Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Akela Kļūdījās
Auru 6a, 96.vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Eduards Gross
Eduards Gross
Universāls35
1Anatolijs Patopenko
Anatolijs Patopenko
1Vārtsargs47
3Aleksandrs Lomovs
Aleksandrs Lomovs
41Universāls37
3Vitālijs Andrejevs
Vitālijs Andrejevs
Universāls34
10Andris Ķerpe
Andris Ķerpe
3Universāls36
11Edgars Neverovskis
Edgars Neverovskis
53Universāls30
12Ilgvars Mesters
Ilgvars Mesters
Universāls31
12Aleksandrs Panfilovs
Aleksandrs Panfilovs
Universāls33
17Sandis Pētersīlis
Sandis Pētersīlis
Universāls33
19Nauris Paeglis
Nauris Paeglis
332Universāls33
24Andrejs Annenkovs
Andrejs Annenkovs
73Universāls35
26Rinalds Zeps
Rinalds Zeps
81Universāls28
33Maksims Panfilovs
Maksims Panfilovs
362Universāls26
34Igors Maruškins
Igors Maruškins
Universāls34
35Andrejs Grišajevs
Andrejs Grišajevs
384Universāls39
61Ivars Paeglis
Ivars Paeglis
3Vārtsargs58
99Sabine Kadirova
Sabine Kadirova
1Universāls30

Kopā iesisti vārti: 183   |   Vidējais komandas vecums: 35.2


3. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:10
28.oktobrī
G4S Husky - Akela Kļūdījās 5:2 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:15
30.oktobrī
Gludi LM - Akela Kļūdījās 3:4 (Foto)
Protokols
otrdien 20:30
11.novembrī
Akela Kļūdījās - Gludi LM 3:2
Protokols
ceturtdien 20:30
13.novembrī
Akela Kļūdījās - EUROLOGI 2:5
Protokols
ceturtdien 20:30
20.novembrī
Akela Kļūdījās - FK Laikmets 6:1
Protokols
sestdien 16:00
22.novembrī
Evolution Gaming - Akela Kļūdījās 7:12
Protokols
otrdien 21:00
25.novembrī
FK Laikmets - Akela Kļūdījās 6:12
Protokols
ceturtdien 20:30
27.novembrī
Akela Kļūdījās - FK Taipans / Saulkrasti 11:2
Protokols
pirmdien 21:15
1.decembrī
JOMA TEAM - Akela Kļūdījās 4:4
Protokols
trešdien 20:30
3.decembrī
FK Taipans / Saulkrasti - Akela Kļūdījās 2:9
Protokols
ceturtdien 20:30
4.decembrī
Akela Kļūdījās - Industrial Steel Group 2* 6:3
Protokols
ceturtdien 20:30
11.decembrī
Akela Kļūdījās - Darba Rezerves 11:1
Protokols
otrdien 20:30
16.decembrī
Akela Kļūdījās - JOMA TEAM 7:3
Protokols
ceturtdien 20:30
18.decembrī
Akela Kļūdījās - FK Brīvais Vilnis 9:3
Protokols
otrdien 20:15
6.janvārī
Industrial Steel Group 2* - Akela Kļūdījās 4:4
Protokols
ceturtdien 20:30
8.janvārī
Akela Kļūdījās - G4S Husky 8:6
Protokols
pirmdien 20:00
12.janvārī
Darba Rezerves - Akela Kļūdījās 2:9
Protokols
trešdien 21:40
14.janvārī
EUROLOGI - Akela Kļūdījās 3:4
Protokols
ceturtdien 20:30
15.janvārī
Akela Kļūdījās - Evolution Gaming 8:4
Protokols
pirmdien 22:00
19.janvārī
FK Brīvais Vilnis - Akela Kļūdījās 4:12
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:30
3.februārī
Akela Kļūdījās - Raita 2 6:6
Protokols
ceturtdien 20:30
5.februārī
Akela Kļūdījās - USB 7:2
Protokols
otrdien 21:30
10.februārī
Baltic Express LV - Akela Kļūdījās 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:30
17.februārī
Akela Kļūdījās - Ķekavas novads 5:4
Protokols
piektdien 20:50
20.februārī
USB - Akela Kļūdījās 4:4
Protokols
otrdien 20:30
24.februārī
Akela Kļūdījās - Baltic Express LV 5:1
Protokols
ceturtdien 20:45
26.februārī
Raita 2 - Akela Kļūdījās 3:5
Protokols
ceturtdien 21:00
5.marta
Ķekavas novads - Akela Kļūdījās 5:6
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin