Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
SEB United
Sesku 72, 93. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Jurijs Bedratijs
Jurijs Bedratijs
1Vārtsargs36
2Agris Žīgurs
Agris Žīgurs
Universāls54
3Kristaps Žīgurs
Kristaps Žīgurs
162Universāls30
4Valerijs Starostins
Valerijs Starostins
Universāls31
5Sergejs Sokirčuks
Sergejs Sokirčuks
4Universāls34
7Jevgenijs Bebnevs
Jevgenijs Bebnevs
2Universāls28
8Staņislavs Rabinovičs
Staņislavs Rabinovičs
1Universāls35
8Rihards Bogdanovs
Rihards Bogdanovs
31Universāls34
10Aleksejs Fjodorovs
Aleksejs Fjodorovs
191Universāls35
11Andrejs Ņikitins
Andrejs Ņikitins
111Universāls32
12Vitālijs Vlasovs
Vitālijs Vlasovs
4Universāls37
13Vadims Maškancevs
Vadims Maškancevs
Universāls36
14Jevģēnijs Maksimenko
Jevģēnijs Maksimenko
101Universāls34
15Jānis Ozoliņš
Jānis Ozoliņš
9Universāls32
21Jānis Briedis
Jānis Briedis
Universāls33
23Romāns Tkačuks
Romāns Tkačuks
4Universāls36
24Sergejs Kaļužnijs
Sergejs Kaļužnijs
1Universāls33
72Ngari Christian Eric Boubi
Ngari Christian Eric Boubi
Universāls34
77Glebs Agejevs
Glebs Agejevs
Universāls31
78Andrejs Golovanovs
Andrejs Golovanovs
1Universāls33

Kopā iesisti vārti: 83   |   Vidējais komandas vecums: 34.4


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Baltic Express LV8:3
0:4
6:1
3:2
3:2
4:2
6:4
5:1
4:5
7:4
3:4
2:2
2:5
1:0
5:2
7:6
5:1
3:1
8:2
7:3
4677%89:54
2.Raita 24:0
3:8
5:3
1:3
7:3
5:1
5:4
5:3
3:4
7:3
2:3
3:2
4:4
3:3
4:2
5:3
8:4
5:3
11:1
6:2
4473%96:59
3.USB2:3
1:6
3:1
3:5
5:1
3:3
3:2
3:5
4:4
3:6
4:3
2:3
2:1
4:1
6:2
3:3
5:1
5:4
6:1
9:2
3660%76:57
4.Ķekavas novads2:4
2:3
1:5
3:7
3:3
1:5
2:3
7:3
2:2
3:0
5:3
1:3
1:1
3:0
3:2
1:0
7:2
9:3
4:3
8:3
3355%68:55
5.Medical Group DENS1:5
4:6
3:5
4:5
5:3
2:3
3:7
3:2
2:1
5:3
3:2
2:4
4:6
3:1
2:5
5:3
6:2
5:0
2:4
8:1
3050%72:68
6.Ātrais.LV4:7
5:4
3:7
4:3
6:3
4:4
0:3
2:2
3:5
1:2
5:4
2:5
2:2
4:2
4:9
3:2
3:6
6:2
6:3
5:4
3050%72:79
7.MLFC Victoria / Lerona2:2
4:3
2:3
3:2
3:2
3:4
3:1
3:5
4:2
2:3
5:2
4:5
6:2
1:3
2:4
6:7
3:5
3:8
7:2
8:3
2847%74:68
8.ASK Kadaga-2*0:1
5:2
3:3
4:4
1:4
1:2
0:3
1:1
1:3
6:4
2:4
2:2
3:1
2:6
2:0
4:4
2:8
2:4
7:1
6:2
2338%54:59
9.AFK Haube.lv / Antidopings 6:7
2:5
3:5
2:4
3:3
2:6
0:1
2:3
3:5
5:2
2:3
9:4
7:6
4:2
4:4
0:2
7:4
4:5
6:3
3:2
2338%74:76
10.SEB United1:3
1:5
3:5
4:8
4:5
1:5
3:9
2:7
0:5
2:6
2:6
6:3
8:3
5:3
4:2
8:2
5:4
4:7
7:1
4:4
2237%74:93
11.Grifs AG3:7
2:8
2:6
1:11
2:9
1:6
3:8
3:4
1:8
4:2
4:5
3:6
3:8
2:7
2:6
1:7
2:3
3:6
4:4
1:7
47%47:128
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:15
23.oktobrī
Raita 2 - SEB United 8:4
Protokols
pirmdien 20:15
27.oktobrī
AFK Haube.lv / Antidopings - SEB United 7:4
Protokols
trešdien 19:30
29.oktobrī
SEB United - USB 4:5
Protokols
trešdien 19:30
5.novembrī
SEB United - Raita 2 3:5
Protokols
piektdien 20:45
7.novembrī
USB - SEB United 5:1 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 19:30
12.novembrī
SEB United - Baltic Express LV 1:3
Protokols
ceturtdien 20:45
13.novembrī
Ķekavas novads - SEB United 7:2
Protokols
trešdien 19:30
19.novembrī
SEB United - AFK Haube.lv / Antidopings 5:4 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:10
24.novembrī
Grifs AG - SEB United 4:4
Protokols
trešdien 19:30
26.novembrī
SEB United - Grifs AG 7:1
Protokols
otrdien 21:10
2.decembrī
ASK Kadaga-2* - SEB United 2:8
Protokols
otrdien 21:30
9.decembrī
Baltic Express LV - SEB United 5:1
Protokols
trešdien 19:30
17.decembrī
SEB United - ASK Kadaga-2* 4:2
Protokols
piektdien 19:30
19.decembrī
SEB United - MLFC Victoria / Lerona 8:3
Protokols
otrdien 20:30
23.decembrī
Ātrais.LV - SEB United 3:6
Protokols
otrdien 20:40
6.janvārī
MLFC Victoria / Lerona - SEB United 3:5
Protokols
trešdien 19:30
14.janvārī
SEB United - Ātrais.LV 2:6
Protokols
piektdien 19:30
16.janvārī
SEB United - Medical Group DENS 0:5
Protokols
trešdien 21:45
21.janvārī
Medical Group DENS - SEB United 6:2
Protokols
piektdien 19:30
23.janvārī
SEB United - Ķekavas novads 3:9
Protokols
3. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.JOMA TEAM4:0
2:6
5:0
5:1
4:2
3:8
10:2
4:5
2:0
2:4
9:1
4:3
4:0
11:5
3071%69:37
2.ASK Kadaga-2*6:2
0:4
6:4
6:0
3:4
2:5
2:0
4:4
4:1
4:3
2:8
2:4
7:1
6:2
2560%54:42
3.FK Brīvais Vilnis 1:5
0:5
0:6
4:6
2:2
5:1
3:8
7:4
3:2
4:2
10:-
10:-
-:10
9:2
2252%58:53
4.FK Taipans / Saulkrasti8:3
2:4
5:2
4:3
1:5
2:2
1:5
5:5
5:2
4:2
2:3
5:1
1:1
5:5
2252%50:43
5.AFK Haube.lv / Antidopings 5:4
2:10
4:4
0:2
4:7
8:3
5:5
5:1
3:5
3:8
7:4
4:5
6:3
3:2
2048%59:63
6.Darba Rezerves4:2
0:2
3:4
1:4
2:4
2:3
2:4
2:5
8:3
5:3
14:3
1:1
6:2
5:0
1945%55:40
7.SEB United3:4
1:9
4:2
8:2
-:10
-:10
1:5
3:2
5:4
4:7
1:1
3:14
7:1
4:4
1740%44:75
8.Grifs AG5:11
0:4
2:6
1:7
2:9
10:-
5:5
1:1
2:3
3:6
0:5
2:6
4:4
1:7
614%38:74
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:15
9.februārī
JOMA TEAM - SEB United 9:1 (Foto)
Protokols
trešdien 19:30
11.februārī
SEB United - Darba Rezerves 1:1
Protokols
pirmdien 22:00
16.februārī
FK Brīvais Vilnis - SEB United 10:-
trešdien 19:30
18.februārī
SEB United - JOMA TEAM 3:4
Protokols
trešdien 19:30
25.februārī
SEB United - FK Taipans / Saulkrasti 1:5 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 20:30
4.marta
FK Taipans / Saulkrasti - SEB United 2:3
Protokols
trešdien 19:30
11.marta
SEB United - FK Brīvais Vilnis -:10
pirmdien 20:00
16.marta
Darba Rezerves - SEB United 14:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin