Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
RSU
Grostonas 6b, OSC, 2.laukums manēžā
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Jose Martinez Mendieta
Jose Martinez Mendieta
Universāls27
Fidi Grinz
Fidi Grinz
51Universāls25
1Oskars Oļševskis
Oskars Oļševskis
1Universāls28
4Elgars Ludboržs
Elgars Ludboržs
21Universāls27
5Philipp Herrmann
Philipp Herrmann
71Universāls26
6Ingmar Bothe
Ingmar Bothe
61Universāls29
7Nicolas Petryga
Nicolas Petryga
61Universāls27
8Pāvels Zagrebins
Pāvels Zagrebins
2Universāls29
8Staņislavs Radčenko
Staņislavs Radčenko
1Universāls31
9Aleksandrs Radčenko
Aleksandrs Radčenko
75Universāls29
10Ole Husemeyer
Ole Husemeyer
53Universāls29
10Robert Maring
Robert Maring
2Universāls28
11Alberts Mhitarjans
Alberts Mhitarjans
42Universāls27
11Alex Pellio
Alex Pellio
151Universāls28
11Norberts Spriņģis
Norberts Spriņģis
11Universāls28
12Steve Oprisnyak
Steve Oprisnyak
1Universāls24
12Jodok Joachim Puchel
Jodok Joachim Puchel
6Universāls27
13Dāvis Raščevskis
Dāvis Raščevskis
51Universāls27
15Edgars Strautiņš
Edgars Strautiņš
122Universāls24
16Leo Meyer-Schwickerath
Leo Meyer-Schwickerath
31Universāls26

Kopā iesisti vārti: 90   |   Vidējais komandas vecums: 27.3


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Massa Food R*3:2
2:2
4:4
0:2
3:3
1:1
5:3
4:3
7:2
3:2
5:1
9:3
11:1
7:2
7:0
5:5
6:0
4:3
4176%86:39
2.Olaines FK2:2
2:3
2:1
2:2
3:3
6:2
2:4
5:2
3:4
7:4
7:5
6:2
7:1
6:8
9:4
9:4
7:3
9:3
3667%94:57
3.RSU2:0
4:4
2:2
1:2
1:1
2:3
5:1
4:4
3:2
2:1
4:2
4:6
6:0
5:2
15:3
3:4
6:0
3:2
3463%72:39
4.Jaunais Dinamietis1:1
3:3
2:6
3:3
3:2
1:1
3:4
0:3
7:0
1:1
5:4
7:1
1:2
7:1
5:1
3:6
4:2
5:0
2954%61:41
5.AVANTEX3:4
3:5
2:5
4:2
4:4
1:5
3:0
4:3
2:4
1:4
6:3
6:2
5:2
6:2
6:3
3:4
2:4
7:5
2852%68:61
6.Raita 2*2:3
2:7
4:7
4:3
1:2
2:3
1:1
0:7
4:1
4:2
5:2
2:4
4:2
2:2
8:1
4:3
0:2
7:1
2648%56:53
7.Marshal FC3:9
1:5
2:6
5:7
6:4
2:4
1:7
4:5
2:6
3:6
4:2
2:5
6:4
6:1
8:4
3:4
7:3
13:1
2139%78:83
8.TUC/Jadberg*2:7
1:11
8:6
1:7
2:5
0:6
1:7
2:1
2:6
2:5
2:2
2:4
1:6
4:6
3:2
5:3
1:2
3:1
1630%42:87
9.FK Jaunolaine5:5
0:7
4:9
4:9
4:3
3:15
6:3
1:5
4:3
3:6
3:4
1:8
4:3
4:8
3:5
2:3
3:4
5:3
1630%59:103
10.Medical Group DENS3:4
0:6
3:9
3:7
2:3
0:6
0:5
2:4
5:7
4:2
1:7
2:0
1:13
3:7
1:3
2:1
3:5
4:3
1222%39:92
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
21.oktobrī
RSU - AVANTEX 5:1
Protokols
pirmdien 21:45
28.oktobrī
RSU - FK Jaunolaine 15:3
Protokols
sestdien 18:15
2.novembrī
Jaunais Dinamietis - RSU 3:2
Protokols
pirmdien 21:45
4.novembrī
RSU - Raita 2* 3:2
Protokols
pirmdien 21:45
11.novembrī
RSU - Marshal FC 4:2
Protokols
ceturtdien 21:15
14.novembrī
Olaines FK - RSU 2:1
Protokols
pirmdien 21:45
18.novembrī
RSU - TUC/Jadberg* 6:0
Protokols
piektdien 18:30
22.novembrī
Raita 2* - RSU 1:2
Protokols
pirmdien 21:45
25.novembrī
RSU - Medical Group DENS 6:0 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:10
26.novembrī
Massa Food R* - RSU 4:4
Protokols
pirmdien 21:45
2.decembrī
RSU - Jaunais Dinamietis 1:1
Protokols
ceturtdien 22:10
5.decembrī
AVANTEX - RSU 4:4
Protokols
pirmdien 21:45
9.decembrī
RSU - Massa Food R* 2:0
Protokols
ceturtdien 20:10
12.decembrī
Medical Group DENS - RSU 2:3
Protokols
pirmdien 21:45
16.decembrī
TUC/Jadberg* - RSU 2:5
Protokols
pirmdien 21:45
6.janvārī
RSU - Olaines FK 2:2
Protokols
piektdien 21:15
10.janvārī
FK Jaunolaine - RSU 4:3
Protokols
svētdien 19:15
19.janvārī
Marshal FC - RSU 6:4
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Arigo M*2:4
10:3
4:4
2:6
2:3
4:5
11:1
3:4
2:0
6:2
7:1
4:3
8:3
5:3
2560%70:42
2.FC Petrow3:10
4:2
3:6
5:1
6:3
1:2
5:2
4:4
4:3
4:5
4:3
2:4
8:0
5:3
2560%58:48
3.Baltic International Bank6:2
4:4
1:5
6:3
2:0
2:2
5:8
3:2
2:3
5:4
3:4
3:2
5:1
1:2
2355%48:42
4.Jaunais Dinamietis5:4
3:2
2:1
3:6
2:2
0:2
2:6
3:3
6:4
2:2
1:1
3:3
3:2
1:1
2150%36:39
5.Olaines FK4:3
1:11
4:4
2:5
2:3
8:5
3:3
6:2
3:5
5:2
2:2
2:3
2:1
2:2
1945%46:51
6.JakoSport*2:6
0:2
5:4
3:4
4:5
3:2
2:2
4:6
2:5
5:3
1:6
4:2
5:3
5:4
1945%45:54
7.Massa Food R*3:4
1:7
4:2
3:4
2:3
4:3
3:3
1:1
3:2
2:2
2:4
6:1
4:4
0:2
1638%38:42
8.RSU3:5
3:8
3:5
0:8
2:1
1:5
1:1
2:3
2:2
1:2
4:5
3:5
2:0
4:4
921%31:54
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
27.janvārī
RSU - FC Petrow 3:5
Protokols
pirmdien 21:45
17.februārī
RSU - JakoSport* 4:5
Protokols
piektdien 20:15
21.februārī
JakoSport* - RSU 5:3
Protokols
pirmdien 21:45
24.februārī
RSU - Baltic International Bank 2:1
Protokols
otrdien 19:00
25.februārī
Arigo M* - RSU 8:3 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:45
3.marta
RSU - Arigo M* 3:5 (Video)
Protokols
ceturtdien 19:00
6.marta
Baltic International Bank - RSU 5:1
Protokols
otrdien 21:30
11.marta
FC Petrow - RSU 8:0
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin