Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
EUROLOGI sāk ar piecu uzvaru sēriju
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 3.11.2014
Apskatot notikumus Triobet Rīgas telpu futbola čempionāta Trešajā līgā, galvenās uzmanības cienīgs neapšaubāmi ir A grupas pašreizējās līderes EUROLOGI veikums – piecas uzvaras piecās spēlēs. Nedēļas gaitā sezonas sākumā svinētajiem diviem panākumiem komanda “pieplusoja” vēl deviņus punktus.

Divās no šīm cīņām EUROLOGI telpu futbolistiem izdevās atstāt pretiniekus “sausā” (5:0 pret FK “Laikmets” un 4:0 pret “G4S Husky”), savukārt duelī pret “Evolution Gaming” viņi triumfēja ar rezultātu 5:3. Jāatzīmē, ka tieši grupas līdervienības pārstāvis Arturs Jefremenkovs ar kopumā desmit gūtajiem vārtiem ir šobrīd visas Trešās līgas trāpīgākais snaiperis.

Visas pārējās komandas tabulā izkārtojušās krietni nostāk no līderes – pie tā vainojams ne tikai EUROLOGI pārliecinošais sezonas starts, bet arī mazāks aizvadīto maču kopskaits. Tā, piemēram, pa sešiem punktiem šobrīd iekrājušas uzreiz četras “blices” ("Gludi LM", FK “Laikmets”, FK “Brīvais Vilnis” un “G4S Husky”), savukārt trīs punkti JOMA TEAM, “Industrial Steel Group 2” un “Akela Kļūdījās” rīcībā. Bez punktiem palikušas vien “Darba Rezerves”, FK “Taipans/Saulkrasti” un “Evolution Gaming”, no kurām visneapskaužamākajā situācijā atrodas tieši pēdējā – zaudētas visas pirmās četras spēles un vārtu attiecība pagaidām izteikti neveiksmīga (11:35).

Interesanti, ka vēl neviena no A grupas spēlēm nav noslēgusies ar neizšķirtu gala iznākumu.

Trešās līgas B apakšgrupā situācija kopvērtējuma tabulā ir īpaši blīva un izteiktu favorītu vai atpalicēju punktu izteiksmes ziņā pagaidām nav. Tas arī samērā loģiski, jo aizvadīto spēļu skaits ir nedaudz mazāks par otru grupu. Visvairāk punktu, proti sešus, šeit sakrājušas “ASK Kadaga-2” un AFK “Haube.lv/Antidopings”. Iepriekšējās nedēļas laikā pēdējā svinēja panākumus dueļos pret “SEB United” (7:4) un “Medical Group DENS” (5:2), savukārt “armijnieki” divkārt slēdza “miera līgumus” – 4:4 pret “Raita 2” un 2:2 pret “Ātrais.lv”. Jāpiebilst, ka abās spēlēs “ASK Kadaga-2” bija tuvu zaudējumam, tomēr pēdējo minūšu laikā spēja izglābties no neveiksmes, panākot neizšķirtu.

Pie pirmajām uzvarām sezonā tika USB (5:4 pret “SEB United”) un “Ķekavas novads” (5:3 pret MLFC Victoria/Lerona”), savukārt vēl viens duelis starp “Ātrais.lv” un USB noslēdzās neizšķirti – 4:4.

Piecas no visām 11 grupas komandām joprojām nav izcīnījušas punktus, no kurām gan atsevišķi jāizceļ “Grifs AG”, kas vēl ne reizi nav devusies laukumā. Neveiksmīgākais turnīra starts padevies “SEB United”, kas piedzīvojusi zaudējumus visās trijās aizvadītajās cīņās.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc
Dans Baumans
Dans Baumans

(MLFC Victoria / Lerona)
26
Džordžs Viļčinskis
Džordžs Viļčinskis

(Jaunais Dinamietis)
27
Andris Krauklis
Andris Krauklis

(Arigo M*)
36
Vitālijs Politajevs
Vitālijs Politajevs

(Marshal FC)
44

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin