Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
JOMA TEAM
Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
 
 

Mūsu atbalstitāji:

Sporta preču veikals - www.joma-sport.lv
Estoty Entertainment Lab - www.estoty.com
Dabīgais minerālūdens "Mangaļi" - www.mangali.lv
Auto noma - www.autoprokat.lv
The Best Celebrating - www.soboleff.lv
Izklaides centrs - www.fantasypark
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Normunds Ražinskis
Normunds Ražinskis
Vārtsargs46
1Vadims Avdejevs
Vadims Avdejevs
Vārtsargs46
1Maksims Belihs
Maksims Belihs
1Vārtsargs29
1Antons Kuzņecovs
Antons Kuzņecovs
Vārtsargs29
1Vladimirs Belijs
Vladimirs Belijs
Vārtsargs46
2Vadims Cvetkovs
Vadims Cvetkovs
Aizsargs47
4Igors Žarčenko
Igors Žarčenko
7Aizsargs36
5Genadijs Cvetkovs
Genadijs Cvetkovs
Aizsargs46
7Vitālijs Rakovs
Vitālijs Rakovs
31Uzbrucējs27
8Vasilijs Siņicins
Vasilijs Siņicins
Aizsargs31
9Aleksandrs Saikovskis
Aleksandrs Saikovskis
4Uzbrucējs29
9Jevģēnijs Žuks
Jevģēnijs Žuks
6Aizsargs27
10Antons Kapusta
Antons Kapusta
41Uzbrucējs28
11Aleksandrs Pitkins
Aleksandrs Pitkins
191Uzbrucējs29
12Anatolijs Hazovs
Anatolijs Hazovs
1Aizsargs32
13Igors Jacevičs
Igors Jacevičs
5Aizsargs30
21Ilja Gagarinksis
Ilja Gagarinksis
5Uzbrucējs30
22Ņikita Korovins
Ņikita Korovins
31Universāls27
69Jevģēnijs Bičkovs
Jevģēnijs Bičkovs
91Uzbrucējs38
100Sergejs Sobolevs
Sergejs Sobolevs
71Uzbrucējs36

Kopā iesisti vārti: 102   |   Vidējais komandas vecums: 34.5


3. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:15
23.oktobrī
Gludi LM - JOMA TEAM 4:1
Protokols
pirmdien 21:15
27.oktobrī
JOMA TEAM - FK Taipans / Saulkrasti 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:00
3.novembrī
Darba Rezerves - JOMA TEAM 4:2
Protokols
trešdien 20:30
5.novembrī
FK Taipans / Saulkrasti - JOMA TEAM 8:3
Protokols
pirmdien 21:15
10.novembrī
JOMA TEAM - EUROLOGI 0:3
Protokols
pirmdien 21:15
17.novembrī
JOMA TEAM - Gludi LM 1:5
Protokols
otrdien 20:10
18.novembrī
G4S Husky - JOMA TEAM 3:5 (Foto)
Protokols
pirmdien 22:00
24.novembrī
FK Brīvais Vilnis - JOMA TEAM 1:5
Protokols
pirmdien 21:15
1.decembrī
JOMA TEAM - Akela Kļūdījās 4:4
Protokols
otrdien 20:15
2.decembrī
Industrial Steel Group 2* - JOMA TEAM 8:3
Protokols
trešdien 21:40
3.decembrī
EUROLOGI - JOMA TEAM 5:1
Protokols
pirmdien 21:15
8.decembrī
JOMA TEAM - G4S Husky 1:2
Protokols
otrdien 21:00
9.decembrī
FK Laikmets - JOMA TEAM 2:4
Protokols
pirmdien 21:15
15.decembrī
JOMA TEAM - Evolution Gaming 3:3
Protokols
otrdien 20:30
16.decembrī
Akela Kļūdījās - JOMA TEAM 7:3
Protokols
sestdien 16:00
20.decembrī
Evolution Gaming - JOMA TEAM 3:0
Protokols
pirmdien 21:15
29.decembrī
JOMA TEAM - FK Laikmets 4:5
Protokols
pirmdien 21:15
5.janvārī
JOMA TEAM - Industrial Steel Group 2* 4:5
Protokols
pirmdien 21:15
12.janvārī
JOMA TEAM - FK Brīvais Vilnis 5:0
Protokols
pirmdien 21:15
19.janvārī
JOMA TEAM - Darba Rezerves 2:0
Protokols
3. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.JOMA TEAM4:0
2:6
5:0
5:1
4:2
3:8
10:2
4:5
2:0
2:4
9:1
4:3
4:0
11:5
3071%69:37
2.ASK Kadaga-2*6:2
0:4
6:4
6:0
3:4
2:5
2:0
4:4
4:1
4:3
2:8
2:4
7:1
6:2
2560%54:42
3.FK Brīvais Vilnis 1:5
0:5
0:6
4:6
2:2
5:1
3:8
7:4
3:2
4:2
10:-
10:-
-:10
9:2
2252%58:53
4.FK Taipans / Saulkrasti8:3
2:4
5:2
4:3
1:5
2:2
1:5
5:5
5:2
4:2
2:3
5:1
1:1
5:5
2252%50:43
5.AFK Haube.lv / Antidopings 5:4
2:10
4:4
0:2
4:7
8:3
5:5
5:1
3:5
3:8
7:4
4:5
6:3
3:2
2048%59:63
6.Darba Rezerves4:2
0:2
3:4
1:4
2:4
2:3
2:4
2:5
8:3
5:3
14:3
1:1
6:2
5:0
1945%55:40
7.SEB United3:4
1:9
4:2
8:2
-:10
-:10
1:5
3:2
5:4
4:7
1:1
3:14
7:1
4:4
1740%44:75
8.Grifs AG5:11
0:4
2:6
1:7
2:9
10:-
5:5
1:1
2:3
3:6
0:5
2:6
4:4
1:7
614%38:74
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:15
2.februārī
JOMA TEAM - ASK Kadaga-2* 4:0
Protokols
pirmdien 21:15
9.februārī
JOMA TEAM - SEB United 9:1 (Foto)
Protokols
otrdien 20:10
10.februārī
ASK Kadaga-2* - JOMA TEAM 6:2
Protokols
pirmdien 20:40
16.februārī
AFK Haube.lv / Antidopings - JOMA TEAM 5:4
Protokols
trešdien 19:30
18.februārī
SEB United - JOMA TEAM 3:4
Protokols
pirmdien 20:10
2.marta
Grifs AG - JOMA TEAM 5:11
Protokols
pirmdien 21:15
9.marta
JOMA TEAM - Grifs AG 4:0
Protokols
pirmdien 21:15
16.marta
JOMA TEAM - AFK Haube.lv / Antidopings 10:2 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin