Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Baltic Express LV
Ogres 9, 75.vsk
 
 

Baltic Express LV

Transport & Logistics.



FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Grigorijs Jakovļevs
Grigorijs Jakovļevs
31Vārtsargs32
2Jurijs Savcuks
Jurijs Savcuks
Universāls33
7Maksims Dubins
Maksims Dubins
41Aizsargs32
8Maksims Ņikiforovs
Maksims Ņikiforovs
271Uzbrucējs39
9Andrejs Kuprins
Andrejs Kuprins
2Uzbrucējs40
10Vasilijs Kapišņikovs
Vasilijs Kapišņikovs
13Uzbrucējs32
11Romans Belozerovs
Romans Belozerovs
2Uzbrucējs41
12Aleksandrs Leonovs
Aleksandrs Leonovs
Uzbrucējs32
13Vladislavs Kušels
Vladislavs Kušels
5Aizsargs33
17Oļegs Filipovs
Oļegs Filipovs
2061Aizsargs36
18Andrejs Ivanovs
Andrejs Ivanovs
91Aizsargs33
19Artūrs Ansons
Artūrs Ansons
52Aizsargs36
20Eduards Kušels
Eduards Kušels
Aizsargs32
21Pavels Cisers
Pavels Cisers
Aizsargs37
22Ilja Pavlovs
Ilja Pavlovs
3Uzbrucējs30
23Vitalijs Gončaruks
Vitalijs Gončaruks
51Aizsargs41
28Vjačeslavs Leckas
Vjačeslavs Leckas
Uzbrucējs32
88Olegs Biļkovs
Olegs Biļkovs
Vārtsargs32
97Vadims Zagladovs
Vadims Zagladovs
93Universāls33

Kopā iesisti vārti: 107   |   Vidējais komandas vecums: 34.5


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Baltic Express LV8:3
0:4
6:1
3:2
3:2
4:2
6:4
5:1
4:5
7:4
3:4
2:2
2:5
1:0
5:2
7:6
5:1
3:1
8:2
7:3
4677%89:54
2.Raita 24:0
3:8
5:3
1:3
7:3
5:1
5:4
5:3
3:4
7:3
2:3
3:2
4:4
3:3
4:2
5:3
8:4
5:3
11:1
6:2
4473%96:59
3.USB2:3
1:6
3:1
3:5
5:1
3:3
3:2
3:5
4:4
3:6
4:3
2:3
2:1
4:1
6:2
3:3
5:1
5:4
6:1
9:2
3660%76:57
4.Ķekavas novads2:4
2:3
1:5
3:7
3:3
1:5
2:3
7:3
2:2
3:0
5:3
1:3
1:1
3:0
3:2
1:0
7:2
9:3
4:3
8:3
3355%68:55
5.Medical Group DENS1:5
4:6
3:5
4:5
5:3
2:3
3:7
3:2
2:1
5:3
3:2
2:4
4:6
3:1
2:5
5:3
6:2
5:0
2:4
8:1
3050%72:68
6.Ātrais.LV4:7
5:4
3:7
4:3
6:3
4:4
0:3
2:2
3:5
1:2
5:4
2:5
2:2
4:2
4:9
3:2
3:6
6:2
6:3
5:4
3050%72:79
7.MLFC Victoria / Lerona2:2
4:3
2:3
3:2
3:2
3:4
3:1
3:5
4:2
2:3
5:2
4:5
6:2
1:3
2:4
6:7
3:5
3:8
7:2
8:3
2847%74:68
8.ASK Kadaga-2*0:1
5:2
3:3
4:4
1:4
1:2
0:3
1:1
1:3
6:4
2:4
2:2
3:1
2:6
2:0
4:4
2:8
2:4
7:1
6:2
2338%54:59
9.AFK Haube.lv / Antidopings 6:7
2:5
3:5
2:4
3:3
2:6
0:1
2:3
3:5
5:2
2:3
9:4
7:6
4:2
4:4
0:2
7:4
4:5
6:3
3:2
2338%74:76
10.SEB United1:3
1:5
3:5
4:8
4:5
1:5
3:9
2:7
0:5
2:6
2:6
6:3
8:3
5:3
4:2
8:2
5:4
4:7
7:1
4:4
2237%74:93
11.Grifs AG3:7
2:8
2:6
1:11
2:9
1:6
3:8
3:4
1:8
4:2
4:5
3:6
3:8
2:7
2:6
1:7
2:3
3:6
4:4
1:7
47%47:128
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:30
21.oktobrī
Baltic Express LV - Ātrais.LV 4:5
Protokols
otrdien 21:30
4.novembrī
Baltic Express LV - ASK Kadaga-2* 2:5
Protokols
otrdien 20:00
11.novembrī
ASK Kadaga-2* - Baltic Express LV 0:1
Protokols
trešdien 19:30
12.novembrī
SEB United - Baltic Express LV 1:3
Protokols
otrdien 21:30
25.novembrī
Baltic Express LV - Ķekavas novads 3:2
Protokols
ceturtdien 21:15
27.novembrī
Raita 2 - Baltic Express LV 4:0 (Video)
Protokols
otrdien 21:30
2.decembrī
Baltic Express LV - Raita 2 8:3
Protokols
svētdien 21:00
7.decembrī
Baltic Express LV - Grifs AG 8:2
Protokols
otrdien 21:30
9.decembrī
Baltic Express LV - SEB United 5:1
Protokols
piektdien 20:45
12.decembrī
USB - Baltic Express LV 2:3
Protokols
otrdien 21:30
16.decembrī
Baltic Express LV - USB 6:1 (Foto)
Protokols
trešdien 21:45
17.decembrī
Medical Group DENS - Baltic Express LV 1:5
Protokols
pirmdien 20:10
5.janvārī
Grifs AG - Baltic Express LV 3:7
Protokols
otrdien 21:30
6.janvārī
Baltic Express LV - AFK Haube.lv / Antidopings 5:2
Protokols
pirmdien 20:15
12.janvārī
AFK Haube.lv / Antidopings - Baltic Express LV 6:7
Protokols
otrdien 21:30
13.janvārī
Baltic Express LV - MLFC Victoria / Lerona 3:4
Protokols
otrdien 21:10
20.janvārī
Ātrais.LV - Baltic Express LV 4:7
Protokols
sestdien 12:00
24.janvārī
MLFC Victoria / Lerona - Baltic Express LV 2:2
Protokols
otrdien 21:30
27.janvārī
Baltic Express LV - Medical Group DENS 6:4
Protokols
ceturtdien 21:00
29.janvārī
Ķekavas novads - Baltic Express LV 2:4
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:30
10.februārī
Baltic Express LV - Akela Kļūdījās 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:30
17.februārī
Baltic Express LV - EUROLOGI 2:7
Protokols
trešdien 21:45
18.februārī
EUROLOGI - Baltic Express LV 2:1
Protokols
pirmdien 20:30
23.februārī
Gludi LM - Baltic Express LV 2:4
Protokols
otrdien 20:30
24.februārī
Akela Kļūdījās - Baltic Express LV 5:1
Protokols
otrdien 20:15
3.marta
Industrial Steel Group 2* - Baltic Express LV 2:6
Protokols
otrdien 21:30
10.marta
Baltic Express LV - Gludi LM 4:5
Protokols
otrdien 21:30
17.marta
Baltic Express LV - Industrial Steel Group 2* 1:8
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin