlās Dmitrijs Timofejevs. BIB vienībai pirmajā posmā atlicis aizvadīt vēl vienu maču, kamēr tās tuvākajām konkurentēm – FC „Petrow” (35) un „Arigo” (35) – attiecīgi vienu un divus. FC „Petrow” nedēļu aizvadīja mainīgām sekmēm, ar rezultātu 4:3 uzvarot tabulas ceturtajā vietā esošo „JakoSport” (32) un piekāpjoties „Baldonei” (3:6), savukārt „Arigo” to pašu „JakoSport” pārspēja ar 6:2, kā arī uzveica „Banku augstskolu” – 8:2.

Bez trim minētajām komandām vietu četriniekā saglabās arī „JakoSport”, kurai gan vairs nav palikušas spēles, bet punktu izteiksmes ziņā tā ir neaizsniedzama pārējām konkurentēm. Kopumā A apakšgrupā vēl jāizspēlē četri mači, no kuriem trīs notiks ar vadošo komandu piedalīšanos.

Otrās līgas B apakšgrupā visas četras vadošās komandas savas gaitas pirmajā etapā noslēgušas, pirmajā vietā paliekot „Massa Food” (41), bet tai sekojot „Olaines FK” (36), RSU (34) un „Jaunais Dinamietis” (29) vienībām. Teorētiski „Jauno Dinamieti” vēl no četrinieka varēja izspiest AVANTEX (28), ja uzvarētu abas atlikušās spēles, taču tas šai vienībai neizdevās – zaudējums duelī pret līderi „Massa Food” (3:5) pārvilka strīpu pēdējām palikušajām cerībām uz vietu vadošajā kvartetā. Grupas kontekstā noteikti jāpiemin „Massa Food” veikums, kas pēdējā nedēļā bez jau minētās uzvaras arī cīnījās neizšķirti 5:5 ar FK „Jaunolaine” – B grupas vadošā komanda visa pirmā posma garumā piedzīvoja tikai vienu zaudējumu.

Kopumā B apakšgrupā vēl atlicis aizvadīt divas spēles, taču tās nekādā veidā vairs nevar būtiski ietekmēt vietu izkārtojumu līderu cīņās. FC „Raita 2”, uzvarot cīņu pret „Marshal FC”, punktu izteiksmes ziņā gan vēl var noķert „Jauno Dinamieti”, taču sliktākas savstarpējo spēļu bilances dēļ nevar to apsteigt.

Otrās līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā būtiskas izmaiņas nav – joprojām līderis ir 33 vārtus guvušais Dmitrijs Plukaitis („Olaines FK”), bet viņa tuvākais sekotājs – Jevgeņijs Matrjoņins (FC „Petrow”) ar 25 trāpīgiem raidījumiem.

Trešajā līgā saglabājas intriga

Trešās līgas A apakšgrupā joprojām saglabājas intriga saistībā ar ceturto vietu – vai „ASK Kadaga/Ķekava” (27) savā noslēdzošajā mačā spēs uzveikt grupas līderi SK „Inter” (33) un apsteigt kvarteta beidzamo dalībnieci „Stopiņi” (30). Pie šāda scenārija abām konkurentēm būs 30 punktu, bet savstarpējo spēļu bilance labāka būs ķekavniekiem (4:2 un 2:3). Jāpiebilst arī, ka „Stopiņiem” vēl atlikusi spēle pret „LKR Ropaži”, kur viņiem pie konkurentu panākuma pietiks arī ar neizšķirtu gala iznākumu. Tikmēr pirmās vietas īpašniece SK „Inter”, kā arī tās tuvākās sekotājas „LKR Ropaži” (32) un „Gludi LM” (31) vietu četriniekā ir nodrošinājušas. Pārējās sešas tabulas lejasdaļas vienības, izņemot ķekavniekus, visas savas spēles pirmajā posmā jau paspējušas aizvadīt.

Savukārt šīs pašas līgas B grupā jau iepriekš vietas četriniekā bija nodrošinājušas „PB Line” (40), FK „Laikmets” (36) un „Rakari” (32), savukārt par pēdējo ceturto vadošā kvarteta dalībnieci kļuva „Darba Rezerves” (30), atstājot „aiz borta” „Jauno Dinamieti” (26), „Ķekavas novadu” un „SEB United” (abām pa 25).

Trešās līgas rezultatīvākā spēlētāja godā atrodas 33 vārtus guvušais Kristaps Žīgurs („SEB United”), bet par sešiem vārtu guvumiem no viņa atpaliek Ralfs Kociņš („LKR Ropaži”).

Atgādinām, ka otrajā posmā katra no līgas astoņām spēcīgākajām komanda aizvadīs pa divām spēlēm – pa vienai viesos un mājās – ar citas apakšgrupas komandām, tādējādi, ņemot vērā pirmajā posmā kopā kvalificējošu komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos punktus, noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus katrā līgā. Pārējās komandas otrajā posmā izspēlē vietas no devītās līdz pēdējai.

Jāpiebilst, ka šī un nākamā nedēļa būs ļoti aktīva Rīgas kausa izcīņas dalībniekiem. Kā ziņots, Rīgas kausa izcīņā kopumā piedalīsies 14 komandas.
Zibensziņas
2014.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI (atjaunots 15.03.2014) >>>

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas JakoSport - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas JakoSport - DSV Transport spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FK Laikmets - TUC/FTA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FK Laikmets - TUC/FTA spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FC Petrow - Kreiss-Raba spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FC Petrow - Kreiss-Raba spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla FC Caramba Riga - TUC/FTA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Kreiss-Raba - FC New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Kreiss-Raba - FC New Project spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla Kreiss-Raba - FC Caramba Riga spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla Kreiss-Raba - FC Caramba Riga spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla JakoSport - FC Raita spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla JakoSport - FC Raita spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA FC Caramba Riga - FC Raita spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA FC Caramba Riga - FC Raita spēles video

2014.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

FC Raita - FC Caramba Riga(1:2)
A.Hudaiberdijevs 26; D.Kohans dz.k.17 - S.Kolomicevs 22; P.Skalenko 30

spēles bildes

spēles video


Ziņas

Šodien uzsauc
Nikolajs Samkovs
Nikolajs Samkovs

(FC Petrow)
29
Nikolajs Samkovs (fārmklubs)
Nikolajs Samkovs (fārmklubs)

(SK Inter P*)
29
Raivis Znotiņš
Raivis Znotiņš

(Baltic International Bank)
40
Aivars Saule
Aivars Saule

(USB)
44

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin