Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077

Новости
Rīgas kausu iegūst FC "Raita"
Автор: Futbola Turnīru Asociācija, дата: 17.3.2014
Sestdien, 15.martā, Rīgas Olimpiskajā sporta centrā tika aizvadīta Rīgas telpu futbola kausa izcīņas finālspēle starp FC "Caramba Riga" un FC "Raita" komandām. Spraigā mačā, uzvaras vārtus gūstot 35.minūtē, ar rezultātu 2:1 uzvaru izcīnīja FC "Raita".

Pavisam šī gada Rīgas kausa izcīņā piedalījās 14 komandas, tostarp FC "New Project", kas turpina cīņu par Latvijas čempionāta medaļām. Tiesa favorīti kausa izcīņā paspēja aizvadīt tikai vienu spēli, ceturtdaļfinālā ar 0:1 piekāpjoties "Kreiss-Raba".

Bet arī "kreisieši" līdz finālam netika – pusfinālā itin pārliecinošs 2:6 zaudējums pret FC "Caramba Riga", kas pirms tam ceturtdaļfinālā tikai ar lielām pūlēm pēcspēles sitienu sērijā "izslēdza" "TUC/FTA".

Arī otru finālistu – FC "Raita" – ceļš līdz galvenajam mačam nebija rozēm kaisīts, tā ceturtdaļfinālā tikai uzvara pēcspēles sitienos deva panākumu pret Pirmās līgas vājāko komandu "Rīgas siltums".

Lai nu kā, finālā tikās Rīgas čempionāta Pirmās līgas zelta un sudraba medaļu ieguvējas. Un fināls izvērtās tā cienīgs. Neiztika arī bez asumiem. Jau pirmajā puslaikā abas komandas ieguva pa vienai iespējai izpildīt t.s. "pendeles", bet ja FC "Raita" savu iespēju palaida vējā, Jevģenijs Dubojskis trāpīja pa vārtu stabu, tad FC "Caramba Riga" kapteinis Pāvels Skaļenko ar atkārtotu sitienu pārspēja pretinieku vārtsargu Kasparu Neretu, līdz ar pirmā puslaika finālsvilpi izvirzot savu komandu vadībā 1:0.

Otrajā daļā tās raksturs nemainījās, joprojām asa cīņa uz noteikumu pārkāpumu robežas par katru laukuma metru un centimetru. Bieži tika apspriesti un komentēti tiesnešu lēmumi, kā rezultātā 23.minūtē no zāles tika izraidīts FC "Raita" treneris Aleksandrs Šmeļovs. Interesanti, bet šķiet, ka tieši šis kļuva par pavērsiena punktu, turklāt par labu iedzinējiem FC "Raita". Jau trīs minūtes vēlāk Aleksandrs Hudaiberdijevs panāca izlīdzinājumu, bet 35.minūtē neviena nepiesegts vārtu priekšā tika atstāts Dmitrijs Kohans, kurš savu iespēju garām nelaida.

Kārta atspēlēties bija pienākusi FC "Caramba Riga", taču nelīdzēja pat vārtsarga Vladislava Masaļska pieslēgšanās uzbrukumiem: rezultāts vairs nemainījās. Līdz ar to par 2014.gada Rīgas kausa ieguvējiem kļuva FC "Raita".

Jāpiemin, ka arī uzvaras vārtu autors D.Kohans, atrodoties uz rezerves spēlētāju soliņa, pamanījās izpelnīties sarkano kartiņu, kas nozīmēja, ka arēna jāatstāj. Tiesa, tas notika jau mača pēdējā minūtē un, domājams, lielu iespaidu uz spēles ritējumu neatstāja.

Bet par kausa izcīņas lielāko pārstiegumu acīm redzot jāuzskata nebūt ne spēcīgākās (6.vieta) Otrās līgas komandas "JakoSport" aizkļūšana līdz pusfinālam, tostarp astotdaļfinaļā no tālākas cīņas "izsitot" Pirmās līgas bronzas medaļniekus "DSV Transport".

FC "Petrow" – "Kreiss-Raba" 2:3
"MultiCo" – "Rīgas siltums" 3:3 (3:4 s.s.)

Ceturtdaļfināli

"PB Line" – "JakoSport" 0:5
FC "Caramba Riga" – "TUC/FTA" 4:4 (3:2 s.s.)
"Kreiss-Raba" – "New Project" 1:0
"Rīgas siltums" – FC "Raita" 2:2 (0:3 s.s.)

Pusfināli

"Kreiss-Raba" – FC "Caramba Riga" 2:6
"JakoSport" – FC "Raita" 0:2

Fināls

FC "Caramba Riga" – FC "Raita" 1:2
Новости-молния
2014.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI (atjaunots 15.03.2014) >>>

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas JakoSport - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas JakoSport - DSV Transport spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FK Laikmets - TUC/FTA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FK Laikmets - TUC/FTA spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FC Petrow - Kreiss-Raba spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FC Petrow - Kreiss-Raba spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla FC Caramba Riga - TUC/FTA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Kreiss-Raba - FC New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Kreiss-Raba - FC New Project spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla Kreiss-Raba - FC Caramba Riga spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla Kreiss-Raba - FC Caramba Riga spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla JakoSport - FC Raita spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla JakoSport - FC Raita spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA FC Caramba Riga - FC Raita spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA FC Caramba Riga - FC Raita spēles video